Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 18 19 21 22 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najveci fudbalski klub na balkanu?  (Pročitano 24369 puta)
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3045
Zastava Beograd,Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 7610
Kao prvo meni je smesno kako ti pokusavas da uvelicas vrednost tog kupa nabrajajuci timove poput bazela,espanjola,atl.bilbaoa
Ako si pazljivo procitao moj prethodni post,rekao sam da sam nabrojao sve (ne znam kako da ti nacrtam) timove sa kojima je Zvezda za te 4 sezone igrala u tom Kupu.Da sam hteo mogao sam da napisem samo Barselonu i Romu npr.

pa cak i ta roma i fiorentina,nikad nisu predstavljala velicinu na evro sceni. . .Fudbalski neobrazovan?Pa ne znam stvarno ko se odmah vata za knjige i knjizice da bi nesto pokazao
Vidis,mene nije sramota da se "vatam" za knjige i knjizice,da saznam nesto sto me zanima,a desilo se mnogo pre nego sto sam rodjen,ali zato ja nikad necu da izvalim takvu glupost poput tebe,da roma i fiorentina nikad nisu predstavljali velicinu na evro sceni.Za tvoju informaciju Fiorentina je pedesetih i sezdesetih bila jedan od jacih evropskih timova,kao i recimo Rapid iz Beca...Stvarno je glupo da pises o onome sto ne znas,a to ponavljas iz posta u post.Pisi jednostavno o stvarima koje su tebi poznate,koje su se dogodile u zadnjih desetak godina...

Ovo za Vukica,mislim da nema potrebe da komentarisem   Smile

@footballfactory

u kup sajamskih gradova nije se ulazilo po sazluzi tj. ako si bio drugi ili treći nisi mogao da igraš taj kup, zato što tvoj grad nema sajam. (pa ti reci da li je to pošteno)

Ne ulazeci u to da li je posteno ili ne,samo sam hteo da kazem da je to tada,svidelo se nekom ili ne,posle Kupa Sampiona,bilo drugo takmicenje u Evropi po jacini.Mislim da imena klubova koje sam naveo govore dovoljno o tome,svi ti klubovi danas igraju Ligu Sampiona i Kup Uefa.
« Poslednja izmena: 17. Nov 2006, 23:48:25 od footballfactory »
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
Alo svakom porukom sve vise pravis budalu od sebe. . .Sta je fiorentina osvojila u evropi???????????A rapid iz beca??????????roma???????po cemu je to glupost??????Veruj mi poznate su meni svari i od pre 20 godina. . .Pa normalno da neces da komentarises Vukica,kad si i sam svestan da nemas nista pametno da kazes. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1611
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Opa sad se vec rasprava zahuktava nije dovoljno sto se borim protiv tri zvezdasa da ne kazem cigana,sad jos i ti, pa najbolje da svi na forumu koji navijaju za zvezdu doju ovde da se rasprvljaju samnom,ali nema veze mogu ja protiv svih vas sa obzirom kakvi su vam argumenti. . .sa obzirom da si ti moderator i da imas ovde vece privilegije od nas obicnih forumasa,ne bi trebalo da budes toliko pristrasan. . .To koliko se  ko razume u fudbal vidim na osnovu njegovih izjava,i zaklucujem da vecina nema pojma(cast izuzetcima)vec samo interpretuju podatke koje su sakupili na internetu ili po kojekakvim monografijama. . .A poslednja recenica je znacila da vecina vas zvezdasa,cigana kako god hoces,navija i voli klub samo kad pobedjuje. . .


Za tebe ne znam,ali ja fudbal pratim dugo,i za razliku od tebe stvari sagledavam realno.Otvorio si temu ,kao da ljudi daju objektivan sud,a ti prvi subjektivno postujes i pri tom lupetas...Z.Vukic ](*,)Pa ja cu ti navesti bar pet bivsih igraca Zvezde koji su u ovom trenutku megaigraci(znaci imaju neko ime u evropskom fudbalu) za razliku od vecitog talenta iz isfrustriranog komsiluka.
IP sačuvana
social share
crno-bela zastava simbol je picketina

Stella Rossa
           Campione d' Europa 1990-91
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
evo ga sad i ovaj. . .cekaj,cekaj evo ja cu umesto vas:Cigani celog foruma skupite se protiv mene,mozda ce te tako biti pametniji. . .nabroj tih pet igraca na toj poziciji pa da se smejem. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3045
Zastava Beograd,Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 7610
Alo svakom porukom sve vise pravis budalu od sebe. . .Sta je fiorentina osvojila u evropi???????????A rapid iz beca??????????roma???????po cemu je to glupost??????Veruj mi poznate su meni svari i od pre 20 godina. . .Pa normalno da neces da komentarises Vukica,kad si i sam svestan da nemas nista pametno da kazes. . .
Ja ne pricam o stvarima od pre 20 godina,vec 50.Vidis sinko,u to vreme su Austrijanci igrali jedan od najlepsih fudbala u Evropi,iako tebi omrazeni Rapid tih godina nije osvojio nijedan evropski trofej....Fiorentina pak je bila snazan italijanski tim,koji je moju Crvenu zvezdu izbacio iz polufinala Kupa Sampiona,izgubivsi kasnije u finalu...posto su prethodno tih godina osvojili 2 italijanska prvenstva,Kup Kupova,pa opet igrali u finalu...

