Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:17:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Glasanje
Pitanje: odlucite ko je najbolji na domacoj sceni i zashto

Glasanje završeno: 28. Maj 2006, 15:07:41

Ajs Nigrutin
29.2%  (7)
Marcelo
33.3%  (8)
Shkabo
16.7%  (4)
Edo Maajka
16.7%  (4)
x3m
4.2%  (1)
Ukupno glasova: 22
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najbolji Reper(Grupa)  (Pročitano 28324 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 16696
Zastava Stuttgart
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Apple 
Bushido i Bas Sultan Hengst!!!!!!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Najobolj reperi kod nas su Deniro,Ajs i cela grupa bad-copy
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6230i 2.0
BS BS BS BS BS!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2179
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
Naj domaci reper , mozda Kajblo Spirit ( blokovski)
naj domaca grupa , otkud znam , full moon ...

Naj strani reper , Immortal Technique
Naj strana grupa , Jedi Mind Tricks ( da ne bude wu) ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


The Clown Prince of Crime

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 316
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
mob
Apple iPhone
Fuckin' fake ass Gangstaz!
Niko od gore navedenih (osim naravno 2paca) nije rapper (a i 2pac ga zhulji)
Nemojte da prichate o rappu kad znate mozda za 1% svih rappera.
Pravi Rap stoji u Americi, tamo, u najdubljim ghetto-ima (Comtpon, Garden Blocc, Frisco itd...)
Ne poznajete kulturu RAP i samim tim shto Chmarela i Ajs Smrdutina nazivate "rapperima" vredjate prave, OG-ze is amerike koji su izmislili tu Bogom danu kulturu!
Komercijala nije Rap.
Eminem nije rapper!
Niko od njih nije.
Marchelo NE MOZE DA BUDE RAPPER JER R.A.P. ZNACHI:
REAL
AMERICAN
PEOPLE!

On moze da bude samo PSCh Pravi sprpski chovek ili neshto slichno.
Smeshni ste.
Onaj fake-ass gangsta 50 Cent i njegov Gay-Unit...
Shugavi The-Gen... Fuckin' fake-ass blood!
Ne zhelim da ostavim imena rappera koje ja slusham jer 99,999999999% ljudi iz Srbije nije chulo za njih, pa ne morate ni vi.
No... Slushajte vi Femineme i odlepljujte na S Like 'Dat i sve ce biti cool.
"Keep it real madafaka" ;p

Fake ass internet-thugs!
Ur never gonna learn the shit!
I've cn Amerika.
I know how people in America live.
I know shit!
And I don't sell bullshit lika all of ya fake ass muthaboners!
Screw ya!
Fuckin' Internet thugs!

majstore, RAP znači Rhytam And Poetry Wink....

slažem se sa tobom u većini stvari....al pazi jednu stvar....o čemu se ''govorilo''  na početku repa?? tj. ne na početkui nego kada je rep polako počeo da biva sve popularniji?? nije li bilo priče o siromaštvu, zlostavljanju od strane pandura, političara, ubistvima, krađi i sl.?? e sad, uzmi neke domaće repre i sigurno ćeš pronaći neke sličnosti....tako da ne možeš da kažeš da rep pripada samo crnjama iz amerike.....tačno je da se tamo radi autentični hip hop zvuk, ali to si rekao je isto kao da si rekao da i rock 'n' roll (koja je takođe muzika crnaca) ne pripada belcima 8ne zaboravi, jedan elvis prisli je napravio rok mejnstirmom), ili da džez ne mogu svirati belci, ili da belci ne mogu kucati....kapiraš??

e sad.....drugo je to što kod nas postoji dosta repera koji pokušavaju da promuvaju ovaj emtivi fazon i kod nas, fazon kola, kurve, keš, geto.....bullshit....

da se vratim na temu....od domaćih repera......svakako najomiljeniji su mi momci iz who is the best-a.....nenadjebivi Smiley.....takođe, tu su i robin hood, full moon, belgrade gheto, sunshine iz dana ''kurvi'', cya, i još gomila old skul domaćih repera za koje većina nije čula.....

strani - jedan jedini Wu-Tang Clan Smile pored njih, još gomila likova i grupa, tipa busy bee starsky, kool moe dee, afrikaa bambata (dobro, čovek nije reper,ima jednu jaku stvar, ali vođa pokreta Zulu Nations, jednog od najuticajnijih crnačkih pokreta u americi iakd), zatim, nwa, ice-t, mc shan, boogiedown production, i još gomila grupa i likova za koje me sad mrzi da nabrajam.....

