Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:17:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 3 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 97 98 100 101 ... 511
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najbolje erotske scene YU filma  (Pročitano 6753955 puta)
Pocetnik


beskompromisan borac za zadovoljstvo

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
mob
SonyEricsson K750i
Čini mi se da niko nije pomenuo film jovana lukina sa prelepom merimom isaković.

[Edit by crni scorpion: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 28. Avg 2007, 10:26:59 od crni scorpion »
IP sačuvana
social share
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzz
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 123
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala ti "ilkekelly" za snezanu savic" hvala hvala hvala  =d>

molim te da postujes jos koji klip s njom iz tog filma, unaprijed hvala

[Edit by crni scorpion: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 28. Avg 2007, 10:27:40 od crni scorpion »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 353
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG KG 810
ljudi svaka vam cast na klipovima, jedno od boljih tema na bureku 100 strana dobrog materijala  Smile Smile Smile
da li neko ima Sonju Savic iz filma Una, nisam primetio da je to bilo do sada
« Poslednja izmena: 28. Avg 2007, 11:44:05 od biftek »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 226
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@ilkekelly
 Smile Smile Smile
Bravo, majstore! Može li i druga gola Blagojevićkina scena iz ''Večernjih zvona'', ona sa Šerbedžijom?
Kad pominješ slovenačke filmove, imaš li ''Strah'' ili ''Prolećni vetar''. Nisam gledao ''Udovištvo Karoline Žešler'' ali mislim da je i on bio vredan pažnje sa voajerske tačke gledišta. Da li se ono beše Snežana Nikšić skinula u nekom slovenačkom filmu ili ne, nisam siguran.
U vezi Lordana, može li klip iz ''Pada Italije'' sa Goricom Popović? Uvek sam se pitao da li se tu nešto vidi, pa da pogledamo slow-motion. A ''Okupacija u 26 slika'', imaš li to?

Inače, pridružujem se ''bifteku'' u vezi ''Une''. To je bio jedan od najboljih naših filmova u vezi golotinje.

Ima li neko Žilnikove ''Rane radove'', jedini naš film koji je pobedio u Berlinu. Ima tu super scena sa Miljom Vujanović pod tušem. Skroz gola, i spreda i straga, a traje čini mi se više od minut.

Ili scene sa golom Ružicom Sokić (dve u ''Kad budem mrtav i beo'' i jedna u ''Leptirovom oblaku''). Je li neko snimio neki dan ''Laf u srcu''? Cool je ona scena sa toples Milenom Dravić pred ogledalom.

Ili Neda Arnerić u ''Kvaru'' (+ Milena Dravić) i isto Neda u ''Pozorišnoj vezi''. Posebno mi je merak na onu scenu pred ogledalom, ali nije loša ni ona kada je Stole Aranđelović guzi na haubi automobila.

Evo i dva klipa sa moje strane. Ana Franić i Jelena Đokić u ''Diši duboko''. Druga scena je već postavljana ranije, ali ova moja verzija je duža i boljeg kvaliteta. Pa, ko voli...


8097 KB, 60 sec
http://rapidshare.com/files/51656592/Ana_Franic___Jelena_Djokic_Disi_duboko_1.avi



12463 KB, 92 sec
http://rapidshare.com/files/51656593/Ana_Franic___Jelena_Djokic_Disi_duboko_2.avi
« Poslednja izmena: 28. Avg 2007, 18:31:13 od zrtna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 88
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
A Horoskop sa Milenom Dravić?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 226
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
A Horoskop sa Milenom Dravić?
To je baš raritet. Mislim da joj se vide delovi bradavica dok leži, i to gledano od iza njene glave. Davno sam gledao pa se baš i ne sećam.

Pade mi na pamet još jedna scena, mislim da je iz ''Žikine dinastije''. Dok Gidra i Marko Todorović čekaju kod psihijatra ulazi neka lujka i na ulasku i izlasku diže haljinu/suknju i ''uslika ih''. Ispod naravno nema ništa. Zna li ko kako se zove ta glumičica?

« Poslednja izmena: 21. Apr 2010, 14:52:13 od klody »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
Scena iz filma "Laf u srcu"  1.06 mb  11 sec  avi

         Milena Dravić-Laf u srcu

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bscap0000.jpg
(29.56 KB, 640x416)
bscap0001.jpg
(28.46 KB, 640x416)
bscap0002.jpg
(27.07 KB, 640x416)
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
Okupacija u 26 slika  4.6mb  56 sec  avi   


      Tanja Bošković-Okupacija u 26 slika

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bscap0003.jpg
(41.48 KB, 640x406)
bscap0004.jpg
(43.87 KB, 640x406)
bscap0005.jpg
(23.84 KB, 640x406)
bscap0006.jpg
(26.65 KB, 640x406)
bscap0007.jpg
(28.49 KB, 640x406)
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
Okupacija u 26 slika   13.2 mb.   2.06 min  avi

Ovaj klip sam postavio na 79 strani,ali više nije dostupan.

    Tanja Bošković-Okupacija u 26 slika

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bscap0008.jpg
(55.88 KB, 640x406)
bscap0009.jpg
(54.67 KB, 640x406)
bscap0010.jpg
(54.21 KB, 640x406)
bscap0012.jpg
(44.07 KB, 640x406)
bscap0011.jpg
(38.94 KB, 640x406)
bscap0013.jpg
(41.78 KB, 640x406)
bscap0014.jpg
(39.92 KB, 640x406)
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
Scena iz filma"Samo jednom se ljubi" Miki Manojlović i Vladica Milosavljević

   6.5 mb.   1.03min  avi

       Samo jednom se ljubi 1

       

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bscap0015.jpg
(25.16 KB, 640x416)
bscap0016.jpg
(24.47 KB, 640x416)
bscap0017.jpg
(26.31 KB, 640x416)
bscap0018.jpg
(21.21 KB, 640x416)
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 97 98 100 101 ... 511
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:17:29
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.332 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.