Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:56:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 2 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 113 114 116 117 ... 511
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najbolje erotske scene YU filma  (Pročitano 6753363 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 226
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Tražio sam po kolekciji da vidim da li imam neki klip sa Marijom Baxom za Ilkekellyja, ali ne nađoh ništa.
Umesto toga, evo prvog klipa sa drugom našom zvezdicom koja je napravila karijeru u Italiji. Olga Bisera (rodjena 1949. kod nas kao Biserka Vukotić), 1970-ih je dosta glumila u Italiji, a između ostalog bila je i Bond girl u ''Špijun koji me je voleo'' (1977). Sutra sledi drugi, znatno ''čupaviji'' klip sa njom.

1532 KB, 18 sec
http://rapidshare.com/files/53401628/Olga_Bisera-Ancora_una_volta_prima_di_lasciarci-04.avi

Posetite moj shared folder http://rapidshare.com/users/3FX7DT
« Poslednja izmena: 04. Sep 2007, 20:42:39 od zrtna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1463
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
"Tako se kalio čelik" Ljiljana Blagojević i Lazar Ristovski.Postavljao sam ranije capsove,ali nisam klip.

 6.2 mb.   51 sec.   avi

       Tako se kalio čelik

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bscap0000.jpg
(20.62 KB, 512x384)
bscap0001.jpg
(21.17 KB, 512x384)
bscap0002.jpg
(22.41 KB, 512x384)
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
"Tako se kalio čelik" Tanja Pujin i još neka glumica


   9.1 mb.  1.15 min.   avi

       Tako se kalio čelik 2

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bscap0003.jpg
(33.36 KB, 512x384)
bscap0004.jpg
(38.27 KB, 512x384)
bscap0005.jpg
(37.7 KB, 512x384)
bscap0006.jpg
(36.56 KB, 512x384)
bscap0007.jpg
(38.06 KB, 512x384)
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
"Tako se kalio čelik" Tanja Pujin i Lazar Ristovski

   5.5 mb.   44  sec.    avi


        Tako se kalio čelik 3

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bscap0000.jpg
(26.63 KB, 512x384)
bscap0001.jpg
(26.27 KB, 512x384)
bscap0002.jpg
(25.6 KB, 512x384)
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
"Tako se kalio čelik" Tanja Pujin

      3.18 mb.   23 sec.  avi

      Tako se kalio čelik 4

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bscap0003.jpg
(25.41 KB, 512x384)
bscap0004.jpg
(27.18 KB, 512x384)
bscap0005.jpg
(29.47 KB, 512x384)
bscap0006.jpg
(29.59 KB, 512x384)
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 226
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@Ilkekelly
Bravo, majstore!  Smile Smile Smile Smile Smile Smile
''Kiklopa'' si obradio fenomenalno. Iznad svih očekivanja.
Evo kapsova iz klipa, čisto da podstaknem na download one kojima se 110 MB čini previše:



@diletant
Odlično. Ispalo je da u ''čeliku'' ima daleko više golotinje nego što mi je ostalo u sećanju. Da li neko zna kako se zove toples glumica u društvu Tanje Pujin?
« Poslednja izmena: 04. Sep 2007, 23:03:34 od zrtna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 293
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
Evo jedna scena iz filma"Napadač",Ivana Mihić baš dobro izgleda u najlonkama,nema golotinje,ali kadar je baš dobar. Smile Smile Smile
Ivana Mihić i Slobodan Ćustić

    3.7 mb.     23 sec.  avi

         Napadač-Ivana Mihić

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bscap0000.jpg
(45.59 KB, 640x480)
bscap0001.jpg
(47.82 KB, 640x480)
bscap0002.jpg
(46 KB, 640x480)
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
Scena iz filma "Noć u kući moje majke" Igor Pervić i meni nepoznata glumica(mrzelo me da gledam odjavnu špicu)

    2.72 mb.    34  sec.   avi


        Noć u kući moje majke

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bscap0003.jpg
(27.01 KB, 640x464)
bscap0004.jpg
(25.59 KB, 640x464)
bscap0005.jpg
(25.57 KB, 640x464)
bscap0006.jpg
(22.96 KB, 640x464)
bscap0007.jpg
(36.68 KB, 640x464)
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 113 114 116 117 ... 511
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:56:52
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.195 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.