Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nameštena prošlogodišnja loto sedmica?!  (Pročitano 2355 puta)
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
mob
SonyEricsson k750i
pa dobro ja igram za 6-icu :-D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Zasto ja nikoga ne poznajem, a ni niko od nekog koga ja poznajem ne poznaje nikoga ko je dobio sedmicu?
U mom naselju, jos '80.-tih , zivela pokojna baba Zivka koja je tih godina dobila na Loto-u sedmicu.Ja bio klinac i koliko se secam milslim da se izvlacilo nesto kao 5 + 2 brojeva i u Dnevniku u podne sto se emituje ona sazna da je dobila. Smile  U to vreme je dobila kesa toliko da je sinovima koji zive u Srbiji dala pare da podignu kuce do ploce a potom je sela na Avion i  pravac Australia i isto toliko dala i trecem sinu. To je sto ja znam...mada sam negde gledao na TV-u da je '70-ih i '80-ih DB namestao izlacenje, kad su neke velike sume u pitanju, a ostalo je "kao" bilo regularno.
Ovih godina je bilo par puta u novinama o "srecnim dobitnicim" stim sto je jednom neka ribetina iz  BG-a dobila skoro 4. miliona eura i neka grupa radnika, kolega sa posla koji vec godinama igraju i uplacuju zajedno listice..
I ja sam dosta sumnjicav sto se tice regularnosti, igrao sam par puta i to kad je sedmica bila oko 4.7 mil i u jednom od kola sam imao cak pet pogodaka , to je negde bilo oko 4900.din dobitak jer ko uz kurac to kolo puno bilo dobitnika sa pet pogodaka..... Smile

Матори, дал'причамо о девоијци која је пре неких годину дана узела огромне паре на седмици?
 Испоставило се да је мој друг зна, ишли су у школу заједно..Мислим да је запалила из Србадије након што је направила велику журку и частила пола краја..Тако нешто. Сада више нико нема појма где је. Можда су је кокнули Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Citat
Nameštena prošlogodišnja loto sedmica?!

Само једна намештана? Па то је добра вест јбте  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
mob
Nokia 

Citat
Матори, дал'причамо о девоијци која је пре неких годину дана узела огромне паре на седмици?
 Испоставило се да је мој друг зна, ишли су у школу заједно..Мислим да је запалила из Србадије након што је направила велику журку и частила пола краја..Тако нешто. Сада више нико нема појма где је. Можда су је кокнули Smile Smile Smile

Moguce je....A kako i nee bi zapalila iz Srbije kad ovde glave lete i za manje kesa. Smile
« Poslednja izmena: 28. Avg 2013, 23:26:08 od Cane Mafija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Није само то него су се са свих страна сјатили прилепци, крпељи и остали комарци и пијавице Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
mob
Nokia 
Ma svaka njoj cast sto se uopste i pojavila u novinama  Smile  i to sve sa BMW-om  Smile  verovatno je tad kad su novine objavljene vec daleko bila od Srbije. Inace je DLS danas u Novostima objavila kako su price o neregularnosti i namestanju Loto-a izmisljotina. Smile  Kazu kako se loptice cuvaju u trezoru i da se izvlace iz trezora samo u prisustvu komisije plus sto je "bubanj" kojim se izvlace brojevi jedan od savremenijih koji postoji. Smile 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 85
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 23.0
mob
BlackBerry Bold
U prevodu, uložili su ozbiljan novac da im neko napravi bubanj koji izvlači loptice po njihovoj želji  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
nista cudno. nego, za tu devojku je bilo u novinama i to dok je pres postojao. posle je nigde nema, ko zna gde je i sta radi i koliko joj je ostalo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.