Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 11:43:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 2 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 512
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najbolje erotske scene YU filma  (Pročitano 6771886 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 414

Dobro, sto se tice Mire i Miikija, nije mi potrebna eksplicitna scena seksa, ali hvala ti za Andergraund i Bure Baruta. Ja sam se setio i filma Vreme cuda.
Kada je Milene Dravic u pitanju, pored navedenih, tu je i film Kvar Miise Radivojevica, cini mi se i da u Kozari ima neka scena silovanja, toples u nekom filmu koji se zove Aret-return ili slicno, kao i neproverena golotinja u nekoj hrvatskoj seriji iz osamdesetih koja se zove Vucjak. Ispravite me ako gresim.
A sta je sa Jokovickom u Zaboravljeni i valjda Kuca pored pruge (ili je u pitanju Noc u kuci moje majke)?


da, tačno, par su i u vreme čuda.
u pravu si i za Kvar, nisam ga se setio, mada se u njemu više goliti neda arnerić (kao i uvek), milena ima samo jednu scenu (što je opet dosta od nje).
taj drugi što si pomenuo se zove The Alien's Return, nisam ga gledao, to je američki film i pošto ga je kod nas nemoguće naći sasvim je moguće da se u njemu skida. a za vučjaka i kozaru ne znam.
jokovićka je u zaboravljenim, ali koliko se ja sećam nema silovanja, samo normalan seks. a u kući pored pruge i noć u kući moje majke nije glumila.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1001
mob
Nokia ?
Ima Milena Dravic sa B.Fehmijumom, ali neznam naziv filma! Star je bar 30 god.,crno-beli je i ima bas vrucih scena!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 88
Ne, izvinjavam se, nije u pitanju The Aliens return, vec domaci film koji se zove ''Aller - retour'', sa Dusanom Janicijevicem i Ljubisom Samardzicem, a bavi se nasim gastarbajterima u Francuskoj, skoro je bio na BK. Ima zanimljiva scena Mileninog kupanja tj. zapiranja u nekakvoj reci dok je slabo zalazece sunce obasjava. Uh, ala sam poetican. Sto se tice prepotopskog filma sa Bekimom o kome Nitsok govori, bas bih voleo da saznam o cemu se radi.
A inace, Jokovicku neki ruski vojnik siluje u ''Granici'', dok to isto cini i Danilo Lazovic u filmu ''Mala''. Vidite kako se lista siri.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
Milena se obnazila i u debitatnskom filmu Bore Draskovica - Horoskop
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Pain is inevitable, Suffering is optional.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 700
mob
Samsung D600
Pope, svaka cast! Ih sto nema takvog popa u mojoj eparhiji...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 123
Pozdrav svima

Imali neko da postavi na sajt klip s RUZICOM SOKIC u filmu "Kad budem mrtav i beo" , ono kad izvadi svoju prelepu sisu (sa onom ogromnom aureolom) i to nudi Draganu.
Isto tako molim klip s Svetlanom Bojković iz "Pas koji je voleo vozove"

Hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 353
mob
LG KG 810
lako je to reci ali tesko je to naci!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 123
Kad bi jos neko mogo da nade slike iz UJED ANDELA gdje se Katalin Ladik kara ko mutava, dok je Marina Nemet rasirila medunozje, kao ni jedna nasa glumica do danas (ako sam u krivu nek me neko ispravi).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
ima li ko enu begovic ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 302
ajde dajte malo anice dobre, iz "vec vidjeno" npr. ili nesto tako
ne mora biti sex  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 512
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 11:43:41
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.