Sve u svemu,mislim da nema vise potrebe da se raspravljamo na ovoj temi,ako hoces otvori neku drugu

Za Vukica,jos jednom  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10766
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
. . .sa obzirom da si ti moderator i da imas ovde vece privilegije od nas obicnih forumasa,ne bi trebalo da budes toliko pristrasan. . .

Ja sam obican forumas kao i ti, opet ne vidim poentu toga sto si napisao (kao i svega ostalog ali nema veze). To sto sam mod ne znaci da ne treba da ulazim u raspravu sa tobom ili sa bilo kim... 

evo ga sad i ovaj. . .cekaj,cekaj evo ja cu umesto vas:Cigani celog foruma skupite se protiv mene,mozda ce te tako biti pametniji. . .

Nemoj laskati sebi...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
Da bi me nazvao  sinko treba da budes stariji i iskusniji od mene pod jedan pod dva sta vredi sto neko igra lep fudbal kad nema rezultata,mislis da ce neko pamtiti da je monako 2003/04 igrao najlepsi fudbal,ne pamtice da je porto osvojio ligu sampiona,a to stoje fiorentina bila u finalu. . .pa bio je i partizan 1966. . .a Za Vukica i bolje da cutis,podseticu samo na dva vrlo bitna gola, i nacin na koja su data: Belgija-Scg 0:2(vukic,kezman),Litvanija-Scg 0:2(kezman,vukic)A ko ne vidi poentu ovoga sto pricam,treba dobro da se zamisli. . .Zoki naravno da ne znaci da ne trebas da ulazis u raspravu,ali znaci da treba da dajes primer ostalim forumasima da se rasprava vodi argumentima,a ne da treba da se bez argumenata napad neko ko voli svoj klub i prica o njemu na osnovu realnih podataka. . .
« Poslednja izmena: 18. Nov 2006, 00:17:32 od partizan u srcu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1611
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Alo svakom porukom sve vise pravis budalu od sebe. . .Sta je fiorentina osvojila u evropi???????????A rapid iz beca??????????roma???????po cemu je to glupost??????Veruj mi poznate su meni svari i od pre 20 godina. . .Pa normalno da neces da komentarises Vukica,kad si i sam svestan da nemas nista pametno da kazes. . .
Ja ne pricam o stvarima od pre 20 godina,vec 50.Vidis sinko,u to vreme su Austrijanci igrali jedan od najlepsih fudbala u Evropi,iako tebi omrazeni Rapid tih godina nije osvojio nijedan evropski trofej....Fiorentina pak je bila snazan italijanski tim,koji je moju Crvenu zvezdu izbacio iz polufinala Kupa Sampiona,izgubivsi kasnije u finalu...posto su prethodno tih godina osvojili 2 italijanska prvenstva,Kup Kupova,pa opet igrali u finalu...

Sve u svemu,mislim da nema vise potrebe da se raspravljamo na ovoj temi,ako hoces otvori neku drugu

Za Vukica,jos jednom  Smile

Brate,tesko je nasem komsiji,kad on svoj tim na ovom topicu ne moze da rangira ni medju prvih pet.Ocigledno da fudbal za njega postoji samo u zadnjih deset godina,pa zato i ne moze da poveruje da je Fiorentina imala svojih zlatnih momenata.Jedina ikona njegovog oskudnog fudbalskog znanja je Vukic Smile,i vodi se retorikom omiljenog mu lika Bjeke"tompusa",tvorca najvece gluposti iz zute stampe:"Partizan uz Ajaks ima najbolju omladinsku skolu u Evropi Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
crno-bela zastava simbol je picketina

Stella Rossa
           Campione d' Europa 1990-91
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
Pogledaj uefinsajt magarce jedanpa ce ti biti jasno ko je osd nas dvojice oskudnog znanja. . . a gde su ti famoznih 5 igraca?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3045
Zastava Beograd,Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 7610
Litvanija-Scg 0:2(kezman,vukic)
Preterujes... pa nisu u svim akcijama ucestvovali ti tvoji...ccccc....

Litavnija-Scg 0:2(Ljuboja-Vukic Smile)

magarce jedan

Sinko,ovo uopste nije lepo sto si napisao...A,da- to su tvoji argumenti
« Poslednja izmena: 18. Nov 2006, 00:23:00 od footballfactory »
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 18 19 21 22 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.