Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:06:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najbogatija Srpkinja ne ulaže ovde  (Pročitano 17055 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 160
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
Neverovatno da jos niste skontali pravi razlog njenog dolaska???
Pa zena je zgranuda nivoem ludosti i zlobe u ovoj zemlji kad je videla da se jedan manijak kandidovao za predsednika jedne fasisticko templarske stranke a taj isti joj verovatno zivi u stanu kupljenim od otimanja njene dedovine!

"Ljuta na Glišića

Naša sagovornica ima pravni problem sa ocem predsedničkog kandidata Vladana Glišića, Negoslavom.

– Posle smrti moje sestre, majka je napustila stan u Beogradu od 54 kvadrata, u zamenu da joj Glišić izgradi komfornu kuću sa centralnim grejanjem u Aranđelovcu. Kuća nikad nije dobila grejanje, a kada sam želela da je poklonim izbeglicama, ispostavilo se da nije u majčinom vlasništvu. Prevarili su je, uzeli i stan i kuću. Sad sam došla da ih tužim, ne zato što mi je važna ta kuće nego iz principa."
izvor: link

Ja licno nevolim gastrose ali naravno ti normalni ni ne dolaze u srbiju a i kad dodju ne dizu prasinu, najgori su oni sitni probisveti koji tezgare vani pa ovde kad dodju budu puni kompleksa nize vrednosti pa nam kvare sliku sveta
Dok ova zena nema veze sa takvima, u javnost se vidi da je izasla jer je proradio inat jer kad ti neko ukrade dedovinu a njegov sin se kandiduje za predsednika drzave mislim koga to ne bi bacilo u tezak inat?
Takodje koliko sam citao ona se "dobro" udala ali posle smrti muza tu kompaniju je digla da vredi 100x vise tako da je prica da je nesposobna ludost, ali mu u srbiji najbolje znamo zato smo lideri sveta!
Citao sam komentare i ljudi koji su je znali u osnovnoj su svedoci da je bila ekstra nadarena i pametna, tako da njen uspeh ne cudi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.64
@smook

Bez nenormalne komunikacije Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Apple 
Kakva si ti odvratna osoba,On je covek dao svoj zivot u liniji duznosti  protiv kriminalaca druge vrste u Beogradu I njegova smrt nije bila brza a ni prijatna , slomili su sve sto moze da se slomi u njemu osim njegovog duha  i sahranjen je sa pocastima.  


Dok Sam Ja bio u gradu slusala se punk I rock muzika a matori su slusali starogradsku ,
Sad su vremena drukcija ,dzovani su nas okupirali.

A ja bih sutra prodao sve tamo samo da nemam kontakta sa takvima poput tebe.
Na tvoju zalost istorija moje porodice je verovatno bolje dokumentovana od tvoje ,
tako da to sto je tebi zatvor meni je zadnja basta koju cu tek da pocnem da sredjujem .
Samo mi dokazujes da zadnjih su zadnjih 70 godina ulaganja bile uzaludne
ali ja volim svoju zemlju pa necu tako lako da odustanem ,
Ima dana za megdana .Nego da te priupitam sta je srpska rec za dzemper ?
I gde bi ti isao da tebi neko oduzme drzavljansvo ?
Sve su to gluposti , kad bi sva mora i okeani nestali ljudi bi shvatili da svi zivimo na istom kamenu.


Ljudi kao što si ti su skloni vredjanju i pljuvanju svoje zemlje a onda ako im neko argumentovano dokaže da nisu u pravu i gde im je mesto, menjaju priču.

Shvatam da ima kivnih, oduzeta im je imovina, proterani su kao ratni zločinci, ili su iz nekog razloga morali da napuste svoju matičnu zemlju. Ono što je ružno što se iz toga izrodi je što počinju da mrze ceo rod zemlje odakle su potekli i to pokazuju na razne načine.
To je ovde već vidjena stvar tako da mene lično to više čak i ne vredja. Takve ljude žalim jer su se izgubili negde u vremenu i prostoru.


Vidim citirala si moj post ,ne mozes da zivis bez mene ,
Budi sigurna da apsolutno Nista od tvog navedenog nije tacno ,
ali drago mi je da pises ovakve gadosti jer onda svi mogu da vide tvoju primitivnost ,
A od 1.4 miliona registrovanih clanova koji citaju ovo ,sta mislis gde vecina zivi ?

Zasto uopste citate njegove postove? Smile

Zasto si tako ljubomoran zbog uspeha drugih ljudi ?
Zasto ste tako nezadovoljni sa danim poklonom ?
Zasto ste tako pohlepni ?
Na osnovu cega vi hocete da vam neko da nesto njihovo ?
Kako to da svi branite politicara i opravdavate kradju privatne imovine ?

Imas preko tri miliona Srba sirom sveta na svakom kontinentu ,svi tesko rade bez izuzetka .
nisu oni i njihovi potomci otudjeni od svoje rodne zemlje vec od ljudi poput tebe,
u cijim je rukama ostavljena zemlja i koji su je doveli do propasti .

