Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 02:56:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Koji torrent klijent koristite?
Azureus
10.2%  (13)
uTorrent
71.9%  (92)
BitTornado
0%  (0)
BitComet
5.5%  (7)
BitTorrent
7.8%  (10)
Yet ABC
0%  (0)
Shareaza
0.8%  (1)
XBT Client
0%  (0)
G3 Torrent
0%  (0)
BitPump
0.8%  (1)
Burst!
0%  (0)
mldonkey
0%  (0)
TurboBT
0.8%  (1)
Rufus
0%  (0)
Bits On Wheels
0%  (0)
KTorrent
0.8%  (1)
Deluge
0.8%  (1)
Transmission
0%  (0)
rTorrent
0.8%  (1)
Ukupno glasova: 128
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najzastupljeniji i najbolji torrent klijenti  (Pročitano 23821 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
BitLord
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 259
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
SonyEricsson w550
Vidim da se jos niko nije setio da proba novi Flashget,probao sam sve cliente i svima opada brzina posle mesec dana posto me mrzi da seedujem,ali sa flashgetom je drukcija prica i posle par meseci samo skidas i skidas i skidas sa max brzinom.
Flashget 

I kako da ga koristim? Isto kao utorrent? Odem na sajt i kopiram link i paste? Neće na taj način da mi radi.
IP sačuvana
social share
Da je kupus dobar zec bi imao 100 kila.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Alcatel LOL
Vidim da se jos niko nije setio da proba novi Flashget,probao sam sve cliente i svima opada brzina posle mesec dana posto me mrzi da seedujem,ali sa flashgetom je drukcija prica i posle par meseci samo skidas i skidas i skidas sa max brzinom.
Flashget 
au vidi se da si n00b bas si pametaj joj pa da toliko valja nebi na svakom privatnom trackeru bio banovan Smile
inace flash get nije torrent client nego samo glupi download manager isto tako kao sto ima opera za skidanje torrenti Smile
u svakom slucaju azureus i utorrent su najbolji clijenti za trackere da nevaljaju sto bi onda privatni trackeri uopste koristili i preporucili a ne ostale neke XYZ Cliente tipa Flash Get koji su velikom vecinom su banovani...
Inace 100% sam siguran da nekorsitis privatne trackere jer inace se bas vidi da nemas "Spirit of File Sharing" i da neznas sta znaci seedovati i za share

inace po meni je za sad najbolji je uTorrent verzija 1.6.1 jer ga svi privatni trackeri ga dozvoljavaju za razliku od verzija 1.7.x i 1.8.x i od 1.7 verzije utorrenta je kupljen od strane bittorrenta a 1.6.1 je poslednja verzija utorrenta koju je originali autor napravio i inace je proglasena najstabilnojom verzijom utorrenta tako da 1.6.1 the best  Smile
« Poslednja izmena: 30. Nov 2007, 21:32:44 od sakingsny »
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 208
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Motorola G6
Vidim da se jos niko nije setio da proba novi Flashget,probao sam sve cliente i svima opada brzina posle mesec dana posto me mrzi da seedujem,ali sa flashgetom je drukcija prica i posle par meseci samo skidas i skidas i skidas sa max brzinom.
Flashget 
au vidi se da si n00b bas si pametaj joj pa da toliko valja nebi na svakom privatnom trackeru bio banovan Smile
inace flash get nije torrent client nego samo glupi download manager isto tako kao sto ima opera za skidanje torrenti Smile
u svakom slucaju azureus i utorrent su najbolji clijenti za trackere da nevaljaju sto bi onda privatni trackeri uopste koristili i preporucili a ne ostale neke XYZ Cliente tipa Flash Get koji su velikom vecinom su banovani...
Inace 100% sam siguran da nekorsitis privatne trackere jer inace se bas vidi da nemas "Spirit of File Sharing" i da neznas sta znaci seedovati i za share

inace po meni je za sad najbolji je uTorrent verzija 1.6.1 jer ga svi privatni trackeri ga dozvoljavaju za razliku od verzija 1.7.x i 1.8.x i od 1.7 verzije utorrenta je kupljen od strane bittorrenta a 1.6.1 je poslednja verzija utorrenta koju je originali autor napravio i inace je proglasena najstabilnojom verzijom utorrenta tako da 1.6.1 the best  Smile

Nemas brate pojma,ja koristim vec 4 meseci flashget i skidam sa brzinom 170kb/s a upload sam namestio na 5kb/s! Prvo ga isprobaj pa posle pametuj.

