Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:55:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najbolja ekipa  (Pročitano 10307 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1611
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
A da nije bilo Sajberovog kola verovatno i nebiste bili u Evropi tih godina. . .
Sajber je bio u pravu.To kolo nije imalo ni dva regularna meca,i najveca budala je videla da je bilo namesteno.Sad druga stvar je sto su svi jednako najebali,ali vama je bilo najgore jer ste izgubili titulu koju ste dugo cekali.Cini mi se bas da ste sledece sezone ispali od ovih iz Albanije i doziveli bruku koja nije vidjena u ex-Yu.Tad su odprilike i Bjekovic i Zecevic usli u upravu Partizana ,pocelo je grobarenje naseg fudbala,polako ,ali sigurno.Sad se zapitaj sta bi vam se desilo u Kupu sa sampiona kad ste eliminisani od onakve sile.I kakve veze ima Zvezda sa tim,to je bilo pre nego je formiran cuveni tim.
IP sačuvana
social share
crno-bela zastava simbol je picketina

Stella Rossa
           Campione d' Europa 1990-91
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Mi pamtimo Bari, a vi Fljamurtari

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 904
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia n73+2gb/iPhone
Nema veze tamo je ionako prljavo

Svecano obecavam da vise necu komentarisati postove coveka kome je u potpisu delo naseg nobelovca za knjizevnost Milana Lole Smiljanica  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Zajebavao sam se covece.

Ma znan ja to, Duje, prijatelju.. i ja san se zajebava - točnije - podjebava san vas Zvezdaše, jer me zanimalo kako ćete te reagirat na provokaciju  Smile
Sve je OK, stari.

Evo, da sad van ovde kažen otvoreno - Zvezda je u toj sezoni imala odličnu momčad i bili su prvaci Evrope i svita i na tome in čestitan i to poštujen. Iako su igrali manje-više destruktivnu igru, ali ostvarili su vrhunski rezultat, na ponos svome gradu i na beskrajnu sriću svjonin navijačima - i ponavljan, to poštujen i tome se klanjan do poda (u prevodu = klanjam se do tla)

Ali nikad neću priznat da je Zvezda najbolja momčad ikad - jednostavno zato šta mislin da ima boljih momčadi. I to je to. Gotova priča.

Negde sam cuo da ste vi Splicani ranije ( za vreme SFRJ ), pre mogli podneti Zvezdu i Partizan (narocito Partizan, verovatno zbog toga jer je ipak manje uspesan od Zvezde ), nego Dinamo. Vidim da to kod tebe nije slucaj, ali me ipak zanima da li je to inace istina?

Evo ovako – pa da to odma riješimo:

Svako ko je iz Splita, prvo i osnovno – navija i voli Hajduka.

A šta se tiče ostalih momčadi, tu ima svega, ali doslovno svega... ima ih koji podržaavaju Dinama, ima ih koji podržavaju sve protiv Dinama...

U vrime bivše SFRJ, u Splitu je bilo je ljudi koji su nakon Hajduka podržavali (naglašavan «podržavali») Dinama... bilo ih je koji su nakon Hajduka podržavali (naglašavan «podržavali») Partizana... bilo ih je koji su nakon Hajduka podržavali (naglašavan «podržavali») Veleža... bilo ih je koji su nakon Hajduka podržavali (naglašavan «podržavali») Željezničara

Ali nitko, baš nitko nitko nitko nitko nije podržava Zvezdu!!

A ja osobno, u bivšoj ligi, nakon Hajduka, podržava san Veleža pa onda Partizana. I to uvik priznajen. Ali ta dva kluba su bila daleko, daleko daleko... iza Hajduka.

I moran naglasit da to nema veze sa politikon ni sa nacionalnošću – to je jednostavno averzija prema Zvezdi ka klubu koji se percipira ka «najjači» (navodni znakovi su namjerno)..0
A to je inače poznata karakteristika Splićana – da ne vole one koji su privilegirani Smile

To je sve bilo u ondašnjin uvjetima, u SFRJ.
Danas su stvari dosta drugačije, i današnji navijači razmišlju totalno drugačije... a obziron na sve – to je i razumljivo. Ja bi samo želija naglasit da je animozitet prema Zvezdi uglavnon bija isključivo sportski – jer Zvezda je bila najveći sportski rival. Možda je u svemu tome bilo i politike, ali ja to sve nikad nisan doživljava ka politiku, i za mene je stvar bila vrlo jednostavna: uvik za Hajduka!

P.S. vjerovatno će se nać neko ko se ne slaže sa ovin  mojin gledišten, i ko će pokušat demantirat ove moje tvdrnje... ali ja na takve postove neću odgovarat..
volija bi kad bi se svi vratili osnovnoj temi – a to je «najbolji timovi».

Ako neko ima volje raspravljat o navijačkoj tematici u ex-SFRJ ili o nečemu sličnome, neka otvori novu temu.
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Ali u sustini mrzite zvezdu,a Partizan podnosite?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
 Smile Smile Smile Smile  Smile Smile Smile Smile  Smile Smile Smile Smile  Smile Smile Smile Smile  Smile Smile Smile Smile ž

tako je, prijatelju... odličan zaključak !!!!!


"u suštini" - Partizan smo onda podnosili, a Zvedzu ni danas ne trpimo   Smile
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Ha,ha eto malo podrske  van okvira zemlje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
a čuj.. cila moja priča nije baš povoljana ni za tvoj klub

Ali primijetija san da kad kažeš da ne voliš Zvezdu - zvezdaši to shvaćaju ka uvredu, a kad kažeš da ne voliš Partizan, partizanovci ti shvaćaju ka normalno navijačko ponašanje...

IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Normalno ,zato sto ovde vlada mit da je zvezda nedodirljiva,kako je i politicari nazivaju:"Najveci srpski brend",najveci srpski klub. . .a Partizan je navodno Jugoslovensko sportsko drustvo kome je Tudjman dao boje(jos jedna u nizu zabluda. . )

Ali meni je iskreno muka,povraca mi se toga Ja za Partizan ne navijam ni zbog Srbije ni Zbog Hrvatske,ni zbog titula,uspeha,velicine. .. Vec zato sto je Partizan,ako me shvatas. . .

Izvinjam se za off. ..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
ma da... razumin te..

ali dobro.. nećemo u offtopic...možda bi tribalo otvorit posebni topic o tome

vratimo se na izvornu temu  Smile
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
i jos jedna stvar Partizanovci=Grobari. .. ni mi vas ne zovemo Hajdukovci. .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:55:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.