Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najnovija provokacija Srba - u BiH treba stvoriti jednu naciju !!!  (Pročitano 6313 puta)
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
sta da citam? genocid.org, drzavablogger.ba, vrisak.info, bosnjacki-topraci.com, bosnjaci.net, dzemat.org, plbih.org...?

sta je tebi, koji ti je q?  Smile
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1061
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
sta da citam? genocid.org, drzavablogger.ba, vrisak.info, bosnjacki-topraci.com, bosnjaci.net, dzemat.org, plbih.org...?

sta je tebi, koji ti je q?  Smile
koji je tebi ku*ac, jesam li tebe spomenuo, a za to što si na vrhu napisao ponoviću ti ZABOLE me šta govorite, ali vi ne poznajete i poričete svake dokaze koji vam se prinesu što je osobina glupih ljudi, na kraju živio ti meni i kurcu sviraj sa tom pričom o izmišljenoj naciji bla bla bla Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Dragi moj pomešao si baba i žabe a pri tome si potpuno izostavio Hercegovinu. Niko nije osporavao geografski pojam Bosne i kao što se stanovnici Srema zovu Sremci, mada su većinom Srbi, ali ima i Hrvata, tako je geografska odrednica Bošnjaci ili Bosanci.

Nisi uzeo u obzir ni promene etničkih mapa izvršene tokom raznih okupacija i diktatura.

Ali sve u svemu otvori oči za nešto drugo. U velikoj želji da se kao nacija oblikujete vi, Muslimani Bošnjaci, stalno posežete iznova i iznova sve dublje u bespuća 14.veka. Umesto da vi budete svetlo renesanse i najnaprednija nacija Islama vi tonete pod licemerni uticaj Saudijskih prinčeva.

Zašto baš Saudijski prinčevi imaju interes da se zalupaju Muslimani? Zato što je tamo kod njih Meka pa od tolikih hodočasnika zarade više nego od nafte. Zašto baš Saudijski prinčevi žele da se razbuca sekularni Irak? Jer su u Iraku mnoga druga mesta koja Islamske frakcije doživljavaju kao sveta. Da li Saudijski prinčevi žive onu palamuđevinu koju uvaljuju vama i svima ostalima? Ne, oni se vozikaju po Londonu u Rollerima, imaju hareme prelepih žena i svoje ćerke šalju na školovanje u Kembridž i Iton. Oni ne žive kao Avgani i Pakistanci kojima su već uvalili kosku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
sta da citam? genocid.org, drzavablogger.ba, vrisak.info, bosnjacki-topraci.com, bosnjaci.net, dzemat.org, plbih.org...?

sta je tebi, koji ti je q?  Smile
koji je tebi ku*ac, jesam li tebe spomenuo, a za to što si na vrhu napisao ponoviću ti ZABOLE me šta govorite, ali vi ne poznajete i poričete svake dokaze koji vam se prinesu što je osobina glupih ljudi, na kraju živio ti meni i kurcu sviraj sa tom pričom o izmišljenoj naciji bla bla bla Smile

da vidimo... znaci pogodio sam te sa "bosnjacki-topraci.com"... da ti nije daidza admin?  Smile

samo opuseno pobratime  Smile
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
@nistarxx
Mnogo si bre edukaovan kada te boli K***c.
Idi leci ga da ti ne otpadne.

kada si toliko edukovan sto ne nauci da vera nikada nije postala narod osim kod bravara Tita.
*ebo vas on kad vam rece da ste narod.
Praddedovi id edovo poturice pokusase da se dodvore ali Turci odavno otisli iz Srbije -zasto i vi ne idete za njima. Ionako necete imati drzavu - i Evropski analiticari koji su se zalagali za vasu drzavu kazu da je to vestacka tvorevina koja mora nestati.
pa nek te i daljew boli k***c kada ne budes imao drzve.
Zbogom !
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1061
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
@simijon
skrenula si sa teme sa pričom o saudijskim prinčevima i Iraku i Afganistanu, a Mekku molim te nemoj da vrijeđaš, to je nama sveto mjesto tako da je oko toga svaka rasprava suvišna, a koliko znam geografska odrednica za narod u Bosni je Bosanci, a ne kako ti kažeš Bošnjaci
@rassse
nisi pogodio, žao mi je, više sreće idući put
@stami4
ako nemaš šta novo za reći onda nemoj, ovu priču vrtiš na svim temama sa sličnom tematikom, Tito vam dao naciju, Balije, blablabla, smisli nešto novo
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
pa gde sam to omanuo. Tito vas je proglasio za narod Ustavom SFRJ iz 1974. Pipremano je Ustavnim amandmanima iz 1967 i 1971. pa toliko o istoriji. Atebe boli sto vas niko drugi ne priznaje pa ti smeta i sto vas bravar priznao za narod. e pa odreknite se bravara i njegovog nasledstva i kazite nismo narod pa da apeicamo-da vidimo sta ste istorijski gledano a sta niste.
znaci ne mlatim pranu slamu ali shvatam vi slabijee kapirate i iamte slabo paljenje pa vam treba dosta vremena da shvatite nesto sta vam se pise.
Zbogom
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Smirte se!
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
Tito vam dao naciju, Balije, blablabla, smisli nešto novo
 

pa nije ovo tekbir.org, nemamo mi ipak kapacitet da svaki mjesec dana dodamo 50 godina nove istorije...
 
ma znam, hebena istorija, najgore je sto tu nema napretka, moj nistarxxx
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
@simijon
skrenula si sa teme sa pričom o saudijskim prinčevima i Iraku i Afganistanu, a Mekku molim te nemoj da vrijeđaš, to je nama sveto mjesto tako da je oko toga svaka rasprava suvišna, a koliko znam geografska odrednica za narod u Bosni je Bosanci, a ne kako ti kažeš Bošnjaci


Nisam ni nameravala niti sad vidim šta sam to rekla uvredljivo. Ipak izvini ako sam te nehotice uvredila.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.