Evo sad trenutno skidam Bloodrayne 2 
Status Available Peers: 72 Connected Peers: 40 Connected Seeds: 22 Connecting Peers: 1 Health: 2999%
Download mi je 135kb/s pa ti vidi. Kazem ti prvo proveri,isprobaj pa onda pametuj!
« Poslednja izmena: 01. Dec 2007, 20:29:01 od hoolio100 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 208
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Motorola G6
Vidim da se jos niko nije setio da proba novi Flashget,probao sam sve cliente i svima opada brzina posle mesec dana posto me mrzi da seedujem,ali sa flashgetom je drukcija prica i posle par meseci samo skidas i skidas i skidas sa max brzinom.
Flashget 

I kako da ga koristim? Isto kao utorrent? Odem na sajt i kopiram link i paste? Neće na taj način da mi radi.

Ne kopiras nista nego prvo namestis u opcijama da ti flashget bude default client pa onda na sajtovima samo kliknes na download this torrent i on automatski pocinje da skida.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Alcatel LOL
Vidim da se jos niko nije setio da proba novi Flashget,probao sam sve cliente i svima opada brzina posle mesec dana posto me mrzi da seedujem,ali sa flashgetom je drukcija prica i posle par meseci samo skidas i skidas i skidas sa max brzinom.
Flashget 
au vidi se da si n00b bas si pametaj joj pa da toliko valja nebi na svakom privatnom trackeru bio banovan Smile
inace flash get nije torrent client nego samo glupi download manager isto tako kao sto ima opera za skidanje torrenti Smile
u svakom slucaju azureus i utorrent su najbolji clijenti za trackere da nevaljaju sto bi onda privatni trackeri uopste koristili i preporucili a ne ostale neke XYZ Cliente tipa Flash Get koji su velikom vecinom su banovani...
Inace 100% sam siguran da nekorsitis privatne trackere jer inace se bas vidi da nemas "Spirit of File Sharing" i da neznas sta znaci seedovati i za share

inace po meni je za sad najbolji je uTorrent verzija 1.6.1 jer ga svi privatni trackeri ga dozvoljavaju za razliku od verzija 1.7.x i 1.8.x i od 1.7 verzije utorrenta je kupljen od strane bittorrenta a 1.6.1 je poslednja verzija utorrenta koju je originali autor napravio i inace je proglasena najstabilnojom verzijom utorrenta tako da 1.6.1 the best  Smile

Nemas brate pojma,ja koristim vec 4 meseci flashget i skidam sa brzinom 170kb/s a upload sam namestio na 5kb/s! Prvo ga isprobaj pa posle pametuj.

Evo sad trenutno skidam Bloodrayne 2 
Status Available Peers: 72 Connected Peers: 40 Connected Seeds: 22 Connecting Peers: 1 Health: 2999%
Download mi je 135kb/s pa ti vidi. Kazem ti prvo proveri,isprobaj pa onda pametuj!
Flash Get neka Hvala netreba mi jer nekoristim javne trackere nego samo privatne trackere i uTorrent 1.6.1 build 490
lol ti uopste nekapiras o cemu ja pricam inace ja nepametujem nego govorim realnost realnost je da utorrent je najzasupljeniji client i da ga svi prihvataju a da flash get nije zastupljen toliko i da je banovan na vecini privatnih trackera sto znaci da nevalja i da ima mana...
ja bre koristim privatne trackere a ne javne kao prvo i flash get je banovan na privatnim trackerima sto znaci da nemozes da ga koristis tamo a drugo download na 135kB/s je nista jer u privatnim trackerima mozes da stignes download vise od 10mB/s preko seedboxa i da toliko da seedujes
inace jos jednom da flash get valja kosristio bi se u privatnim trackerima ali ocigledno se vidi da koristis javne trackere tako da nemogu da ti objasnim
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 208
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Motorola G6
Vidim da se jos niko nije setio da proba novi Flashget,probao sam sve cliente i svima opada brzina posle mesec dana posto me mrzi da seedujem,ali sa flashgetom je drukcija prica i posle par meseci samo skidas i skidas i skidas sa max brzinom.
Flashget 
au vidi se da si n00b bas si pametaj joj pa da toliko valja nebi na svakom privatnom trackeru bio banovan Smile
inace flash get nije torrent client nego samo glupi download manager isto tako kao sto ima opera za skidanje torrenti Smile
u svakom slucaju azureus i utorrent su najbolji clijenti za trackere da nevaljaju sto bi onda privatni trackeri uopste koristili i preporucili a ne ostale neke XYZ Cliente tipa Flash Get koji su velikom vecinom su banovani...
Inace 100% sam siguran da nekorsitis privatne trackere jer inace se bas vidi da nemas "Spirit of File Sharing" i da neznas sta znaci seedovati i za share

