Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: najgori aspekt u natalnoj karti?  (Pročitano 24570 puta)
Pocetnik

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 15
Ne poznajem ni jednog "pristojnog" astrologa, a učinilo mi se da se među vama nalazi jedan ili par njih koji su dovoljno "mudri i intuitivnii" da mi izađu u susret što se tiče mog horoskopa,možda bude interesantno i za ostale učesnike vašeg cijenjenog Foruma, kao za mene što hoće sigurno. Ne zanima me alternativa, ako vam se tako učinilo.
Hvala na trudu i pozdrav od Nataše!
IP sačuvana
social share
Natasa Gajić
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 15
Zašto nećete da mi uradite natalnu kartu i približno bar objašnjenje? Je li to toliki problem? Šta očekujete od mene pa da mi učinite to? Ništa?
N.
IP sačuvana
social share
Natasa Gajić
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Imam blagi utisak da preterujes sa ovim. Vec na nekoliko tema si zahtevala da ti se uradi natalna karta. Posto se jedino mozes osloniti na neciju dobru volju da ti ispuni zelju, ne vidim razlog nerviranju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 15
Ja se izvinjavam, neću više! Vjerovatno pretjerujem, jer sam očekivala da ću nešto postići. Sad se više ne nadam.
Ćao!
IP sačuvana
social share
Natasa Gajić
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
mob
SonyEricsson 
U   sabracaju se treba paziti, kad se u natalu nadje Pluton u opoziciji sa Merkurom (i to na istom stepenu) pa jos kad se doda Mars u teskom T kvadratu,jos ako je Mars na vrhu trece kuce i na trecem stepenu,zato vozaci sa ovim aspektom oprez!Pogotovo ne vozite kad su tranziti losi,i kad ste nervozni,jer tada koncentracija pada Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 15
Hvala lijepa!
IP sačuvana
social share
Natasa Gajić
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 238
Zastava Srbija i Crna Gora
Sto se tice tumacenja natalne karte ja bas nisam sigurna da li bi dala nekome  da mi protumaci kompletno istu,
iako se aktivno interesujem za astrologiju vec godinu dana.Nikad ne znas na kakvog  astrologa ces naleteti,i ako ti on kaze nesto konkretno u vezi tvoje buducnosti ne znas kako ce to uticati na tebe.Za sada nekako  najmudrije mi zvuci Argus,covek ima svoj sajt i astroloski forum u okviru sajta,citala sam neke njegove postove i cini mi se ok skroz.Sto se tice najlosijeg  aspekta...uh uh uh....ja imam jedan  ne bas sjajan aspekt,mislim da ga skoro svakodnevno osecam na svojoj kozi.Ali nema veze,bilo bi trulo da imam samo sve neke lavli dzabli aspekte.Sunce opozicija Saturn.I to poprilicno jak aspekt.Jedan ne toliko jak je Pluton opozicija Sunce(sreca pa nije toliko jak ...uh...)
IP sačuvana
social share
It's better to be hated for something you are,then to be loved for something you are not.
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 15
Hvala i tebi na "utjesi"...
IP sačuvana
social share
Natasa Gajić
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
U svakom slucaju kvadrati su uvek komplikovaniji za razresavanje nego opozicije,

i npr. kvadrat Saturna sa svetlima jeste tezak,

ali opozicija Sunce-Saturn, iako onemogucava ispoljavanje energije,

tj. tera te da se fokusiras na najosnovnije, najelementarnije,

ipak nije bas narocito "los" aspekt,

odnosno svakako je manje zahtevna od npr. kvadrata Marsa i Meseca ili Sunca i Plutona.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 238
Zastava Srbija i Crna Gora
Da,ja sam bas neki dan razmisljala o tome,kontala sam da je kvadrat tezi od opozicije.Od  kvadrata imam recimo neptun kvadrat mesec i uran kvadrat venera kmeeee shmrc nikad se necu smiriti pored jednog coveka Smiley  Sto se tice ove opozicije sunca i saturna,jedan cist primer je smaranje moje persone od strane  caleta.Npr nikad me u zivotu nije ohrabrio niti uputi neku lepu rec pohvale,stalno su tu bili neki preterani zahtevi,nezadovoljstvo sa mnom i sve sto je imao da kaze bile su samo neke kritike.Dobro je sto sam na vreme  pronjuskala po sebi i videla da  vecina nekih ne bas tako lepih stvari kod mene potice upravo iz toga.Pa sam krenula u 'borbu' protiv toga. Ne znam da li od te opozicije potice i moja stalna zelja da budem najbolja moguca osoba,kao da sam stalno pod necijim autoritetom koji prati moje ponasanje,ili je to jednostavno mesec u devici  Smile
IP sačuvana
social share
It's better to be hated for something you are,then to be loved for something you are not.
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.