Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: način računanja kamate  (Pročitano 3271 puta)
07. Mar 2010, 17:12:11
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
Pozdrav svima! Da li neko može da me uputi na neki sajt gde mogu da saznam način obračunavanja kamate na dug koji je svojevremeno napravljen u nemačkim markama.  Zahvalnost se podrazumeva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
HTC Tattoo
Čini mi se da takav sajt nećeš da nađeš,a što se tiče kamate,sad ne znam šta te interesuje,ali zatezna kamata koja se obrčunava kad neko ne plati dug državi je 0,2 posto dnevno. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
Problem je malo komplikovaniji.Pozajmio sam čoveku novac u nemačkim markama 1990.godine,a do dana današnjeg mi taj nije vratio. Stvar će na kraju morati da reši sud ali  sam mislio da orijentaciono izračunam koliko bi to novca bilo odnosno da li se isplati maltretiranje sa suđenjem. U svakom slučaju hvala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
Pozajmio si mu na poverenje, ili ste nesto potpisivali?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
HTC Tattoo
Problem je malo komplikovaniji.Pozajmio sam čoveku novac u nemačkim markama 1990.godine,a do dana današnjeg mi taj nije vratio. Stvar će na kraju morati da reši sud ali  sam mislio da orijentaciono izračunam koliko bi to novca bilo odnosno da li se isplati maltretiranje sa suđenjem. U svakom slučaju hvala.
Tu se onda računa ta zatezna kamata,samo naplata takvih potraživanja pred sudom,to malo teže,mislim ako imaš priznanicu da si mu dao pare,dobićeš ti sudsku presudu,ali to se slabo naplaćue u preksi,on se izjasni da nema para,obično nemaju ništa na svoje ime i gotova priča. Smile

IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
Ma nemam ništa napismeno ali imam svedoke,ljude koji znaju da je taj novac dat. Radi se o nekim rodbinskim odnosima ,a ne o klasičnim pozajmicama.Moguće je "prebijanje " dugova ali mi je zato potrebna računica koliko bi to novca bilo. Opet hvala na želji da mi pomognete.Pozdrav.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 339
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
ali imam svedoke
Nase sudije znaju da svedocima mozes ponuditi procenat od naplacenog. Ako nemas napismeno, ne smaraj se sudovima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Samsung Galaxy S Advance
Misiva3, u takvim slucajevima, optuzena lica prepisu svoju imovinu nekome u celosti (bilo brat, sestra, ne znam da li vazi i za zivotnog sapunitnika) i vodi se kao da nema nista... tako da... i kompenzacija ti je slaba vajda...

A da ne spominjem sto si trebao sve to da stavis na papir - uz svedoke naravno... ovako... svedoci se mogu podmititi... nije to toliko verodostojan dokaz danas...

U svakom slucaju mogu se naci neki programcici za obracun prostijih kamata... konsultuj google... vecina se placa, ali izbacuje i neke rezultate u okviru free programa...

Uostalom, trebalo bi da svaka banka ima tu mogucnost za svoje korisnike, znam da je pre i komercijalna banka imala tu opciju na svom sajtu (bas sam sada pogledao, ali nisam uspeo da je nadjem)

Do tada, nadam se da ce ti ovo bar donekle pomoci - Klikni ovde
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
Ja znam da to   rade sudski veštaci ali  pokušavam da saznam metodu kako bi orijentaciono video da li se isplati ulaziti u sve to. Čak i veštaci mogu da potpuno različito izračunaju kamatu za isti iznos duga. Doći do svega toga verovatno košta,a na kraju opet nisam siguran šta će biti moja korist od svega toga. Može da ispadne i ulaganje bez pokrića . Opet hvala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Posto je bila tema koji sajt, evo jednog linka za racunanje www.mojakamata.rs
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.