Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nameštena prošlogodišnja loto sedmica?!  (Pročitano 2356 puta)
27. Avg 2013, 04:55:57
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
Browser
Mozilla Firefox 23.0
mob
LG Nexus 5
Tri sata pre početka izvlačenja 15. maja 2012. naloženo da se otvori trezor DLS i da se vanredno očiste sve loptice. Radnik obezbeđenja neovlašćeno vršljao po lopticama, piše Informer.



Postoji osnovana sumnja da je loto sedmica Državne lutrije Srbije od čak 181,7 miliona dinara, koja je izvučena 15. maja 2012. bila nameštena!

U službenoj belešci Uprave za igru na sreću Ministarstva finansija, sačinjenoj 16. maja 2012. navode se tri krupna razloga za sumnju u regularnost izvlačenja loto brojeva! Na osnovu ovog dopisa policija je pre nešto više od godinu dana pokrenula istragu, ali njeni rezultati do danas nisu bili poznati.

U 38. kolu igra na sreću loto prošlog maja izvučeni su brojevi 3, 5, 9, 16, 21, 27 i 33, a premija je iznosila tačno 171.715.040 dinara (171 milion), što je tada bilo oko 1,6 miliona evra. Dobitnik, koji je tiket uplatio u Banjaluci do danas je ostao anoniman.



U belešci Uprave se navodi da su se na sam dan izvlačenja odigrali veoma čudni događaji. Najpre je tri sata pre početka izvlačenja naloženo da se otvori trezor Državne lutrije Srbije (DLS) i da se vanredno očiste sve loptice. I tokom samog izvlačenja dobitne kombinacije, koja je direktno prenošena na TV Prva desilo se nešto vrlo čudno.

Naime, izvlačenju brojeva 15. maja 2012. prisustvovali su svi direktori pravne i marketing službe sa svojim saradnicima iz DLS, kako bi, kako su rekli, nadgledali ceo tok odvijanja igre, od preuzimanja materijala do centralnog trezora do završetka izvlačenja na televiziji, što nije uobičajena praksa.

Na kraju dopisa se navodi da je i “novi radnik obezbeđenja”, tokom transporta neovlašćeno vršljao po lopticama. Podsetimo, direktor DLS u to vreme bila je Tijana Anđelić, kadar Borisa Tadića. Za vreme direktorovanja Anđelićeve, Lutrija je prvi put u svojoj istoriji poslovala sa gubitkom!

Izvor: Telegraf
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Има нека фора са тежим лоптицама...


Има она стара:
"Нисте параноични? -Не обраћате довољно пажње."
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 29.0.1547.57
Teze loptice, teze vakum podigne gore, tako da sve lakse idu ka otvoru. Elem sve uplate i sve brojeve koji su zaokruzeni imaju u lutriji, mogu da znaju svaki listic... Zasto ja nikoga ne poznajem, a ni niko od nekog koga ja poznajem ne poznaje nikoga ko je dobio sedmicu?
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Teze loptice, teze vakum podigne gore, tako da sve lakse idu ka otvoru. ...
Lake su samo one koje treba da se izvuku Wink
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
mob
Nokia 
Zasto ja nikoga ne poznajem, a ni niko od nekog koga ja poznajem ne poznaje nikoga ko je dobio sedmicu?
U mom naselju, jos '80.-tih , zivela pokojna baba Zivka koja je tih godina dobila na Loto-u sedmicu.Ja bio klinac i koliko se secam milslim da se izvlacilo nesto kao 5 + 2 brojeva i u Dnevniku u podne sto se emituje ona sazna da je dobila. Smile  U to vreme je dobila kesa toliko da je sinovima koji zive u Srbiji dala pare da podignu kuce do ploce a potom je sela na Avion i  pravac Australia i isto toliko dala i trecem sinu. To je sto ja znam...mada sam negde gledao na TV-u da je '70-ih i '80-ih DB namestao izlacenje, kad su neke velike sume u pitanju, a ostalo je "kao" bilo regularno.
Ovih godina je bilo par puta u novinama o "srecnim dobitnicim" stim sto je jednom neka ribetina iz  BG-a dobila skoro 4. miliona eura i neka grupa radnika, kolega sa posla koji vec godinama igraju i uplacuju zajedno listice..
I ja sam dosta sumnjicav sto se tice regularnosti, igrao sam par puta i to kad je sedmica bila oko 4.7 mil i u jednom od kola sam imao cak pet pogodaka , to je negde bilo oko 4900.din dobitak jer ko uz kurac to kolo puno bilo dobitnika sa pet pogodaka..... Smile
« Poslednja izmena: 27. Avg 2013, 12:15:15 od Cane Mafija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.57
mob
Samsung 111111
direktor DLS u to vreme bila je Tijana Anđelić, kadar Borisa Tadića. Za vreme direktorovanja Anđelićeve, Lutrija je prvi put u svojoj istoriji poslovala sa gubitkom!
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 85
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 23.0
mob
BlackBerry Bold
Mene bi začudilo da je neka 7 bila regularna.
Kad je sve ostalo namešteno ne vidim zašto bi lutrija Srbije bila izuzetak.
Kada bolje pogledam, sedmica je uvek bila ogromna kada je falilo para u budžetu Smiley

Ja znam čoveka koji je dobio šesticu, to je bilo oko 3.500 eura tada. Ali to je to, za sedmicu ne znam da iko zna nekoga ko je dobio, mada kapiram da taj i da je dobio ne bi priznao nikome. Ovde brzo leti glava i za banalnije stvari od dobijanja par miliona na lutriji
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
mob
Nokia 
Ja znam čoveka koji je dobio šesticu, to je bilo oko 3.500 eura tada. Ali to je to, za sedmicu ne znam da iko zna nekoga ko je dobio, mada kapiram da taj i da je dobio ne bi priznao nikome. Ovde brzo leti glava i za banalnije stvari od dobijanja par miliona na lutriji
Tacno tako, ali opet me cudi sto se ta ribetina iz BG-a pojavila u novinama nekih godinu dana nakon dobitka "sedmice" a velika suma je bila u pitanju. Smile  Kenjala ona kako je roditeljima platila da proputuju po svetu, kao je kupila lokal u centru BG-a.... da kao otisla u Auto salon i htela da kupi neki model BMW-a , oni nisu imali taj model sa takvom opremom i ona popizdela na njih kao "Ja vam dajem kes a vi necete da uzmete" .... krace receno pisanje po sirotinji.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
STvarno cudno... sokirala me vest...

A sad fino da isplate CK predvidjeni deo...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows
Browser
Chrome 28.0.1500.95
Ne bi me cudilo da stvarno namestaju. Makar poneki put...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.