Jer jos uvek nisu naucili prvu lekciju "Samo Sloga Srbina Spasava".

Zasto mislis da mozes nesto sam ? U cemu si dobar ? Gde su rezultati tvog teskog rada ?
Zasto mislis da su tvoji komentari ovde uopste relevantni ,sta si ti neka faca cije se misljenje racuna,
sta si politicar ,clan neke partije ,uspesni ekonomista, arhitekta buducih planova razvoja nase zemlje ?

Citiram te "kazala je da bi privukla Novinsku paznju" koje bre novine ,nikad za njih niko nije ni cuo van Srbije
niti imaju veliki promet niti informacija iz njih ide bilo gde ? Kakve ona koristi ima od toga ?

Zasto uopste citate njegove postove? Smile


Pitanje ti je skroz na mestu Smile
Treba ga ignorisati, pa nek tamo Obami tupi, ako može. Smile

Ja nisam u Americi ,
Cak sta vise ne slazem se sa njenom politikom ili njenim socilanim i drustvenim uredjenjem ,
ako zelim spaliti americku zastavu mogu i tamo i bilo gde, to uopste nije kaznjiv zlocin .
Cujem da u Srbiji ultra cetnici nisu bili takve srece pri paljenju zastava postojecih politickih partija .
Uuu jebote ,sta ti je sloboda ?
« Poslednja izmena: 13. Maj 2012, 23:00:39 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.168
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Stvarno nemam nameru da ispravljam i citiram kontradiktornosti pisanja odredjenih ličnosti odavde, tako da ću taj deo da preskočim.
Svima je jasno i zašto.

A što se tiče dotične gospodje, nije valjda nadigla čitavu buku oko sebe da bi ispravila krivu drinu koja je nekada učinjena oko imovine???
« Poslednja izmena: 13. Maj 2012, 22:41:09 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
meni je super kako svi na ovoj temi pisu o ovoj zeni kao da su kumovi sa njom i piju kafu i igraju bridz cetvrtkom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
mob
HTC One
Sto te to cudi? Upoznali su je kada su zaradjivali milione, putovali po svetu i ispijali sampanjac po najelitnijim mestima. Ona je uvek bila ispred lokala, nije mogla da udje jer nije bila nivo, duvala je izbacivacima da bi usla i videla elitu, pridrzavala im je vrata i jakne/kapute za napojnicu... e sad kada su nasli zivot u Hristu, dali sve te milione u humanitarne svrhe, lisili se ovozemaljskih potrepstina i vratili se u Srbiju da pisu na Bureku, nasla je ona da im prica nesto... sad kad je stigla do para preko kreveta, a znaju je dok je bila niko i nista i dok je vapila za njihovim drustvom.

Smile Smile Smile

A fenomen mi je sledece - ona nesto izjavi za novine i javljaju se kako nikoga ne zanima sta ona ima da kaze. To  nam naturaju kao da svaki gradjanin to isto misli. Cek malo, a zasto neko smatra da druge na forumu zanima sta ima da kaze? Ili su i to izjave forumske paznje radi?

Ne kazem da je tako, ali ako se drzimo tog principa i analogije onda...  Smile
« Poslednja izmena: 14. Maj 2012, 01:48:18 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
A što se tiče dotične gospodje, nije valjda nadigla čitavu buku oko sebe da bi ispravila krivu drinu koja je nekada učinjena oko imovine???

Ma ne, cisto navela sitnicu kako su je prevarili za kucu, onako u prolazu  Smile


A fenomen mi je sledece - ona nesto izjavi za novine i javljaju se kako nikoga ne zanima sta ona ima da kaze.


Kako ono ide sa Bosancem koji nazove tipa da nece kupiti njegov auto koji oglasava jer je skup  Smile
Al interesantan fenomen, ljudi pisu po pet puta kako ih to nimalo ne zanima  Smile
Mislim, ni mene ne zanima numizmatika al necu ici na njihov topik da im na svakoj stranici kazem kako je to glup hobi koji me nimalo ne zanima  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
To je mozda najbeskoristnija vest koja se pojavila na nekom mediju, u rangu sa 'Kim Kardashian odlucila da se razvede posle 12 sekundi braka jer nije spremna.' . Ekstremno nebitna osoba lupeta o stvarima koje ne razume i to svi shvate tragicno jer to kao nisu znali pre nego sto nas je doticna osoba obavestila. Dakle, ona je redak slucaj captain obvious attention whore-a , a to je jedna od gorih kombinacija. Nista sto ova gospodja ima da kaze u svom, verujem, sirokom vokabularu ne moze biti od bilo kakve koristi Srbiji. Zasto bi bilo koga zanimalo misljenje jedne potpuno nebitne osobe? Zasto je to uopste dospelo u nas etar?
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
toliko je besmislena vest i nebitna informacija da vec deset strana imas potrebu da komentarises istu  Smile

samo opservacija  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
Paradoxalno indeed.
Ne preostaje mi nista drugo do:

« Poslednja izmena: 14. Maj 2012, 03:51:02 od Skiner_X »
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:06:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.