Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:05:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 1 Član i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 115 116 118 119 ... 512
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najbolje erotske scene YU filma  (Pročitano 6775732 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 226
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
zrtna evo ti Destricted (2006)-Marina Abramovic(segment Balkan Erotic Epic)
ceo film
Hvala veliko. Kvalitet snimka je savršen.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
"Sekula i njegove žene" Radoš Bajić I Jasna Medenica(bar mislim da joj je to ime) Opasna je Smile Smile Smile

     11.6 mb.   1.29 min.   avi

            Sekula i njegove žene

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bscap0004.jpg
(20.67 KB, 352x288)
bscap0005.jpg
(20.01 KB, 352x288)
bscap0006.jpg
(17.54 KB, 352x288)
bscap0007.jpg
(18.45 KB, 352x288)
bscap0008.jpg
(17.36 KB, 352x288)
bscap0009.jpg
(14.47 KB, 352x288)
bscap0010.jpg
(16.05 KB, 352x288)
bscap0011.jpg
(15.63 KB, 352x288)
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
Evo i tri klipa iz filma "Sećaš li se Doli Bel" Ljiljana Blagojević i Slavko Štimac

   4.5 mb.   34 sec.   avi

 
           Sećaš li se Doli Bel 1

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bscap0012.jpg
(30.58 KB, 640x400)
bscap0013.jpg
(31.44 KB, 640x400)
bscap0014.jpg
(31.43 KB, 640x400)
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
 2. klip.

     3.6 mb.   40 sec.   avi

          Sećaš li se Doli Bel  2

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bscap0016.jpg
(32.23 KB, 640x400)
bscap0017.jpg
(20.78 KB, 640x400)
bscap0018.jpg
(21.49 KB, 640x400)
bscap0019.jpg
(20.15 KB, 640x400)
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
3. klip   

   1.5  mb.    18  sec.    avi

     Sećaš li se Doli Bel 3

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bscap0020.jpg
(27.12 KB, 640x400)
bscap0021.jpg
(27.26 KB, 640x400)
bscap0022.jpg
(28.54 KB, 640x400)
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
Film"Majstor i šampita"  Sonja Savić
Capsove sam već ranije postavljao.

   2.03  mb.     18 sec.   avi

       Majstor i šampita 1

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bscap0000.jpg
(34.3 KB, 560x416)
bscap0001.jpg
(34.29 KB, 560x416)
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
"Majstor i šampita"  Sonja Savić

   8.9   mb.    1.18  sec.    avi


     Majstor i šampita 2

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bscap0002.jpg
(30.84 KB, 560x416)
bscap0003.jpg
(38.57 KB, 560x416)
bscap0004.jpg
(38.17 KB, 560x416)
bscap0005.jpg
(36.85 KB, 560x416)
bscap0006.jpg
(34.29 KB, 560x416)
bscap0007.jpg
(32.7 KB, 560x416)
bscap0008.jpg
(23.78 KB, 560x416)
bscap0009.jpg
(37.2 KB, 560x416)
bscap0010.jpg
(37.98 KB, 560x416)
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Idi Begaj

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 398
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
Ljudi' nesto ste mi posustali  Smile
Evo mozda se nekom svidi Olivera Markovic iz mladjih dana: Scena tusiranja (cuveni "jugovinil") iz filma "Drug predsednik centarfor". Na zalost los snimak.  Smile

http://rapidshare.com/files/53818692/Olivera_Markovic.avi.html

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Olivera Markovic.jpg
(11.47 KB, 352x240)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 226
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@diletant
U pravu si, sisata pevaljka se zove Jasmina Medenica. Pošto sam pre nekoliko dana predložio da se postavi taj klip, dodatno ti se zahvaljujem.
Super su ispali i Ljiljana Blagojević i Sonja Savić. Kad smo već kod Blagojevićke, ima li neke šanse da vidimo njenu ćerku Kalinu Kovačević u razgolićenom izdanju?

Pošto smo manje-više obradili naše glumice koje su karijeru pravile u Italiji, evo jedne koja nije baš nepoznata u Francuskoj. Zove se Olga Sekulić i mislim da je tamo rođena, ali imajući u vidu ime, nema sumnje da joj je poreklo srpsko.

2920 KB, 9 sec
http://rapidshare.com/files/53402947/Olga_Sekulic-Virilite-01.avi

Posetite moj shared folder http://rapidshare.com/users/3FX7DT
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Idi Begaj

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 398
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
   Evo i Olje Beckovic full nude sa podvezicama u filmu "Vanbracna putovanja". Nisam hteo da postavljam i na njenoj temi jer je uglavnom posecuju pljuvaci i kvazi patriote, ali evo za prave ljubitelje erotike na filmu. Snimak je na zalost ocajan. Molio bih sve vas filmske entuzijaste da prihvatite izazov i probate da nadjete bolji. Unapred zahvalan.  Smile

http://rapidshare.com/files/53822300/Olja_Beckovic.zip.001.html
http://rapidshare.com/files/53823119/Olja_Beckovic.zip.002.html
http://rapidshare.com/files/53823803/Olja_Beckovic.zip.003.html

@zrtna   Verzija filma "Atoski vrtovi (bozji svedok)" koju ja imam traje 1:32:12

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Olja Beckovic.jpg
(63.34 KB, 800x516)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 115 116 118 119 ... 512
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:05:03
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.754 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.