inace po meni je za sad najbolji je uTorrent verzija 1.6.1 jer ga svi privatni trackeri ga dozvoljavaju za razliku od verzija 1.7.x i 1.8.x i od 1.7 verzije utorrenta je kupljen od strane bittorrenta a 1.6.1 je poslednja verzija utorrenta koju je originali autor napravio i inace je proglasena najstabilnojom verzijom utorrenta tako da 1.6.1 the best  Smile

Nemas brate pojma,ja koristim vec 4 meseci flashget i skidam sa brzinom 170kb/s a upload sam namestio na 5kb/s! Prvo ga isprobaj pa posle pametuj.

Evo sad trenutno skidam Bloodrayne 2 
Status Available Peers: 72 Connected Peers: 40 Connected Seeds: 22 Connecting Peers: 1 Health: 2999%
Download mi je 135kb/s pa ti vidi. Kazem ti prvo proveri,isprobaj pa onda pametuj!
Flash Get neka Hvala netreba mi jer nekoristim javne trackere nego samo privatne trackere i uTorrent 1.6.1 build 490
lol ti uopste nekapiras o cemu ja pricam inace ja nepametujem nego govorim realnost realnost je da utorrent je najzasupljeniji client i da ga svi prihvataju a da flash get nije zastupljen toliko i da je banovan na vecini privatnih trackera sto znaci da nevalja i da ima mana...
ja bre koristim privatne trackere a ne javne kao prvo i flash get je banovan na privatnim trackerima sto znaci da nemozes da ga koristis tamo a drugo download na 135kB/s je nista jer u privatnim trackerima mozes da stignes download vise od 10mB/s preko seedboxa i da toliko da seedujes
inace jos jednom da flash get valja kosristio bi se u privatnim trackerima ali ocigledno se vidi da koristis javne trackere tako da nemogu da ti objasnim


Zaboli me za privatne trackere kad mogu i sa javnima da izvucem max iz svoje konekcije.Sta ce mi privatni tracker kad ionako ne mogu da iskoristim tu brzinu.Ovako imam ADSL 1.5 mb/s a sa flashgetom ga mogu max iskoristiti.Nijedan torrent client mi nije moga da izvuce ovoliku brzinu kao flashget.Ono o cemu ti pricas to nije za nas jebes brzinu od 10mb/s kad 90 posto ljudi ni nema 512kb/s.
« Poslednja izmena: 01. Dec 2007, 21:33:17 od hoolio100 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 259
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.24
mob
SonyEricsson w550
Instalirao sam Vistu i uTorrent mi lepo radi kao i Apexdc++ ali mi zato EMule ne radi. E sad, on mi je bio nekako najbolji za skidanje strane muzike (barem sam se ja u njemu lepo snašao). Koji programom mogu da ga zamenim a da radi na Visti?
IP sačuvana
social share
Da je kupus dobar zec bi imao 100 kila.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6120
Limeware, Bearshare...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1869
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Instalirao sam Vistu i uTorrent mi lepo radi kao i Apexdc++ ali mi zato EMule ne radi. E sad, on mi je bio nekako najbolji za skidanje strane muzike (barem sam se ja u njemu lepo snašao). Koji programom mogu da ga zamenim a da radi na Visti?

soulseek-om naravno... Smile Smile

Inace torrent-e uopste ne koristim, mnogo je to veliko smaranje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 02:56:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.