Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 12. Maj 2024, 03:04:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nadogradnja u izgledu?  (Pročitano 10718 puta)
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
HTC Topaz
Srpsku treba dat Srbiji,Hercegovinu Hrvatskoj a "Bosnjacima" sto ostane i mirna Bosna  Smile Smile Smile......Mislim da je to jedino adekvatno rijesenje jer su oni svi zajedno jos divlji i zeleni da bi se pomirili i zivjeli skupa....
otprilike je to bilo pokusano u ratu '92, al neide pa neide  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
šta ćeš, sačuvali hrvati bosnu pa im se vratilo višestruko Smile
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
HTC Topaz
polako, vratice se to sve na svoje, ne moze kad jedna strana koci jebiga, a u bosni je tako kako god da okrenes - bosnjaci i vjerujem hrvati bi prihvatili unitarnu bih, srbi nece...srbi i hrvati bi prihvatili rastavljanje bih, bosnjaci nece...al razrijesice se to, ako ne za mog zivota, onda za zivota mojih unuka barem heheheh  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung S7220
Prodali Herceg Bosnu, dobili Hrvatsku... tako to ide kad Klinton miri...

Za ove "radikale" na forumu znam,no to nije mjera.....Ja znam par Beogradjana,skolovanih ljudi koji kad cuju Bosna pocinju da se smiju i istu smatraju definicijom za primitivizam  Smile

Ti ocigledno znas neke debile, sto bi se *ebali za pet para. Necu da vrijedjam LDP-ovce, ali prema njima imam jako lose misljenje. Bosna i Hercegovina je primjer prirodno lijepe drzave. Drzave koja ima sevdah i dusu. Zemlje u koju svi pozele da dodju. No drustvo u Srbiji je u krizi, tako da se vise mi Srbi iz Bosne smijemo njihovim seljacima, nego oni nasim. Kao sto Dodik rece mi vise volimo Srbiju nego Srbijanci sami. Veliki je broj onih koji mrze sebe, a ne svoju zemlju.
« Poslednja izmena: 20. Apr 2007, 15:23:26 od vlado85 »
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

HR u srcu....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1504
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 8800-N73
Prodali Herceg Bosnu, dobili Hrvatsku... tako to ide kad Klinton miri...

Za ove "radikale" na forumu znam,no to nije mjera.....Ja znam par Beogradjana,skolovanih ljudi koji kad cuju Bosna pocinju da se smiju i istu smatraju definicijom za primitivizam Smile

Ti ocigledno znas neke debile, sto bi se *ebali za pet para. Necu da vrijedjam LDP-ovce, ali prema njima imam jako lose misljenje. Bosna i Hercegovina je primjer prirodno lijepe drzave. Drzave koja ima sevdah i dusu. Zemlje u koju svi pozele da dodju. No drustvo u Srbiji je u krizi, tako da se vise mi Srbi iz Bosne smijemo njihovim seljacima, nego oni nasim. Kao sto Dodik rece mi vise volimo Srbiju nego Srbijanci sami. Veliki je broj onih koji mrze sebe, a ne svoju zemlju.
Ako su ljudi sa fakultetima i kojekakvim firmama po Srbiji,Hrvatskoj i inozemstvu debili onda se slazem sa tobom....Bosna je "imala" sevdah i dusu a sad je razjebana i ima hrpu kriminalaca i primitivaca (cast izuzetcima)......
IP sačuvana
social share
No Risk NO Fun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
jebeš ono što se da razjebat
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung S7220
Grb srpskih "glavesina" iz Kosovske bitke. Primjetite veliku slicnost sa grbom takozvane Republike BiH. Moglu su bar odabrati nesto sto nije srpsko.





IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
pa valjda je netko od tih glavešina bio iz bosne i došao na kosovo pomoći srbima da se obrane od turaka pa mu uvrstili grb uz sve one ostalih sudionika bitke

to nužno ne znači da je on srbin i da je bosna srpska i da su to srpdki simboli

uostalom srbi su zajedno sa turcima sudjelovali u bitci kod nikopolja pa jel to onda znači da su četiri s-a turski simbol???
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung S7220
hehe  Smile evo ovako oni pisu istoriju.




BITKA NA KOSOVU NIJE BILA SRPSKA BITKA

Bitka na Kosovu nije bila srpska bitka,to je u stvarnosti bila bitka velike vojne koalicije raznih naroda: (Albanaca,Bosnjaka,Madjara,Grka) protiv Turaka
Jedino sto su Srbi jedini bili redom poklani i ono sto je jedino pozitivno u cijeloj prici jeste da od tada Srbija ne postoji.

Bosanska drzava je imala itekako razloga da ucestvuje sa svojom vojskom u toj medjunarodnoj vojnoj koaliciji protiv Turaka,jer je turska vojska bila dopirala cak do Huma gdje ju je bosanski knez Vlatko Vukovic pobijedio,a koliko znamo ni na Kosovu bosanska vojska nije ni blizu izginula,kao recimo srpska.



http://rb.blogger.ba/




Umorni to je grb srpskog kralja Tvrtka Kotromanica.

Tvrtko je do kraja održavao savez sa Lazarom i zajedno sa ostalim srpskim oblasnim gospodarima, poslao je vojsku u bitku na Kosovu 1389. godine. Tvrtkovim četama komandovao je Vlatko Vuković. Postoje više verzija o držanju ovih jedinica u samoj bitki; po jednoj nepouzdanoj verziji, izgleda da se Vlatko povukao pre nego što je bitka bila okončana i tako izložio napadima centar koji je predvodio Lazar.

Kralj Tvrtko je poslao jedno pismo Firentincima u kojima slavi svoj uspeh na Kosovu. Pismo nije sačuvano, ali se donekle može rekonstruisati na osnovu odgovora koji je poznat. Pisac tog odgovora Tvrtku bio je poznati humanista Kolučo Salutati.

Vlatko Vuković Kosača (? - 1392) bio je gospodar Huma i jedan od najboljih vojskovođa kralja Tvrtka I.

Predvodio je srpsku vojsku u pobedi nad Turcima kod Bileće 1388. godine. Našao se na čelu odreda koji je kralj Bosne poslao knezu Lazaru i oni su činili levo krilo srpske vojske u Kosovskom boju, iz koga se vratio i izvestio o srpskoj pobedi.
« Poslednja izmena: 20. Apr 2007, 16:16:10 od vlado85 »
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Za ove "radikale" na forumu znam,no to nije mjera.....Ja znam par Beogradjana,skolovanih ljudi koji kad cuju Bosna pocinju da se smiju i istu smatraju definicijom za primitivizam Smile



Ма немој ми рећи. Школом против Босне. Лепо.


Него видиш да ти појасним, има нас паметних овде који и нисмо за опције Чедомира Јовановића и њему сличних. Да будемо начисто, има нас и много више уствари него њих, ма колико они то покушавали да сакрију. За мене је сваки Србин мој брат, ако је искрен и прави Србин и Православац, био он на Занзибару или у Сибиру или не знам већ којој вукојебини.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 12. Maj 2024, 03:04:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.