Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 05:25:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: nadogradnja ram memorije  (Pročitano 9541 puta)
07. Jan 2009, 19:21:39
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1364
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
LG 
dal je moguce da stavim 256ram i 128ram pa da imam 384ram-a??? necu da sjebem nesto posto ne znam dal moze 384... verovatno da moze al ocu da proverim Smile ... posto kupujem novi komp a nasao sam starih 128 rama pa dok ne kupim komp da imam 384 Smile ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6120
U principu moze, mada moze se desiti da budu nekompatibilne...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1364
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
LG 
a kako da znam dal su kompatibilne??? jel mora da bude neka odredjena marka ili kako? i ako ubacim a ne radi dal moze nesto da se sjebe il da ubacim pa ako radi radi ako ne nista  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6120
Isti model istog proizvodjaca i ne brini. U svim drugim slucajevima ne mozes da znas. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol
Poruke 166
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
Zavisi od ploče. S obzirom da imaš samo 256 MB kontam da ti je malo starija mašina. Ako je u pitanju DDR, ne bi trebalo da bude problema. Sa SD RAM-om je malo drugačije, imao sam par slučajeva da su se memorije morale "kombinovati" po slotovima. Inače, najbolje da pogledaš u uputstvu za matičnu, a ako ga nemaš, pogledaj na sajtu proizvođača, sigurno ima.

Nećeš ništa sjebati ako isprobaš, samo nemoj ništa silom. Najgore što ti se može desiti da komp neće da se butuje i da čuješ pištanje iz kompa, u tom slučaju isključiš komp, izvadiš memoriju i gotovo. Pre ubacivanja memorije preporuučujem da izvučeš kabl za napajanje iz ploče.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1364
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
LG 
Pre ubacivanja memorije preporuučujem da izvučeš kabl za napajanje iz ploče.

au... hehe... pa nisam retard pa na upaljen komp da radim... doneo mi je pre 2 dana ortak 512ram al DDR2 i nije radilo tj. nije mogao ram da udje u slot... uzecu taj 128 i probacu... ako udje udje ako ne nista... samo da budem siguran da ne sjebem nesto  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2051
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Pre ubacivanja memorije preporuučujem da izvučeš kabl za napajanje iz ploče.

au... hehe... pa nisam retard pa na upaljen komp da radim... doneo mi je pre 2 dana ortak 512ram al DDR2 i nije radilo tj. nije mogao ram da udje u slot... uzecu taj 128 i probacu... ako udje udje ako ne nista... samo da budem siguran da ne sjebem nesto  Smile

Stvarno čudno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1364
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
LG 
treba mi pomoc... imam 4 slota za ram... 2plava i 2crna... u plavi slot 128ram nece da udje a 256 ulazi... a u crni ulazi 128ram i ja ubacim i ne cita... tj. u task manageru ne prikazuje da cita  Smile ... jel treba da kombinujem ili sta kako???  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 
Najverovatnije da  je to od gigabyte ploca. Pa su dva slota predvidjena za ddr a druga dva za ddr2 memoriju, ali one ne mogu da rade u paru.Moras da se odlucis ili jednu ili drugu da koristis.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1364
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
LG 
Najverovatnije da  je to od gigabyte ploca. Pa su dva slota predvidjena za ddr a druga dva za ddr2 memoriju, ali one ne mogu da rade u paru.Moras da se odlucis ili jednu ili drugu da koristis.

ne moguce da je jedna ddr a druga ddr2 zato sto sam 512 rama probao na oba slota i nije moglo ni da udje... a 512ram je ddr2...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 05:25:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.