Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najbolji telefon do 200 evra, 2018 god.  (Pročitano 38410 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
Ne slusajte ove palamudere na Internetu, nije dzabe brendirano skuplje. Na stranu bolje specifikacije. Kupio sam Mi A1 i posle mesec dana zazalio. Ispao mi je sa stolice na parket bulvalno sa 30cm na cosak, dakle na kuciste i ekran je komplet prso.

Pre toga sam imao LG koji je je ispadao milion puta, jos sam ga iz zajebancije bacao na pod kad ne mogu da ga otvorim i izvadim bateriju i nikad mu nista nije falilo. Kinesko sranje ima bolje specifikacije, ali vek trajanja dok ne izadjete iz radnje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
to apsolutno nije tacno, i nikakvo pravilo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Ne slusajte ove palamudere na Internetu, nije dzabe brendirano skuplje. Na stranu bolje specifikacije. Kupio sam Mi A1 i posle mesec dana zazalio. Ispao mi je sa stolice na parket bulvalno sa 30cm na cosak, dakle na kuciste i ekran je komplet prso.

Pre toga sam imao LG koji je je ispadao milion puta, jos sam ga iz zajebancije bacao na pod kad ne mogu da ga otvorim i izvadim bateriju i nikad mu nista nije falilo. Kinesko sranje ima bolje specifikacije, ali vek trajanja dok ne izadjete iz radnje.
Пад на ћошак може да поломи и Самсунг Галакси.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
eto meni je padao redmi 4x i nista mu nije bilo, doduse imam dobru futrolu i tempered glass
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
Ne slusajte ove palamudere na Internetu, nije dzabe brendirano skuplje. Na stranu bolje specifikacije. Kupio sam Mi A1 i posle mesec dana zazalio. Ispao mi je sa stolice na parket bulvalno sa 30cm na cosak, dakle na kuciste i ekran je komplet prso.

Pre toga sam imao LG koji je je ispadao milion puta, jos sam ga iz zajebancije bacao na pod kad ne mogu da ga otvorim i izvadim bateriju i nikad mu nista nije falilo. Kinesko sranje ima bolje specifikacije, ali vek trajanja dok ne izadjete iz radnje.
Пад на ћошак може да поломи и Самсунг Галакси.

Не да може него ће се сигурно поломити Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Rock n Roll

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 320
Zastava Obrenovac
mob
Samsung E900
Ja imam Mi A1 od Novembra prosle godine, ispadao, radi kao sat. Fenomenalan telefon, ja sam prezadovoljan.
IP sačuvana
social share
Rock 'n' Roll all night long
We will take it nice and smooth, nice and smooth, you know what i mean....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 35
Ja bih svima iskreno preporucio Huawei P10 lite, telefon je odlican, nije bas 200 eur, mozda je 210 eur ali racunam nije tolika razlika.

Generalno u poslednjih godinu dana Huawei izbacuje dosta konkurentne telefone u tom mid-range sektoru.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 824
Zastava Zanzibar
mob
Nokia 701
Uzmi Samsung J6 2018 - 160€.. Ekstra telefon, imao sam jednom tog kineza i nikada više
IP sačuvana
social share
Treat her like a queen, fuck her like a slut!
--------------------------------------------------------------------------------------------------
"Зашто не бит' обичан, вољет' мале ствари, зашто свако мора бити главни?..."
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Нико није бескористан. Свако може послужити бар као лош примјер.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
"За Партизан ништа није готово. Партизанов рекорд није не знам колико побеђених утакмица, него 13 узастопних титула."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11709
Zastava Okolina "Venerinichinih brezuljaka"-najcesce !
mob
I-mate il` nemate
 Smile

Ja sam "imao dva kineza" , izmedju ostalih i po meni su sasvim ok .

Oba su Huawei ...

Pogledajte im  broj prodatih  u Svetu  , a u prosloj i ovoj godini i uporedite sa nekim zvucnijim imenima , pa cete znati o cemu je rec ...

Posebno ovaj Mate  10 pro i njegove karakteristike ...

Na zalost nije "do 200" , al` je reprezentativan .
IP sačuvana
social share
Jedem da bih ziveo , a zivim da bih - jeVao...Pa sta ?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
Ja imam redmi note 4x nekih 18 meseci i za to vreme mi je bas dosta ispadao ali telefon radi skorz dobro. Jedini problem je bio sa punjacem, par puta nije hteo da prepozna punjac ali se to sredilo samo od sebe. I dalje radi i iskreno ne vidim razlike izmedju Xiaomi, Samsung ili nekog treceg proizvodjaca. Uostalom imate specifikacije svakog telefona pa uporedjujte.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.