Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najbolji igrač Manchester Uniteda  (Pročitano 36743 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sony xperia tipo
Poskidaću, naravno!  Smile Skinula sam još par, ostale ću sutra... Bili bi neverovatni i da su kao deseti deo ovoga... Čovek je stvarno legenda!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Po meni:
1. Roj Kin, Rajan Gigs, Kantona i Smit
2. Skols, Bekam i Smajhel
3. Brajan Robson, Jork i Stiv Brus
Mogao bih dodati jos par igraca ali ovo je mozda najkraci spisak najboljih igraca fenomenalnog tima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Vojvodina Novi Sad

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3927
Zastava Srpska Atina (Novi Sad)
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
HTC HD2
Po meni Rajan Gigs
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Po meni:
1. Roj Kin, Rajan Gigs, Kantona i Smit
2. Skols, Bekam i Smajhel
3. Brajan Robson, Jork i Stiv Brus
Mogao bih dodati jos par igraca ali ovo je mozda najkraci spisak najboljih igraca fenomenalnog tima.

Sve je to OK, i potpuno se slažem sa tvojim izborom - ali šta tu traži Alan Smith? Ma daj... dečko je odigrao možda 20-tak utakmica za ManUtd, od kojih je u bar 10 dobio karton... On jednostavno ne smije bit u društvu takvih veličina kao što su Keane, Giggs, Scholes, Schmeichel... jer Smithovo ime u istoj rečenici s takvim veličinama je uvreda njihovom imenu, njihovoj igri i njima kao karakterima

Alan Smith - majko moja mila... O my God!!
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sony xperia tipo
Za Manchester United je odigrao 77 utakmica i dao 11 golova. Koliko je kartona dobio, e to već ne znam...
Pročitala sam negde da je kada je prelazio u Manchester United imao pravo da uzme deo para od svog bivšeg kluba (Leeds United, za koji je navijao od detinjstva), ali da nije hteo, jer je klub bio u finansijskim problemima.  Smile
Neću da kažem da je loš, ali ima i boljih...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Pa to i ja kažem... nije on loš, ali bogami ne može u isti rang sa Cantonom i Giggsom - ako ništa drugo, još je mlad
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Shmajhel  Smile idol iz detinjstva  Smile
ERIC!!ERIC!!  Smile kantona Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Sve je to OK, i potpuno se slažem sa tvojim izborom - ali šta tu traži Alan Smith? Ma daj... dečko je odigrao možda 20-tak utakmica za ManUtd, od kojih je u bar 10 dobio karton... On jednostavno ne smije bit u društvu takvih veličina kao što su Keane, Giggs, Scholes, Schmeichel... jer Smithovo ime u istoj rečenici s takvim veličinama je uvreda njihovom imenu, njihovoj igri i njima kao karakterima

Alan Smith - majko moja mila... O my God!!

Pa Smit mozda nije dugo igrao za Manutd, ali sigurno je fenomenalan igrac i to je pokazao svojim igrama a video si i statistiku koju je iznela djavolica. Pred njim tek dolazi vreme i vreme ce da pokaze da ce on postati legenda kluba. Secam se jos vremena dok je igrao za Lids jedva sam cekao i oduvek sam govorio da treba da predje u Manutd. Kada je presao bio sam veoma srecan. Po meni on je jedan od kompletnih igraca tj. moze da igra na vise pozicija i na sredini i u napadu, fizicki je snazan i dobra mu je tehnika, a sto mi se najvise svidja je njegov temperament. Ima izrazenu borbenost koju pokazuje na terenu i svaku utakmicu igra do kraja. Nijednog trenutka kada je na terenu ne pokazuje slabost. Veoma mnogo cenim tog igraca i mislim da ce a vec je i sad nosioc igre kluba. Inace kakvi su karakteri Roja Kina, Kantone i Skolsa. Pa zato sam bas i birao kao najbolje fudbalere pored fenomenalnog Gigsa koji je stvarno kralj, Roja Kina i Kantonu jer su i oni poput Smita izgorevali na terenu, borili se do kraja i bili veoma prgavi igraci. Pa koliko su oni samo kartona dobilli. I kakve veze imaju kartoni sa igrom. Pa i Runi je jedan od najboljih igraca kluba pa pogledaj njegov karakter. Prgavi igraci su uglavnom bili najbolji igraci jer su oduvek ubacivali neki zar i neku vatru u igru, tj. i u teskim trenucima su se drzali i borili se kao do kraja.

Pa to i ja kažem... nije on loš, ali bogami ne može u isti rang sa Cantonom i Giggsom - ako ništa drugo, još je mlad
Pa sa koliko godina su Gigs, Skols, Bekam, Nevil i ekipa postajali zvezde i vrhunski igraci. Seti se kada su oni debitovali za prvi tim i sa koliko godina su vec postajali nosioci igre.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Ma u redu je sve to... slažem se sa svime navedenim...

Samo mislim da su ipak Giggs, Scholes, Cantona, Keane... jedna posebna kategorija - igrači sa preko 10 godina u ManUtd (Scholes sutra igra 500-tu utakmicu) koji su tijekom tih mnogobrojnih sezona s pravom stekli status legende. U usporedbi s njima Allan Smith je ipak "početnik" i ne može u istu kategoriju.

Samo to želim reć - da Allan Smith ima još puno toga odigrat i dokazat se da bi se svrstao u tu kategoriju. Shvaćaš?

Ne dovodim ja u pitanje Smithove igračke kvalitete, nego samo naglašavam da je on još uvijek "poletarac" u usporedbi sa Keanom i Giggsom i Scholesom. Samo toliko.

Iako moram priznat da mi igrači takvog karaktera nikad nisu bili dragi... ali to sad nije bitno. Keane je veliki igrač i to ću uvijek priznat, bez obzira što mi nije drag.

a kao što sam već naveo, ne volim ManUtd - moj najdraži engleski klub je Liverpool - ali priznajem da je ManUtd nesumnjivo jedan od velikana.
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ok slazem se sa tobom da je on tek "poletarac" mada ne igra on jednu godinu vec vise. Da nije cestih povreda...
Svako ima svoje misljenje, ali on ce sigurno postati legenda Manutd.
U rangu Skolsa, Gigsa i kompanije mogli bi staviti i Garija Palistera poznatog odbramebenog igraca kao i Heninga Berga i Ronija Jonsona. Takodje da li se neko seca Lija Sarpa koga je Fergi najurio zbog nekog nesporazuma u Lids.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.