Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:39:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 498 499 501 502 ... 512
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najbolje erotske scene YU filma  (Pročitano 6787706 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 6347
Simpaticna pickica sa savrsenim sisicama!!!!!

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
Okej, postaviš scenu, ali čemu njene privatne fotke?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Anything new from Milena Radulovic?   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 179
Anything new from Milena Radulovic?   Smile

No. Her last scene was from Toma movie.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 225
Zastava Beograd
mob
Samsung S22 Ultra 5G
Ovom prilikom vas obaveštavam da je hoster UPTOBOX kako mi je rečeno prestao sa radom(ugašen), svi moji posotvi(scene EXYU) samim tim su neaktivni(linkovi offline) ja se nadam da je neko sačuvao postove(scene) ili bar ima pojedine da pokušamo da zamenimo linkove, stvarno mi je žao zbog nastale situacije.  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
Da malo razmrdamo temu, ako je nesto od ovoga vec pomenuto ja se izvinjavam.       

Film "Troje" Petra Pesica sadrzi neke od najboljih scena seksa vidjenih u srpskom filmu poslednjih godina.  Radi se o erotskoj drami, vise glumica pokazuje svoje atribute, a to najcesce radi prezgodna Marina Cosic koja je u glavnoj ulozi.  Ona je gola u velikom broju scena, a izmedju ostalog je vidimo i u prilicno eksplicitnoj sceni trojke gde je cepaju dva lika (muz i ortak).  Ne znam kad ce i da li ce film u redovnu bioskopsku distirubiciju, ali trebalo bi u nekom momentu da se pojavi na Apollon platformi, jer je radjen u njihovoj produkciji.  Ja sam ga gledao na premijeri na Festu, pocetkom marta.        

Film "Da li ste videli ovu zenu" Matije Gluscevica i Dusana Zorica ima nekoliko zanimljivih scena, pa tako u jednom trenutku vidimo kao od majke rodjenu poznatu hrvatsku glumicu Kseniju Marinkovic kako seta ulicom.  Gospodja ima 55+ godina i krupnije je gradje, ali neko i to voli.  Zatim, ima jedna scena u kojoj zena cedi mleko iz grudi (ne znam kako se zove glumica), kao i jedan eksplicitan prikaz orgija gde se u pozadini vide goli statisti i svakakve perverzije.  Pojavljuje se na kratko i predivna Isidora Simijonovic, nazalost ostaje obucena, ali scena je interesantna jer Isidora opisuje kako njen bivsi ima mnogo veliki kurac i pokusava na silu da mu ga izvadi i pokaze drugarici.  Film je iz prosle godine, jako bizaran ali interesantan, bice verovatno u nekom trenutku prikazan na RTS-u.     

Inace uzasno los film "Kljuc" Marka Sopica donekle vadi to sto sise pokazuje Isidora Gradjanin.  Ne mogu da se setim da li se razgolicuje i Sonja Kolacaric koja je u glavnoj ulozi, cini mi se da ima jednu scenu seksa sa Rasom Bukvicem, ali da se nista ne vidi.  Film ce biti prikazan na TV Prva krajem godine.        

U filmu "Pored tebe" Stevana Filipovica u nekoliko navrata se skida pomalo muskobanjasta, ali jako zgodna i jebozovna glumica Mina Nikolic.  U jednoj bas dobroj, zestokoj sceni seksa je krese Bane Trifunovic.  Film je donedavno bio u bioskopima.        

U filmu "Kristina" Nikole Spasica, sve svoje atribute pokazuje glavna "glumica", nekadasnja striptizeta i povremena prostitutka, Kristina Milosavljevic, poznatija kao Kristina Ferari.  Naravno, silikoni su u pitanju, a i pickica je vestak, radi se o transrodnoj osobi, ali eto mozda nekom i takve stvari prijaju.       

U aktuelnom bioskopskom filmu "Sto se bore misli moje" Milorada Milinkovica, svoje male ali preslatke sisice pokazuje mlada glumica Jana Ivanovic.  Bice valjda krajem godine prikazana i serija (pod imenom "Knez Mihailo") od pet epizoda, gde ce vrlo verovatno biti jos nekih dobrih scena, voli da obnazuje svoje glumice cika Milorad.        

U filmu "Heroji Halijarda" Radosa Bajica, svoje sisetine i ogromne bradavice napokon pokazuje Nela Mihajlovic u socnoj sceni kada najpre masturbira povredjenom americkom vojniku, a onda ga i oralno zadovoljava.  Mislim da je i tu u pripremi televizijska serija, pa mozda bude jos ponesto zanimljivo i od Teodore Dragicevic (u filmu glumi naivnu, nevinu klinku koja se zatreska u americkog vojnika) ili Nine Neskovic (glumi trudnu zenu Nikole Rakocevica).

U filmu "Cuvari formule" Dragana Bjelogrlica, dobri stari Bjela nije propustio priliku da skine svoje glumice, pa tako sve tri lepotice iz filma sa nesto zapazenijim ulogama, a to su Alisa Radakovic, Maja Campar i francuska glumica Anne Serra imaju po jednu scenu u kojoj pokazuju gole grudi.  Koga zanimaju takve stvari, u jednoj situaciji zajednickog tusiranja skidaju se i glumci Ognjen Micovic i Jovan Jovanovic.  Film je od pre neki dan u bioskopima.

U preostalim ovogodisnjim domacim filmovima koje sam pogledao, a to su "Indigo kristal", "Munje: Opet" i "Ovuda ce proci put" ne mogu da se setim nicega interesantnog.  U Indigo kristalu ima nekih scena seksa, konkretno u jednoj situaciji gledamo kako neka pijana riba povraca u wc-u kluba dok je tip trpa otpozadi.  Ali golotinje mislim da nema, kao ni u Munjama gde mozda sevne poneki dekolte.  Bas nicega erotskog nema u Ovuda ce proci put.

Krajem godine treba ocekivati domacu premijeru filma "Radnicka klasa ide u pakao" Mladena Djordjevica, koji je nedavno premijerno prikazan na festivalu u Torontu, a u nekim od kritika filma se pominju eksplicitne scene orgijanja i seksa.  U glavnim zenskim ulogama su Tamara Krcunovic i Lidija Kordic.  

Eto, toliko od mene za sad :D
« Poslednja izmena: 27. Okt 2023, 12:57:19 od kemb »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
E svaka ti cast za informacije i detalje! Posebno se radujem Marini, Isidori, Neli i Maji.

Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 453
Brat se žrtvovao za tim, svakakva sranja morao da odgleda da vidi ima li sisa... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3034
Zastava Belgradoooooooooooooo....
mob
Samsung Galaxy S2
Brat se žrtvovao za tim, svakakva sranja morao da odgleda da vidi ima li sisa... Smile
Hahahhaha.....stvarno je tako...Kralju,nasmejao si me Smile Smile
IP sačuvana
social share
Imas mnogo manje osvojenih titula,medjusobne utakmice strasna razlika,osvajanje evro kupa za tebe je san,ti si samo mali partizan...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I choose not to choose

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1017
mob
Nokia 
Ako je ovo tačno za Marinu Ćosić  Smile Smile Smile

A Nela hvata zadnji voz ,možda je htela ona i pre ali niko nije hteo da je pita 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 498 499 501 502 ... 512
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:39:32
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.