Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najtraženiji terorista Sirije ubijao Srbe i Hrvate u BiH  (Pročitano 1600 puta)
09. Jan 2012, 15:41:50
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
Loaj al-Zogbi, vođa islamističkog pokreta salafista Al-Mouinoun, osumnjičen je da je odgovoran za tri samoubilačka napada u Damasku kada je krajem prošle godine poginulo na stotine ljudi. Sirijske vlasti veruju da je glavni krivac iza ovih zločina Al-Zogbi koji je devedesetih godina učestvovao u ratovima na teritoriji Bosne i Hercegovine u koju je došao sa grupom mudžahedina iz Avganistana, preko Sudijske Arabije i Hrvatske.
Loaj al-Zogbi

Ovo je hrvatskom “Večernjem listu” otkrio Ahmed Munir, član odbora za nacionalnu sigurnost Sirije i član sirijskog parlamenta.

 - Mogu da tvrdim da iza tri samoubilačka napada u Damasku stoji Loaj al-Zogbi i Al-Mouinoun, organizacija srodna Al-kaidi – rekao je Munir dodavši da sirijskim vlastima nije poznato gde se nalazi Al-Zogbi.
 

Munir je za hrvatski list otkrio do sada nepoznate podatke o učestvovanju ovog teroriste u ratovima na prostoru nekadašnje Jugoslavije.

 

- Lično je izjavio da je iz Beča, preko Hrvatske ušao u BiH, gde se priključio brigadi Al-Mudžahed. Ratovao je na Igmanu, u srednjoj Bosni i istočnom Mostaru, a zadatak mu je pod okriljem saudijske humanitarne organizacije Al-Haramain preko Hrvatske u Bosnu prebacuje borce, oružje i novac - objasnio je Munir.

 

Al-Zogbi tada je koristio falsifikovana dokumenta, poput akreditacije UNHCR-a i Ministarstva spoljnih poslova Hrvatske kao “službenika humanitarne organizacije Al-Haramain” sa prebivalištem u Zagrebu.

 

– Njemu je pomagao Abdulmuti al-Nemer, navodno direktor islamske humanitarne organizacije, koji je upravljao aktivnostima terorističkih ćelija u Hrvatskoj i BiH. Ova organizacija je zapravo služila kao logistički centar terorističke infrastrukture u obe zemlje – istakao je Munir.


Al-Zogbi je svoj boravak u BiH potvrdio u nedavnom obraćanju arapskim medijima.

 

– Prošao sam ratišta na Igmanu, u srednjoj Bosni, istočnom Mostaru. Rat u BiH je za nas bio nešto posebno, jer smo učestvovali u pobedi muslimanskog naroda nad nevernicima. Najzadovoljniji sam što smo Srbima i Hrvatima naneli poraz i naučili ih lekciju koju će pamtiti čitav život. Oni se više nikada neće usuditi da napadnu našu braću muslimane jer znaju da ćemo uvek biti spremni da im pomognemo i branimo – izjavio je Loaj al-Zogbi.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 391
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
e baš je epski raspoložen ovaj kamilojebac... Smile sigurno će se i on u međuvremenu setiti da je bio žrtva srpskog silovanja. nije teško primiti kalabaster ako allah ište i tu žrtvu.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.63
mob
Apple iPhone SE 2020
Kako je moguce da neko iz bratske Sirije ubija Srbe?

Nemoguce...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


I Am My Own Savior!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8650
Zastava Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Alcatel One Touch
Citat
– Prošao sam ratišta na Igmanu, u srednjoj Bosni, istočnom Mostaru. Rat u BiH je za nas bio nešto posebno, jer smo učestvovali u pobedi muslimanskog naroda nad nevernicima. Najzadovoljniji sam što smo Srbima i Hrvatima naneli poraz i naučili ih lekciju koju će pamtiti čitav život. Oni se više nikada neće usuditi da napadnu našu braću muslimane jer znaju da ćemo uvek biti spremni da im pomognemo i branimo – izjavio je Loaj al-Zogbi.
A posle Srbi zlikovci. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.642.2

......................... Najzadovoljniji sam što smo Srbima i Hrvatima naneli poraz i naučili ih lekciju koju će pamtiti čitav život. Oni se više nikada neće usuditi da napadnu našu braću muslimane jer znaju da ćemo uvek biti spremni da im pomognemo i branimo – izjavio je Loaj al-Zogbi.

Izvor: Blic
dobro ste ih branili i mi se jesmo uplasili,za hrvate ne znam,ali mi evo sve padamo po ulicama republike srpske od straha u nesvest.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Bilo je dobrovoljaca i na srpskoj strani.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
što neideš u dvorište da ganjaš lopte,nego se zamaraš ovde bezveze  Smile
« Poslednja izmena: 14. Jan 2012, 10:57:21 od Gale10 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.642.2
Bilo je dobrovoljaca i na srpskoj strani.
naravno,i na hrvatskoj.ali ovi nasi u ucinise nesto za nasu stvar,a ovi vasi osim sto kenjaju,nista.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
Citat
– Prošao sam ratišta na Igmanu, u srednjoj Bosni, istočnom Mostaru. Rat u BiH je za nas bio nešto posebno, jer smo učestvovali u pobedi muslimanskog naroda nad nevernicima. Najzadovoljniji sam što smo Srbima i Hrvatima naneli poraz i naučili ih lekciju koju će pamtiti čitav život. Oni se više nikada neće usuditi da napadnu našu braću muslimane jer znaju da ćemo uvek biti spremni da im pomognemo i branimo – izjavio je Loaj al-Zogbi.


 Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.