Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najmanje 22 osobe ubijene u univerzitetskom kampu u Virdžiniji  (Pročitano 9393 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Citat
kako mu je counter strike bila omiljena igrica

Џек Томпсон је већ окривио игре осам сати након почетка пуцњаве, чак и пре него што је објављено ко је починитељ.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 609
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
A tebi dulisha, ako ovaj izgleda imalo normalno odmah nađi neku viskoku zgradu i smjesta se baci s nje.
P.S.
Stavi i ovo kao svoj potpis Smile

Стављам потписе неистомишљеника, ретардираних не... Smile

Да ти покажу слике 5 Корејаца исто обучених не би вероватно ни препознао овог, али си одмах ту да потврдиш да ти "изгледа ненормално"... Smile
Dragi dulisha,
ako se budemo ti i ja ovdje prepirali i vrijeđali(iskreno, ne volim nikoga da vrijeđam) odosmo u of, a to mi nije poenta.(ako ti je to u cilju slobodno idi preko pm)
Tvoj post neću komentarisati, samo ću reći da prikazuje tvoj stepen obrazovanja i opšte kulture.
Što se Korejanca tiče, ako ti je svrha da se samo svađaš, prođi me se.
Prvo, onaj tip može jedino tebi da izgleda normalno(bar sam takav utisak stekao).
Drugo, ako bi svih pet imali onako bolestan pogled sigurno bih se zbunio.
P.S.
Kad smo već kod retardiranih, nisi stavio svoj potpis Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Prvo, onaj tip može jedino tebi da izgleda normalno(bar sam takav utisak stekao).

Знаш ону кинеску "кад неко не зна, а не зна да не зна, луд је клони га се..."
А ја ћу ево чисто демократски да будем толерантан па да те зарад изласка из бесмислене дискусије ставим у ону другу "кад неко не зна, а зна да не зна, дете је, помози му"...

Ја нисам рекао да он изгледа нормално (нађи ако јесам па цитирај) неко сам иронично реаговао зато што је дечко друге етничке групе (и остајем при ставу да имаш слике 5 Корејаца не би препознао правог)... А друго, било ко да се слика у оваквим позама (и са "опремом"), не би изгледао при здравој памети... То што си одмах вољан да препоручиш неком да се "баци са зграде" зато што се не слаже са тобом је у принципу твоја ствар, а то колико нећеш да се свађаш имам прилике да видим...
« Poslednja izmena: 21. Apr 2007, 11:33:06 od dulisha »
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 609
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ooops he did it again.
Whatever
Kako god. Šalio sam se(OK žao mi je, možda sam pretjerao).
Prvo, pravoslavac sam, vjerujem u Boga i ne bih nikad nikome poželio da se ubije, pa ni krvniku(rekao sam to eto tako, IMHO zbog tvog nepotrebnog posta).
Ја нисам рекао да он изгледа нормално (нађи ако јесам па цитирај) неко сам иронично реаговао зато што је дечко друге етничке групе (и остајем при ставу да имаш слике 5 Корејаца не би препознао правог)...

Rekao sam da sam stekao utisak(ne mogu da ti čitam misli). OK my bad.

А друго, било ко да се слика у оваквим позама (и са "опремом"), не би изгледао при здравој памети...

Ovo je već tvoje lično mišljenje. Naoružanje i oprema ne budi u čovjeku sadističke i ubilačke porive i ono ga ne tjera na nedjela. U ovom kao i svakom drugom slučaju ono je samo sredstvo za ostvarenje nekog cilja(kakav god on bio).
 
Ne moraš da odgovaraš, niko te ne tjera, samo iznosim svoje mišljenje(bez ikakve uvrede).
Danas mi je rođendan, pa kako god da me okarakterišeš ne zanima me.
Puno pozdrava. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Puno pozdrava. Smile

И ја сам претерао...  Smile
Беспотребно смо затупили... избацио сам онај део...  Smile

У сваком случају, срећан рођендан...  Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Posle masakra ostala pitanja
Svi zaboravili na žrtve
Autor: A. P. | 21.04.2007 - 11:04

Petak je bio dan žalosti u Virdžiniji za žrtve masakra na Univerzitetu „Virdžinija tek“. U crkvama od Kalifornije do Vašingtona održane su molitve, a guverner Virdžinije Timoti Kejn je zakazao minut ćutanja tačno u podne.
Roditelji, članovi porodica i javnost u SAD ogorčeni su na medije zbog emitovanja slika i oproštajne poruke 23-godišnjeg Čo Seung Huija koje je on poslao jednoj TV stanici u ponedeljak između krvavog puta u studentskom domu i u zgradi fakulteta.
„Mediji bi trebalo veću pažnju da posvete žrtvama, a ne ubici. Mi smo sada ponovo žrtve“, rekao je Piter Rid, čija je ćerka Meri ubijena.
Iako je ubica imao lekarski nalaz da je mentalno bolestan, legalno je kupio dva pištolja tipa „glok“ i „valter“ zahvaljujući liberalnim zakonima o kupovini oružja u Virdžiniji, što je dodatno pogodilo porodice žrtava. U većini američkih država, pri kupovini naoružanja vrši se samo registracija i nije potrebna nikakva posebna provera ili dozvola. Porodice i prijatelji žrtava ogorčeni su i na zvaničnike fakulteta i policiju koji ni dva sata posle prve pucnjave u studentskom domu nisu zatvorili Univerzitet, što je ubica iskoristio da upadne u zgradu gde su predavanja. Guverner Virdžinije je zbog toga i angažovao nezavisni panel u kome će učestvovati i Tom Ridž, bivši sekretar za unutrašnju bezbednost.
„Mislim da tragediju nije bilo moguće sprečiti“, kaže Ridž.
Psiholozi tvrde da je Hui svoju odluku doneo mnogo pre masakra, jer na to ukazuje njegova velika smirenost tokom pucnjave. Zvaničnici Univerziteta najavili su da će nastradalim studentima posthumno biti dodeljene diplome.
Saučešće porodicama juče je uputio i Nemanja Petrović, predsednik Studentskog parlamenta Univerziteta u Beogradu.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 431
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Samsung 
Žutać prolupao pa rešio malo da se igra žmurke po tom kampusu. Valjda ga cupi otkačila pa je to bilo glavni okidač njegovog ludila. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


What goes around, comes around...

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1294
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N73 МЕ
Страшно шта се све дешава... Ужас
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.