Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:18:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nacionalizam u Srbiji  (Pročitano 23797 puta)
08. Mar 2010, 15:06:52
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Ne razumem. Pojasnite svoje stavove? Smile

Kako neko moze da bude nacionalista nacije koja se raspada, koja vekovima bode sebi noz u ledja. Nacionalista nacije koja nicim nije zaduzila svet niti ostavila znacajnijeg traga u istoriji (ako izuzmemo Nikolu Teslu koji je i prebegao iz Srbije zbog zaglupljenosti ovdasnjih umova kao sto ste vi verovatno). Znaci svetu uopste ne bi smo nedostajali da nismo ni postojali. Nicim svet nismo zaduzil, niti smo ga ucinli boljim mestom, cak suprotno. I sad postoje individue koje velicaju jedan takav narod i stavljaju sebe iznad ostalih.

Ja sam realan. Ne mogu da kazem da je moja "kuca" lepse od tvoje ako nije. Takav stav ce samo da me ogranici i spreci da je ikada poboljsam. Donekle razumem da je neko nacionalista recimo Grcke, Francuske, Italije. Ali kapiram da je pomenutim is(p)ranim mozgovima svejedno. I da bi nasli razloga da budu nacionalisti i u Andori ili Malti. Mada za Maltu bih i razumeo.

Dakle kako objasnjavate svoje stavove da stavljate srpski narod iznad ostalih? Da vise vrednujete ovu raspalu zemlju od recimo Francuske, Spanije? Da li ste bili u inostranstvu ili nosa niste provirili iz svoje avlije? Koji je razlog vase zatucanosti? Da li je u pitanju veliki ego? Bice da je to, mama vas je razmazila kad ste bili mali.

Da se ja pitam stavio bih nacionaliste svih okolnih banana drzavica na jedno parce zemlje, recimo neku planincinu u Andori. Pa nek dokazuju koja je nacija veca, koja je nebeskija. Nema sumnje da bi se sve zavrsilo krvavo jer i jednima i drugima fali zdravog razuma.

Evo vam tema pa se prepucavajte do mile volje. (Branite srpstvo Turci... sad ili nikad !!!) Ne trujte druge teme koje ne bi trebalo da imaju veze s vasim nacionalizmom i egom.

P.S. Otvaram temu iz protesta jer mi je druga tema zatvorena koja nije imala veze s ovim. Da se razumemo ja volim svoju zemlju, ali ne i ovakve ljude.
« Poslednja izmena: 08. Mar 2010, 15:15:10 od Major_T »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Odjebi .

Da se razumemo - podrzavam moderatore - po prvi put u istoriji .  Smile ..... I zato me treba banovati  - postajem sam sebi ljigav !!!!!
IP sačuvana
social share
Slaba Engleska - jaka Srbija !

Jaka Rusija - jaka Srbija !

Volimo Francusku , kao sto je ona volela nas !

Nemce moramo naterati da klece !

Najsladje se smije onaj koji prvi puca !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.4
mob
Alcatel 
Ej, lupetaš, bato. U usnovi opstanka čoveka je da najviše voli i ceni sebe, svoje najbliže pa onda ostale. Takav je ljudski rod. Sve ostalo su laži, fraze i naklapanja.
PS. Ko jebe Francuze, Engleze i ostala govna....Mi smo najbolji. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Citat
nicim nije zaduzila svet niti ostavila znacajnijeg traga u istoriji (ako izuzmemo Nikolu Teslu

Jеси чуо за Павла Савића? Милутина Миланковића? Михајла Пупина? Нешто се сећам да су они познате личности у научним круговима.  Smile
« Poslednja izmena: 08. Mar 2010, 15:31:54 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Ponosan sam sto sam Srbin !  Smile

Ostali odjebite .  Smile
« Poslednja izmena: 08. Mar 2010, 15:31:47 od Lepi_Bora »
IP sačuvana
social share
Slaba Engleska - jaka Srbija !

Jaka Rusija - jaka Srbija !

Volimo Francusku , kao sto je ona volela nas !

Nemce moramo naterati da klece !

Najsladje se smije onaj koji prvi puca !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Citat
nicim nije zaduzila svet niti ostavila znacajnijeg traga u istoriji (ako izuzmemo Nikolu Teslu

Jеси чуо за Павла Савића? Милутина Миланковића? Михајла Пупина? Нешто се сећам да су они познате личности у научним круговима.  Smile

Naravno da jesam. Da, cuveni Pupinovi kalemovi. Ali kao dostignuce su minorni u odnosu na celokupan naucni napredak civilizacije. Zato ga nisam nisam ni pomenuo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Citat
nicim nije zaduzila svet niti ostavila znacajnijeg traga u istoriji (ako izuzmemo Nikolu Teslu

Jеси чуо за Павла Савића? Милутина Миланковића? Михајла Пупина? Нешто се сећам да су они познате личности у научним круговима.  Smile

Naravno da jesam. Da, cuveni Pupinovi kalemovi. Ali kao dostignuce su minorni u odnosu na celokupan naucni napredak civilizacije. Zato ga nisam nisam ni pomenuo.

