Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najjači Samsung model stigao i kod nas, evo koliko će koštati  (Pročitano 26843 puta)
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
150 плафон.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
ni ja ne mogu da razumijem toliki keš za ove neke forice


Uglavnom sam imao za oko 150, sad jedva 220, za Samsung A3 i ekstra mi je.

Još su sad sve j'''eni staklenci, lijepo glatko do prvog pada.  Moraš da ga zaviješ ko mumiju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 62
bolesno je dati za telefon vise od 200 evra,a i to je po meni previse

I to samo ako ima nešto više od konkurencije da ponudi, inače 150€ puna kapa... u cenovnom rangu 150-200€ može da se nađe telefon koji savršeno radi sve što i oni od 500€+, tako da ne vidim poentu osim one "statusni simbol"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
mob
HTC One
Ne postoji bolesno, postoji koliko neko moze da plati a da mu to ne remeti budzet.

Znam one price - da imam milion ne bih kupio to i to. To su price za malu decu. Ko ima para uopste ne razmislja na taj nacin vec kupi i ne oseti.  I neko ko nije imao i mislio je suprotno kada ima para menja navike. Zivotna cinjenica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
До пара се не долази расипањем.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
To je ono, ako se ja sagnem za 10 dinara na ulici ne za manje, znači da se Bill Gates sagne samo za 10 000$. Smiley

Al s druge strane 50 kila je donekle teško i prosječnom čovjeku i bilderu (mada manje).

..

Ja bih imao para da kupim Flagship svake godine, da ne osjetim bukvalno. Ali ne vidim u tome vrijednost, pa ne mogu.
Da mi budžet, ne daju mi kupovne navike.

Više bih dao za neke druge stvari.

Dao bih nekad u životu za neku ultrakvalitetnu akustičnu gitaru, tipa Gibson, Martin, Seagull, i do 2500$ ..
ono "da imam para za bacanje".

Za telefon ne vjerujem da bih ikad ne razumijem vrijednost.

Između i ostalog, za razliku od kompjutera, gitare... telefon se svuđe nosa i ispada. Za mene je i to faktor za umjerenost.
« Poslednja izmena: 20. Sep 2017, 15:23:33 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
poruka,poziv,mejl,vesti i to bi bilo to i sve to moze i za 150 evra
inace do pre mesec danas imao nokiu 3310 za poslovni broj i jebo je kevu nit sam brinuo za bateriju nit sam brinuo da ce se zaglupiti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
to, za smartfon treba koncentracije
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
ovaj im nije los...veliki kao iphone plus...galaksu...ili kako...oko 60 hiljada je kod nas...

samo je meni ubi boze...znaci ko je navikao na apple...tesko da ce da se odluci na njega...

bez mnogo boli...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
mob
HTC One
To je ono, ako se ja sagnem za 10 dinara na ulici ne za manje, znači da se Bill Gates sagne samo za 10 000$. Smiley

Al s druge strane 50 kila je donekle teško i prosječnom čovjeku i bilderu (mada manje).

..

Ja bih imao para da kupim Flagship svake godine, da ne osjetim bukvalno. Ali ne vidim u tome vrijednost, pa ne mogu.
Da mi budžet, ne daju mi kupovne navike.

Više bih dao za neke druge stvari.

Dao bih nekad u životu za neku ultrakvalitetnu akustičnu gitaru, tipa Gibson, Martin, Seagull, i do 2500$ ..
ono "da imam para za bacanje".

Za telefon ne vjerujem da bih ikad ne razumijem vrijednost.

Između i ostalog, za razliku od kompjutera, gitare... telefon se svuđe nosa i ispada. Za mene je i to faktor za umjerenost.

Eto, pogresno si me razumeo. Pricam o ljudima kojima je i tih 2500 za gitaru dzeparac, sta njega briga za 1000 evra.

Kada kazem - ima neko para - ne mislim ima 1000-2000 evra platu pa su to neke pare. Pricam o ljudima sa PARAMA i njima taj Note 8 deluje i jeftinije nego nama neki telefon od 200 evra.

Samo sam hteo da pojasnim da ljudima koji to bukvalno ne osete to nije glupost.

Ja sam skoro uzeo 7 Edge jer su zbog 8 Edge pale cene a imam i pravo na neke silne popuste pa je izasao 380 evra a telefon je vrhunski. Pritom ne koristim pola opcija niti sam ljubitelj fotografisanja.

Nije moj prethodni post bio usmeren na neko pravdanje pa da onda potegnem - eto ja imam/kupicu Note 8, bas mi je jeftin i treba mi. Niti mi treba niti ga smatram jeftinim. Samo govorim da percepcija cene, narocito iz Srbije nije za poredjenje sa nekim zemljama EU.
« Poslednja izmena: 20. Sep 2017, 22:55:41 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.