Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 16:49:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najlazljiviji znak  (Pročitano 38371 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Koja vrsta lazi - to je pitanje  - naduvavanje istine - samohvalisanje bez osnova - lavovi i strelci

Sitne lazi da zavaraju trag - blizanci - pa kad upadnu u klupko koje su sami zamrsili onda kuku lele

Suprotnost i bezocno traganje za pravdom i istinom - vodolije
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Verovatno to laganje moze biti ( bar u svakodnevnom zivotu ) povezano sa egoizmom te osobe, stog ako postoji neki znak koji medju losijim stranama ima nesto u toj klasi, verovatno bi bili u najvecem iskusenju da cesce lazu..

Blizance svi mrze, ali licno mislim da se vise foliraju nego sto lazu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


All We Need Is Love

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
sto se tice osobe koja je rak podznak bik lagala je uglavnom za sve i svasta svakodnevno...koji aspekt u horoskopu moze da nagasava tu osobinu ?

ne bih rekla da bas blizance svi mrze...imam dosta prijateljica blizancica i volim te pozitivne osobine kod njih...njima je najteze da se sami sa sobom dogovore ,geotice Smiley)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Eh sad svi ih mrze - ja ih obozavam zato sto lazu nevino ko deca - za razliku od Rakova koji obecavaju nebo i zemlju  pa kad ne mogu da ispune se prave blesavi - to me mnogo vise nervira.

Isto kao i duvanje lavova i strelaca ja pa ja pa ja

IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
Verovatno to laganje moze biti ( bar u svakodnevnom zivotu ) povezano sa egoizmom te osobe, stog ako postoji neki znak koji medju losijim stranama ima nesto u toj klasi, verovatno bi bili u najvecem iskusenju da cesce lazu..

Blizance svi mrze, ali licno mislim da se vise foliraju nego sto lazu

za ego si potpuno u pravu zato sam naveo kao cist primer lav/bik, znam 3 osobe i sve tri kako zinu tako slazu .. ali bash bash lazu ... ...

za blizance se  slazem polovichno.. vise je to foliranje.  ja volim zenske blizance mnogo Smile

@decky999
pa ne naduvaju strelci toliko egomaniachno... bar ne iz mog iskustva. a za lavove sam naveo gore vec.
« Poslednja izmena: 07. Avg 2006, 11:59:01 od Aiwass »
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


All We Need Is Love

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
e da za blizancice se slazem...masu su slatke ...bleskaste...
ne znam zasto toliko kritikujete lavove...imate takvo iskustvo vjerovatno sa nekim nizim tipovima tog znaka....ali cini mi se da nema vecih prijatelja od lava u cijelom horoskopu ...isto tako kad lav nekog voli voli ga cijelim srcem ne polovicno nikad...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
blizanci...uvek ih ima dvoje pa ne mozes da ih pohvatas ko od njih dvojice laze a do ne! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Nema coveka koji bar nekad ne slaze.Ili precuti istinu,sto se nekad poistoveti sa lazima.No lazi,zastite sebe od recimo nasilja ili neugodnosti za mene nisu lazi,nego princip egzistencije.prema tome kad se prica o lazima,mislim na ljude koji lazu bez ikakvog razloga,lazu stalno iz sebi znanih potreba,mozda ega.

Mora da postoji odredjen aspekt u karti koji ukazuje na lazova a koji pretpostavljam gradi Neptun sa Merkurom,a zavisno od kuce opet ukazuje na podrucje u kome ti ljudi najvise lazu.Imam dva primera zenskog horoskopa u kome su one razlicit znak i podznak,ali se ponavljaju aspekti Neptuna i Merkura.jedna je lav/Vaga a druga dupli Rak,obe sa mesecom u Jarcu,no sa Neptunom u trigonu sa Merkurom.Obe lazu na razlicite nacine,ali pre svega lazu sebe.Zive u iluzijama i takve prenose u odnos sa drugim ljudima.Stoga je moguce je da one uopste nisu svesne da lazu.Prema tome nema manje ili vise lazljivog znaka,nego natusa.Sve zavisi od karte. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 84
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa ne znam za blizance bas koliko lazu...mozda pre kao sto je neko iznad rekao da ne mogu sami sa sobom da se dogovore...ali imala sam iskustva sa jednom vagom/blizancem...uh koliko lazi....ali ne mislim ni da su vage najlazljivije...i kao sto je Coccinele rekla verovatno su bitniji aspekti u samom natalu od samog znaka i podznaka..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
blizanci obmanjuju pre svega sebe, a onda i druge...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 16:49:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.