Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najisplatljiviji sajt za upload fajlova  (Pročitano 22929 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.205
hm, evo bas sad naletih na ovaj clanak (procitaj, na B92)

dvije najvaznije recenice:

***Iako skoro tri miliona ljudi u Srbiji koristi Internet, elektronska trgovina praktično da ne postoji, a mnoge firme ni ne žele da se prošire i u sajber svet.

***On dodaje da prema podacima Republičkog zavoda za statistiku, 40 odsto domaćinstava u Srbiji ima Internet, a na mrežu svakodnevno izlazi 2,7 miliona građana, „što nije malo“.

sta nam to govori? da je srbija zemlja fejsbuka i ubijanja vremena. i onda u srbiji kukaju kako hoce brzi internet za manje para....a realno - sta ce im? da brze otvaraju fejsbuk stranicu, mozda????

sa po dva sata ucenja dnevno, preko interneta, rraznih tutorijala i e-knjiga koji se nalaze na svakom cosku, u roku pola godine, moguce je dostici prosjecnu platu u srbiji, radom preko interneta, u prosjeku od 4 do 6 sati dnevno. cemu onda kukanje? ko internet koristi samo da "naprdiva" po fejsbuku i da visi po smijesnim youtube klipovima - bolje nije ni zasluzio. slazemo li se?
« Poslednja izmena: 21. Apr 2011, 05:41:54 od montozza »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1141
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
to da u Srbiji nema 'leba od toga (uploada raznog materijala), na osnovu svega sto sam procitao do sad na ovoj temi mogu da zakljucim da nije tacno, jer kod nas se ne bavi mnogo ljudi time dok su druge zemlje relativno zasicene i jedan pocetnik ne moze da se probije...
A za sve ovo gore pomenuto se slazem Smiley
« Poslednja izmena: 21. Apr 2011, 15:36:44 od shule90 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 107
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Nokia c3
pa pazi 'vako .. Smiley ja se tim nesto i ne bavim,ali citajuci ovo mozda i krenem ozbiljnije..Smiley ja na svom MU nalogu imam preko 3000 downloada i to na samo 3 fajla..

Citat
Gru feat. Ajs Nigrutin - I Dalje Me Zele.mp3
Downloads: 282
Elitni Odredi - Oko Sveta (2010).rar
Downloads: 2185
Dara Bubamara 2010 - Ciao Amore.mp3
Downloads: 993

Za ovaj prvi Gru i Ajs,postavio sam cisto jer niej bilo nigde da se skine.. Smiley i nisam nista ocekivao od njega jer retko ko slusa to.. Smiley
EO sve pesme sam skinuo sa YT-a i iskonvertovao u mp3 i popravio kvalitet zvuka i okacio na FACE,jer danas masovno moja generacija slusa EO,Rastu,Uniju,BS i tako i tu sam i navukao toliko DL-a
a za Darin singl... Wink postavljen jer ima ludaka koji slusaju GRANDOVCE.. Wink i na MU nemam ni prebijene pare.. Smiley
kasnije sam se prebacio na FS i tamo sam postavio Lady Gaga - Born This Way kad je izasao i imao sam oko 2000 dl-a,medjutim posle 7 dana ta pesma ko da je nestala sa mog naloga.. jednostavno obrisana.. Smiley tako da bas i nzm koliko je dobra ta online zarada... Wink

Ali onaj ko uspe da zaradi nek mu je sa srecom... Wink
IP sačuvana
social share
Znam kakvi odlaze u raj,
medju njima nisam bio ja,
mene truju ove ulice i grad.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 217
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
mob
SonyEricsson w300
pa pazi 'vako .. Smiley ja se tim nesto i ne bavim,ali citajuci ovo mozda i krenem ozbiljnije..Smiley ja na svom MU nalogu imam preko 3000 downloada i to na samo 3 fajla..

