Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 07:57:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nacionalizam u Srbiji  (Pročitano 23932 puta)
Poznata licnost

Kosmet je Srbija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3631
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Bosch pumpa
То што је Шешљ радио нема везе са национализмом. Smile Smile

    
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Sieg Hail Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
А ти си му поверовао зато што је то ставио на корицу књиге ујеееееееееее Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Kosmet je Srbija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3631
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Bosch pumpa
А ти си му поверовао зато што је то ставио на корицу књиге ујеееееееееее Smile
daj nemoj me zezat... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
a ti ne verujes da su u bosni postojala inteligentna bica Smile Ja verujem video na knjizi Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Брате али то није проблем национализма, то је проблем глупих људи. То што је Шешљ радио нема везе са национализмом. Шта који курац зна маса људи задојених комунизмом шта је национализам.. Зато се лута ту на све стране, па данас имаш Срба и либералних и нациста и којешта, погубљени умови, испртци комунизма. Правих националиста је јако мало.

А то да постављаш свој народ испред свих других не значи да је твој народ најбољи јер једноставно то није никакво такмичење па ти не стављаш свој народ на некој скали испред свих. Поента је да ти је твој народ најважији, па после сви остали, тј. оно што је Мргец написао
Једино тачно и апсолутно исправно.

Народ који свјесно и намјерно убија градове своје нерођене дјеце у тој мјери да смо међу најстаријим нацијама у свијету, народ који је у свој језик "уселио" толико страних ријечи (јер је то баш фора!) заборављајући завјет светог Стефана Немање, народ који има прекрасно писмо, а скоро све и једна реклама је на латиници , народ који жели да усвоји декларацију о "геноциду у Сребреници" иако је цијела та прича контроверзна и неиспитана, ( при том нико не инсистира да се једном за свагда закључи питање Јасеновца, Јадовна, Дракулића и херцеговачких јама), народ који се сјатио у један једини град остављајући пусту земљу иза себе( па касније куку и леле кад је неко други запосједне) и тд. и тд., не може баш да се назове народом у којем је национализам жив, а камоли пошаст.  
О чему причате?!

Код нас има једна нелогична али по мени исправна ствар.Не треба трговати са својим мртвима.
Треба испитати и довести "ствар" на чистину,учити дјецу али са мртвима не треба трговати ни
у једној позицији у којој би смо се евентуално нашли.
То за писмо и ријечи је ствар телевизије и оног фамозног ИН.
У сваком случају жалосна је чињеница да главна документација о Јасеновцу стоји у Бања Луци и
у музеју холокауста у Израелу умјесто у Београду.Дракулићи такође у Б.Луци док за Јадовно и
остала стратишта немам појма гдје се документација налази изузев да се може пронаћи на
интернету али и не одакле су подаци преузети осим:"државна комисија година 1947" нпр. што
је више него срамотно да то нико не покреће или ја не знам да је неко то истраживао на нивоу
државе Србије.
« Poslednja izmena: 09. Mar 2010, 00:28:14 od yetyou »
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
a ti ne verujes da su u bosni postojala inteligentna bica Smile Ja verujem video na knjizi Smile

И ја верујем  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
a ti ne verujes da su u bosni postojala inteligentna bica Smile Ja verujem video na knjizi Smile

И ја верујем  Smile



Хахаха,па гдје ово ископа. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Kosmet je Srbija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3631
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Bosch pumpa
Kakva crna intelegetna bića? Znate onu:
Šta je ništa? Kada bosanac smisli, a crnogorac izvede! Smile
Još se preziva pirke! Smile Smile Smile Smile :POvo je neki fotošop? Smile
« Poslednja izmena: 09. Mar 2010, 00:37:23 od tvzec »
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Гдје престаје логика, ту почиње Босна!

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 184
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
SonyEricsson Т250i
Код нас има једна нелогична али по мени исправна ствар.Не треба трговати са својим мртвима.
Треба испитати и довести "ствар" на чистину,учити дјецу али са мртвима не треба трговати ни
у једној позицији у којој би смо се евентуално нашли.
То за писмо и ријечи је ствар телевизије и оног фамозног ИН.
У сваком случају жалосна је чињеница да главна документација о Јасеновцу стоји у Бања Луци и
у музеју холокауста у Израелу умјесто у Београду.Дракулићи такође у Б.Луци док за Јадовно и
остала стратишта немам појма гдје се документација налази изузев да се може пронаћи на
интернету али и не одакле су подаци преузети осим:"државна комисија година 1947" нпр. што
је више него срамотно да то нико не покреће или ја не знам да је неко то истраживао на нивоу
државе Србије.


Наравно да не треба, како ти кажеш, трговати мртвима, али имамо обавезу према њима. Обавеза се не састоји само у паљењу свијећа и помену на некаквим свечаностима, већ и у томе да се зна именом и презименом ко је,гдје,од кога и због чега убијен. Најбољи примјер су Јевреји. Срби никад неће имати један Јад Вашем, нажалост. Лакше је гурати ствари под тепих и молит` Бога да се фрка не деси за твог живота, остави то другима да ријеше. Имам осјећај да се у прошлом систему  ћутало о нпр. усташким злочинима да се, ето, комшије Хрвати не увриједе кад чују то. Ми још немамо пописане жртве из Другог свј. рата, а о протеклом да и не причамо. Иначе, мислим да је сасвим свеједно гдје се налази документација о геноциду у Јасеновцу и осталим злочинима јер да се хоће нешто подузет`, мјесто архиве је потпуно неважно. Можда би требали ангажовати Јевреје да то одраде за нас!
Што се језика и писма тиче, и сам кажеш да требамо да учимо своју дјецу, дакле, ТВ нема пуно везе с тим. Родитељи имају..  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 07:57:02
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.