Brate znam shta znachi R.A.P. ali Rhytm 'n' Poetry, kao i Real American People ima mnogo definicija.
To Rhytm n Poetry su kasnije iskenjali da bi mogli da se vuku ovi danashnji smradovi na tu muziku. Shugava Amerika.
Ista fora kao sa definicijom MC-a:
Music Controller
Mass Controller
Master (of) Ceremony itd...

Nisam rekao da RAP PRIPADA crncima, samo kazem da je sada sve golo govno.
Osecam se uvredjenim.
Isto kao da sada ti napravish pesmu o tvom zivotu, znachi autobiografska, i ja uzmem i pevam isto to.
Sve sada je samo prepevavanje i uzimanje para.
Mrzim MTV i ostala sranja koja promovishu neki 'rap'.
Trebalo bi da se smisli novo ime za muziku koju prave majmuni iz Gay Unita.
Tada cu je mozda i priznati.
Medjutim, od toga nema nishta.
Kazem ti, bio sam u Americi, video sam sve shto me je zanimalo (onoliko koliko sam stigao), i video shta rade likovi po ghetto-ima.
Znachi, ljudi ne smeju da odu u ghetto.
Zaobilaze ga po 2 kilometra, a ne tu, dodje mi neki Fifti i snima pesme kako jebe i kretenishe se.
Kao poznavaoca repa, ovo je noz u srce za mene.
Zato i ne pricham vishe da slusham rap kada me neko pita, jer odma pokapiraju; "Aha, MTV, Fifti, Feminem..." Bezhi bre!

SPC1, BLH, 8, RBL, DF, WTC, 2PC, CBo...
West side for life!
IP sačuvana
social share
I'm not a monster... I'm just ahead of the curve!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2179
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
Ista fora kao sa definicijom MC-a:

microfon controler  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Ako si mi prijatelj ne razgovaraj sa mnom!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 9793
Zastava Mallevila
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Alcatel Mikajlo Pupin
meni Lud i Struka nisu losi od domacih...
IP sačuvana
social share

Ko je nasadjivao ovu sikiru oca mu jebem?!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
moskri R. I. P
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1152
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Apple iPhon 6
 Smile gde sam ja ziveo 8 godina,meni nishta onda nije lepo objashnjeno u toj Americi ](*,)znaci svi koji se bavi hip hop teze da ostanu u getu i da im ne treba MTV,ok dobro prosvetliste me posle 32 godine zivota,hvala vam  Smile Smile Smile
Valjda ovim camugama je najbitnije da sede u svom kraju i da voze polovan bjuik iz 74`,ja vazi jaka vam prica  malo jaca od kisele vode  Smiley 1
Sto se domaceg hip hop-qa tice necu da ga kometarishem ,jer svako vreme nosi svoje.
Ali bih vam predlozio da ako imate priliku da odete do Detroita (ziveo 3 godine) da vidite sta je geto,da vidite sta je radnicka crna klasa,i sta je shvatanje hip hop-a kao kulture i prostariteta.Rap nije geto muzika kriminalaca,niti jedan crnac mislio o svojim sunarodnicima,svi oni samo misle na svoju bulju,Malkom X je pokushao neshto ali nije uspeo do kraja,pokrenuo je kolo ali su im belci dozvolili sve sto imaju danas.Muzika im je u danashnje vreme samo izgovor da bi uspeli u dobijanju kesha jer danas nemaju vishe da se bore protiv rasizma i ugnjetavanja,u sportu ubijaju lovu,kao kriminalci uspevaju svuda jer se tamane medjusobno ko niko drugi ,cak se i tupavi mexikanci i latino amerikanci ubijaju manje od njih.Ima ih ko kusijih pasa u siromashnim delovima,po 5 ili 6 njih zive u 10 kvadrata,i jedino sto je njima u mislima je kako da zarade PARE i zabole ih bre za geto hip hop jer od njega nema leba,ali zato ako snimish single za MTV  onda krece ima se moze se.Prema tome ne mojte da mi svirate ovde o geto hip hop-u jer on izumire kao sto i crna muzika umire jebo ih regeton sve komplet.

Josh jedan glas za N.W.A,Wu Tang Clan da ne bih navodio grupe iz Sand Diega i Detroita  jer vecina vas niti zna ko su ni sta su snimili
I uzivajte uz crni zvuk ,kao sto neko od ovih domacih hip hop pesnika  davno rece,hip hop je zvuk za svaki struk Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1533
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 6630
postujem samo sledece:
Snoop-a
Public enemy
i Busta Rhymes-a
IP sačuvana
social share
* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_,* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:17:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.