Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 02:14:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najbolji DVD Rip Program ?  (Pročitano 10950 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Sve ili nista!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4436
Zastava MunZe
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung D830
pa zato sto pravim kolekciju filmova i razmenjujem ih . DVD zauzima mnogo mesta na hardu, 7 puta vise !  Smile
IP sačuvana
social share
Sve ili nista!
 Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 405
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
nekada su se divx-i od 650mb radili u rezoluciji 720x, sada mozes da ih uradis na 750mb u najnovijem xvid-u... ovim prethodnim verzijama xvid-a nisam preterano odusevljen, cak su mi i neke tamo verzije 0.9x bolje od njih.. sem toga greske i broj ispustenih frejmova su svedeni na minimum za razliku od divx-a 5,6 itd. i opet mozes da racunas da ce na tv-u to mnogo bolje da ti izgleda.
IP sačuvana
social share
There's more then one way to lose your life to a killer
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 145
Zastava Selo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
lightsoft
Ok, ali nisi mi odgovorio da li ja gresim, tj. da li bi ti za film u trajanju od 2h koji konvertujes na 1cd (700Mb) zadrzao originalnu rezoluciju na stetu Qf-a?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
hxxp:|| www. pocketdivxencoder. net/
evo ti najbolji program za ripovanje dvd na 700mb a mozes da ga ripujes na koliko hoces sve zavisi koliko hoces da smanjis kvalitet zvuka i slike
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Sony xperia
lightsoft
Ok, ali nisi mi odgovorio da li ja gresim, tj. da li bi ti za film u trajanju od 2h koji konvertujes na 1cd (700Mb) zadrzao originalnu rezoluciju na stetu Qf-a?

Pa odgovorio sam.

Citat
E, a glavna je caka, sto se smanjivanjem rezolucije prilikom kompresije, ne dobija u nekoj znacajnoj meri manji fajl.

Sto znaci da bih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Sve ili nista!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4436
Zastava MunZe
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung D830
 ,,pocketdivxencoder'' je extra ,mozete slobodno da zatvorite temu  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 19. Okt 2007, 23:30:00 od zemunac999 »
IP sačuvana
social share
Sve ili nista!
 Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
smanjis video ili audio kvalitet sve dok ne dodjes do 700mb ali uvek ostavljaj na 690 zato sto on ima odstupanje pa moze da se desi da ne mozes da ga smestis na cd. Takodje mozes da ucitas i prevod sa cd. Sto znaci mozes da smanjujes kvalitet slike do najmanje 40 a zvuk na 2 to je po meni najniza vrednost koja zadovoljava zahteve. Samo mi se dva puta desilo da ne mogu da ripujem film na 700mb jer sam smanjio kvalitet ispod 40 i nije bilo to to
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Evo kako to sve izgleda

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

pc.jpg
(175.39 KB, 816x610)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 405
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
ispod 700 kbps ne bi trebalo da bude, do toliko jos i nije lose... ali film od 2h u punoj rezoluciji ce sigurno imati dobru sliku...
IP sačuvana
social share
There's more then one way to lose your life to a killer
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Umalo da zaboravim ako imate solidnu konfiguraciju jedan dvd mozete da ripujete za manje od sat vremena.Ja sam neko crtane filmove zavrsavao za 15 minuta.Imam procesor S-AM2 AMD Athlon 64 X2 6000 Dual Box ram2gb

Ma nije bito da li je dva ili 3 casa on ce da ga ripuje kako ti zelis a u ovoj temi je to najbitnije a sto se tice kvaliteta ne moras da ga kompresujes na 700 stavi ga na 1000 i bice sve ok.Cetiri filma na jedan dvd a istog kvaliteta sta bi vise
« Poslednja izmena: 20. Okt 2007, 19:45:47 od enaB »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 02:14:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.171 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.