Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 06. Jun 2024, 09:25:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kosmička dilema  (Pročitano 704 puta)
13. Nov 2012, 19:06:40
Zvezda u usponu

I have more jewels then your jeweler

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1819
Zastava Finland
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Samsung i9300
Većina će reći čudna ili glupava ideja, ali danas sam se nešto raspričao sa drugarom i otprilike banalna ideja se razvila na filozofiju. Nismo bili pijani niti drogirani, čisto bezazleno ubijanje vremena Smiley Poenta naše rasprave je bila, čovekovo, kao pojedinca, življenje, postojanje na Zemlji.

Odnosno, raspravljali smo o teoriji Šta bi uradio kad bi se desilo sledeće, Ideš negde, nije bitno gde, i tu pored tebe na desetak metara pada sa neba kapsula, zabija se u zemlju i otvara se. Pali se ekran i na ekranu vidiš nepoznatu osobu kako se tebi obraća imenom i prezimenom i kaže ti neke tvoje lične podatke koje samo ti znaš kako bi shvatio da nije u pitanju neko glupiranje. Nakon što ti je privukao pažnju i ti si prišao kapsuli, odpočinje govorna poruka namenjena baš tebi. Kako imaš priliku, Jedna u životu, Uzmi ili ostavi, da li si spreman da napustiš ovaj svet zauvek i odeš. Jer baš TI si im u budućnosti potreban za istraživanje Svemira. Nikako nije moguće vratiti se ikad više na Zemlju i ne možeš se nikome više javiti. I kako će se u doglednoj budućnosti o tebi saynati na planeti Zemlji, kao o pioniru među ljudima koji je prihvatio poziv i bio odgovoran za otkrivanje nečeg veoma bitnog u Svemiru ali naravno sve to nakon više godina.

Postavlja se dilema prihvatiti veliko breme i ostaviti sve svoje nikada se više ne javiti i ne videti ih, ali istraživati Kosmos ili pak nastaviti sa svojim životom na Plavoj planeti?
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
ne..meni se svidja moj svet..ovakav kakav jeste..pun svega...i dobrote i zla..i srece i tuge-...dobroih i losih ljudi...
nije savrsen...ali  je moj i volim ga...i jebe mi se za tamo neke druge svjetove...
.reko bi tom malom zelenom smradu...da se nosi u picku materinu i otkino mu retrovizor....Smile

filozoija je dobra.. ako se bavi zivotom u svetu u kojem zivis..
a vec kada krene u pravcu o nekim tamo drugim svejtovima
to vise nije filozofija....nego fikcija...

ne vjerujem da bi puno ljudi na ovom svetu...ostavilo sve svoje sto voli da bi otisli tamo negdje ne znam ni ja gdje...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Sony xperia
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 06. Jun 2024, 09:25:30
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: dilema Kosmi
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.