Citat
Gru feat. Ajs Nigrutin - I Dalje Me Zele.mp3
Downloads: 282
Elitni Odredi - Oko Sveta (2010).rar
Downloads: 2185
Dara Bubamara 2010 - Ciao Amore.mp3
Downloads: 993

Za ovaj prvi Gru i Ajs,postavio sam cisto jer niej bilo nigde da se skine.. Smiley i nisam nista ocekivao od njega jer retko ko slusa to.. Smiley
EO sve pesme sam skinuo sa YT-a i iskonvertovao u mp3 i popravio kvalitet zvuka i okacio na FACE,jer danas masovno moja generacija slusa EO,Rastu,Uniju,BS i tako i tu sam i navukao toliko DL-a
a za Darin singl... Wink postavljen jer ima ludaka koji slusaju GRANDOVCE.. Wink i na MU nemam ni prebijene pare.. Smiley
kasnije sam se prebacio na FS i tamo sam postavio Lady Gaga - Born This Way kad je izasao i imao sam oko 2000 dl-a,medjutim posle 7 dana ta pesma ko da je nestala sa mog naloga.. jednostavno obrisana.. Smiley tako da bas i nzm koliko je dobra ta online zarada... Wink

Ali onaj ko uspe da zaradi nek mu je sa srecom... Wink


Ako si stavio te linkove na neki nas forum ili face "nema `leba" od toga jer za nase zemlje(balkanske) malo placaju. To sto su ti obrisali fajl je sasvim normalno jer mogu da ih tuze zato sto je to zabranjeno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.187
Mene interesuje kako da otvorim PayPal racun? Hvala unapred. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.187
u srbiji nikako. jedino ako imas nekog iz insotranstva, on otvori na svoje ime, uveze ga sa svojom karticom i ti uzmes tu karticu da dizes pare ovde. posto BiH ima paypal. mozes odande.

to ti je grey zone , tzv siva zona. nemoj se igrati pa staviti "croatia, beograd" jer kad te provale samo ti zatvore racun..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.187
A jel postoji neki drugi nacin naplate?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
Nokia 6120
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
@montoza
Jel mozes da mi kazes na koje si forume delio te svoje linkove za download....?
Ili ako neko drugi zna neke dobre forume neka napise....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 638
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
Evo, ovo moze nekom da pomogne ko se upusta u vode sharinga radi ostvarivanja zarade.

Ovo su rangovi download foruma / blogova po sajtovima Alexa, Google, i Yahoo:

Kod:
http://ddlrank.com/warezsites.php

Sto se tice zarade, zaraditi se moze mnogo ako se mnogo i radi, a zarade idu od par dolara do verovali ili ne vise hiljada dolara. Ja znam ljude koji mesecno uzimaju po 1000 do 2000 dolara! Na pojedinim specijalizovanim forumima ljudi postavljaju svoje screenshotove gde se vidi da zaradjuju i po par hiljada dolara nedeljno! E sad, ti koji najvise zaradjuju imaju i svoje sajtove, forume, blogove, pa i na njima postavljaju uploadovane fajlove, ili banere ka sajtovima, od kojih takodje dobijaju zaradu.

Postoje i primeri da ljudi dobro zaradjuju a da nisu apsolutno nista uploadovali, vec da svu zaradu crpe od referala. Sa pravne strane, na ovaj nacin ne rade nista ilegalno, jer oni sami nisu apsolutno nista postavili na internet. Jedan od primera je da je covek na svom blogu pisao o fajl hosting servisima, i da je postavio referal link. Ljudi su se preko tog linka registrovali, uploadovali fajlove, zaradjivali pare, a njemu je od svakog ko je imao bilo kakvu zaradu, a registrovao se preko njegovog bloga, stizao odredjen procenat zaradjenog novca.

Evo jednog skorasnjeg screenshota, sa jednog specijalizovanog foruma, kao primer da moze da se zaradi i samo od referala:



A evo i jednog klipa gde ima par primera zarade na nedeljnom nivou (@ 0:45):



U sustini od uploada (remote ili stvarnog) moze da se zaradi, ali daleko od toga da ne mora da se ulozi nikakav trud. Naprotiv! Mora da se radi i to udarnicki...
« Poslednja izmena: 26. Okt 2011, 04:09:28 od djyova »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.