Будало, споменуо сам још два научника.

Миланковићеви циклуси ледених доба су тако неважно достигнуће. Савићево октриће изотопа је било тако неважно за фуклеарну фисију. Све саме неважне личности.

Не лупетај. Smile
« Poslednja izmena: 08. Mar 2010, 15:44:16 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Citat
nicim nije zaduzila svet niti ostavila znacajnijeg traga u istoriji (ako izuzmemo Nikolu Teslu

Jеси чуо за Павла Савића? Милутина Миланковића? Михајла Пупина? Нешто се сећам да су они познате личности у научним круговима.  Smile

Naravno da jesam. Da, cuveni Pupinovi kalemovi. Ali kao dostignuce su minorni u odnosu na celokupan naucni napredak civilizacije. Zato ga nisam nisam ni pomenuo.

Будало, споменуо сам још два научника.

Миланковићеви циклуси ледених доба су тако неважно достигнуће. Савићево октриће изотопа је било тако неважно за фуклеарну фисију. Све саме неважне личности.

Не лупетај. Smile

Budala te napravio. Jebala te sva trojica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Ne razumem. Pojasnite svoje stavove? Smile

Kako neko moze da bude nacionalista nacije koja se raspada, koja vekovima bode sebi noz u ledja. Nacionalista nacije koja nicim nije zaduzila svet niti ostavila znacajnijeg traga u istoriji (ako izuzmemo Nikolu Teslu koji je i prebegao iz Srbije zbog zaglupljenosti ovdasnjih umova kao sto ste vi verovatno). Znaci svetu uopste ne bi smo nedostajali da nismo ni postojali. Nicim svet nismo zaduzil, niti smo ga ucinli boljim mestom, cak suprotno. I sad postoje individue koje velicaju jedan takav narod i stavljaju sebe iznad ostalih.

Ja sam realan. Ne mogu da kazem da je moja "kuca" lepse od tvoje ako nije. Takav stav ce samo da me ogranici i spreci da je ikada poboljsam. Donekle razumem da je neko nacionalista recimo Grcke, Francuske, Italije. Ali kapiram da je pomenutim is(p)ranim mozgovima svejedno. I da bi nasli razloga da budu nacionalisti i u Andori ili Malti. Mada za Maltu bih i razumeo.

Dakle kako objasnjavate svoje stavove da stavljate srpski narod iznad ostalih? Da vise vrednujete ovu raspalu zemlju od recimo Francuske, Spanije? Da li ste bili u inostranstvu ili nosa niste provirili iz svoje avlije? Koji je razlog vase zatucanosti? Da li je u pitanju veliki ego? Bice da je to, mama vas je razmazila kad ste bili mali.

Da se ja pitam stavio bih nacionaliste svih okolnih banana drzavica na jedno parce zemlje, recimo neku planincinu u Andori. Pa nek dokazuju koja je nacija veca, koja je nebeskija. Nema sumnje da bi se sve zavrsilo krvavo jer i jednima i drugima fali zdravog razuma.

Evo vam tema pa se prepucavajte do mile volje. (Branite srpstvo Turci... sad ili nikad !!!) Ne trujte druge teme koje ne bi trebalo da imaju veze s vasim nacionalizmom i egom.

P.S. Otvaram temu iz protesta jer mi je druga tema zatvorena koja nije imala veze s ovim. Da se razumemo ja volim svoju zemlju, ali ne i ovakve ljude.


Мајоре,мајорчино јеси ли ријешио свој проблем како да ескивираш војску? Smile
Не каже се авлија већ двориште.
П.С
Ти да волиш своју земљу не би преко интернета тражио модус избјегавања војног рока већ би
уз своје вршњаке одрапио тих мирнодопских 6 мјесеци какви год да су или мислиш да су сви
они националистички идиоти.

Знаш из птичије перспективе се види да ти је први пост био измишљотина којом си тражио
модус за изношење свога пљувања по србима смраде ретардирани

Шта је смета ти рјечник? Smile Прочитај свој марво.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Dzukela provokatorska .

Bas mi je super sto sam pripadnik  dicnog Srpstva !  Smile ..

Da sam , ne daj Boze , Amer .. ili Englez .. Nemac .... Holandjanin ... itd ... mislim da bih zaborav trzio u alkoholu .. i lakim drogama  Smile
« Poslednja izmena: 08. Mar 2010, 15:54:49 od Lepi_Bora »
IP sačuvana
social share
Slaba Engleska - jaka Srbija !

Jaka Rusija - jaka Srbija !

Volimo Francusku , kao sto je ona volela nas !

Nemce moramo naterati da klece !

Najsladje se smije onaj koji prvi puca !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:18:28
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.