Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: najgori aspekt u natalnoj karti?  (Pročitano 24502 puta)
21. Sep 2005, 09:39:45
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
Iskusni astrolozi,sta mislite koji je po vama najgori aspekt koji neko moze da ima u svojoj natalnoj karti?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Koliko primecujem jedino je Tralala ovde iskusan Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Ma ima i drugih iskusnih, nego nece da se ukljuce.

Aspekt sam po sebi ukazuje na spregu energija, ali u kom polju ce se one manifestovati zavisi od polja.

Npr. Mars kvadrat Pluton moze da znaci dar za istrazivastvo odnosno mogucnost da se postane visestruki ubica, u zavisnosti od toga u kojim su poljima planete i kakve druge aspekte imaju.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 15
Kupila sam Astrologiju za neupućene. Ima li na našem jeziku neki astrolog da radi natalne karte i tumačenje iste?
IP sačuvana
social share
Natasa Gajić
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 15
Sve me zanima, naročito, budućnost, da li ju je moguće "izmijeniti"? Hvala!
IP sačuvana
social share
Natasa Gajić
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
To o buducnosti je isuvise slozeno pitanje koje nadilazi astrologiju. postoji li uopste buducnost ili je samo projekcija nase maste?

Bitno je znati da sve sto stoji u natalnoj karti znaci spregu energija i potenicjale za njihovo manifestovanje u odredjenim oblastima ljudskog delovanja.

Dakle nikako nekakvu zadatu buducnost koju nikako nije moguce izmeniti, vec pre svega jednu opstu sklonost da se dogadjaji odvijaju prema nekakvoj matrici, koju iskusni astrolog moze da prepozna, ali ne i da apsolutno tacno "predvidi" kao nepromenljivu, nego samo ukaze na veliku verovatnocu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 15
Jesam li bila preopširna ili se vi ljutite na mene? Niste preuzeli moju poruku.
Kažem, ne mogu da vam pošaljem svoju natalnu kartu jer ne umijem, a interesuje me do besvijesti jer je u vezi sa svime što mi se dešava ili ne dešava u životu.Kako da izađem iz ovih okvir?
Hvala! Smile
IP sačuvana
social share
Natasa Gajić
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 15
Hvala, ipak sam bila preopširna. Ili komplikovana?
Nadam se da ćete mi izaći ovaj put u susret što se tiče natalne karte.Naime, zanima me još jedan čovjek, osim mog muža, a u njegovom znaku nemam ni jednu planetu. Šta to znači, s obzirom da neću više da ga kontaktiram, jer su kontakti bili čudni.
Opet hvala!
Pomoć tražim samo u smislu natalne karte!
IP sačuvana
social share
Natasa Gajić
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 76

Sve me zanima, naročito, budućnost, da li ju je moguće "izmijeniti"? Hvala!

moj omiljeni citat :

"dete se ređa u taj dan i čas kada se nebeski zraci nalaze u harmoniji sa njegovom individualnom karmom. njegov horoskop je portret koji predstavlja izazov, otkrivajući njegovu nepromenljivu prošlost i njene verovatne buduće rezultate. ali, natalnu kartu može ispravno da protumači samo čovek mudar i intuitivan; takvih je tek nekoliko."

swami sri yukteswar

« Poslednja izmena: 22. Sep 2005, 12:20:28 od luche »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 76
Kupila sam Astrologiju za neupućene. Ima li na našem jeziku neki astrolog da radi natalne karte i tumačenje iste?

ima dosta astrologa koji rade natalne karte i tumačenje iste na našem jeziku, tako da uvek možeš naručiti horoskop za pristojnu ili manje pristojnu cenu  :[47]:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.