Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najveći biseri svetskih zvezda:Kristina Agilera: Gde se održava Kanski festival?  (Pročitano 2224 puta)
31. Jul 2007, 10:55:58
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Najveći biseri svetskih zvezda
Kristina Agilera: Gde se održava Kanski festival?
Autor: A. Novaković | 31.07.2007 - 19:30


Lepo kažu ljudi da je ćutanje zlato, ali, izgleda da svetske zvezde, i poneki predsednik, nisu čuli za tu izreku. Da jesu, ne bi nas svakodnevno bombardovali izjavama tipa: „Za mene je manekenstvo nešto što radim za sve crne ljude“, ili „Volim decu, i sam sam nekad bio dete“.
Godinama se već prepričavaju biseri Kristine Agilere: „Dakle, gde se ove godine održava Kanski filmski festival?“ i Dejvida Bekama: „Definitivno ćemo krstiti Bruklina, samo još ne znamo u koju veru.“ Ali ni druge slavne ličnosti ne žele da zaostanu u trci za najgluplju izjavu. Američka pevačica Britni Spirs baš ima problema sa geografijom: „Često putujem u prekookeanske zemlje, na primer u Kanadu!“, a Džesika Simpson na zanimljiv način objašnjava problem sa anoreksijom: „Nisam anoreksična. Ja sam iz Teksasa. Ima li ljudi iz Teksasa koji su anoreksični? Nikad nisam čula ni za jednog. A to uključuje i mene.“
„Zgodni ljudi me uzbuđuju. Naravno, osim mene samog“, izjavio je i ostao živ, nekadašnji zavodnik Patrik Svejzi, a glumica Ališa Silverston je jedan od svojih filmova predstavila sledećim rečima: „Mislim da je film ‘Clueless’ vrlo dubok. Mislim da je dubok tako što je vrlo lagan. Mislim da lakoća mora dolaziti sa vrlo dubokog mesta ako je reč o istinskoj lakoći.“ Ko je shvatio, plaćamo mu piće.
Tom Kruz voli decu zato što je, kako kaže, i sam nekad bio dete, a Naomi Kembel tvrdi: „Za mene je manekenstvo nešto što radim za sve crne ljude“.
Nakon što je optužen za pedofiliju, reper R Keli je izjavio: „Odjednom ste kao Bin Laden Americi. Osama bin Laden je jedini koji zna kroz šta prolazim.“
Ni političari nisu ništa bolji! Al Gor, bivši potpredsednik Amerike, ubeđen je da je on stvorio internet (!), a usred skandala sa Monikom Levinski, Hilari Klinton, supruga tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona, ljutito je izjavila: „Ne dopuštam da novinari kopaju po našim papirima. Mi smo predsednik!“ Džordž Buš je dubokoumno zaključio da je „Rat opasno mesto“, a možda je, ipak, Ronald Regan, nekadašnji američki predsednik, bio u pravu kada je izjavio: „Činjenice su glupa stvar“...

Top pet izjava poznatih ličnosti

Maraja keri
„Kad god vidim na televiziji tu jadnu decu koja gladuju svuda po svetu, plače mi se. Mislim, volela bih da budem tako mršava, ali ne uz sve te muve i smrt i takve stvari.“

Madona
„Pre par dana sam razmišljala o smrti... Misao o smrti došla mi je dok sam sedela na klozetskoj šolji, tamo uvek najdublje razmišljam.“

Hoakin Feniks
„Imam li veliku žabu u kosi? Imam osećaj da mi nešto jede moj mozak“, reče Hoakin Feniks, glumac... na kojim opijatima, zaista ne znamo

Bruk Šilds
„Pušenje ubija. A ako umrete, izgubili ste važan deo svog života“, izjavila je Bruk Šilds, glumica. Njena umotvorina će kad-tad završiti na... paklici cigareta

Silvester Stalone
„Jedini srećni umetnik je mrtav umetnik, jer tek tada dođete u situaciju da se ne možete promeniti. Kad umrem, vratiću se kao kist.“

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 6496
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
ahahahahahahhahaahahahaa Smile Smile jbt da li su oni svesni svoje gluposti Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
UNIX
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung SGH-E630
Amerkanci su glupi po defaultu, pa me ovakve izjave ne iznenađuju  Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11247
Zastava Zvezdara
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
SonyEricsson c702 + 2gb
da li su svesni svoje nesvesti  Smile
IP sačuvana
social share
Everybody dies. That's just the way it is. The life clock ticks at the same speed for all of us. And we all know, that one day, that clock will stop. And when it does, we'll only have time to say: Oh fuck.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Molim lepo... Madona je u pravu...
WC solja je zakon za kreativne trenutke.. Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
droga i botoks im izjeda mozak
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3407
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Samsung Galaxy S7
Amerkanci su glupi po defaultu, pa me ovakve izjave ne iznenađuju  Smile

ovo je dobro..  Smile
IP sačuvana
social share
....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 228
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
         Da li se neko seca izjave bivseg americkog potpresednika Dena Kvejda posle posete
zemljama Juzne (Latinske) Amerike ?
         "Zao mi je sto u skoli nisam ucio latinski, jer nisam razumeo nista od onoga sto su mi
domacini govorili !"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Everything I touched was golden

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1169
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
Nokia N82
Najjaca je Maraja K. Vec je zamisljam kako drzi dijetu  " uz sve te muve i smrt i takve stvari "
IP sačuvana
social share
Everything I touched was golden
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Never a dull moment...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1374
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 3510i
Procitao sam ovo danas i nisam mogao da verujem... Smile
Najjaca je Maraja ubedljivo....

Molim lepo... Madona je u pravu...
WC solja je zakon za kreativne trenutke.. Smiley

Slazem se, ziva istina...  Smile
IP sačuvana
social share

And there comes a time
When You, when You oughta know
And there comes a time, so quit
So quit all that running!

The fire in the sky
Or the dead at your door...
Stay Free!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.13 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.