Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Način na koji držite čašu otkriva vaš karakter  (Pročitano 17518 puta)
04. Nov 2011, 22:41:42
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 
Način na koji gestikuliramo, smejemo se ili rukujemo mnogo govori o nama, ali i način na koji držimo čašu, stil i tempo kojim ispijamo piće razotkrivaju našu ličnost. Psiholozi se slažu da čaša u ruci otkriva lične crte, a svako pripada jednoj od sedam različitih grupa. Ako je suditi po čaši možete biti koketa, tračara, ljubavnik, stidljivko, ledena kraljica, prepotentni dečko ili siledžija.

 Ovim istraživanjem bavio se dr Glenn Wilson, psiholog s Kraljevskoga koledža u Londonu. On je mesec dana obilazio kafiće i restorane, a posebnu pažnju je posvetio govoru tela.

STIDLJIVKO
Stidljive osobe često se kriju iza čaše, drže je zaštitnički ne ispuštajući je iz ruke, a piće nikad ne ispijaju do kraja. Često piju na slamčicu.


KOKETA


One čašu drže nežno, prefinjeno i pomalo provokativno, blizu dekoltea. Dok ispijaju gutljaj, zavodljivo gledaju preko ivice čaše. Kokete su Paris Hilton i Kate Walsh.



TRAČARA
Vinsku čašu drži za "nožicu" i ona služi kao alat pri gestikulaciji. Često se naginje iznad čaše prema sugovorniku kako bi mu rekla nešto u poverenju. Nova lica i autsajderi nisu dobrodošli u njeno društvo.

LEDENA KRALJICA
Ovaj, uglavnom ženski, tip ima prirodno hladan i obramben stav. Najčešće piju iz vinske ili niske čaše koju drže čvrsto ispred sebe poput barijere kojom čuvaju intimu. Njihov oklop je nemoguće razbiti. Ledene kraljice su Viktoria Bekam i Debra Barr.

SILEDŽIJA
Ovaj ratoboran tip muškaraca voli da pije iz flaša ili velikih čaša. Imaju čvrste stavove, a gestikulacijom i unošenjem sagovorniku u lice šalju preteće poruke. Misle da o svemu znaju sve, često su neprijatni, neprijateljski raspoloženi i najpametnije je da ih izbegavate. Iz sveta slavnih to su Rasel Krou i Naomi Kempbel.



LJUBAVNIK

Društveni su, gostoljubivi i komunikativni. Vole smeh i uživaju u društvu prijatelja i rado upoznaju nove ljude. Često piju iz boce koju drže ležerno u visini ramena. Gutljaji su im kratki kako ne bi propustili ni tren razgovora.


PREPOTENTNI DEČKO

On je paun koji voli da se kočoperi. Pije pivo iz flaše, u nastupu je siguran, arogantan i teritorijalan. Sedi tako da zauzima što više prostora, a čašu odlaže daleko od sebe.


....................................

kom tipu vi pripadate?

 
« Poslednja izmena: 04. Nov 2011, 22:42:13 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 1800
Pijem samo iz kukse... koju držim nogama.

IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
samo ispred dragstora  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
 Smile stvarno ne znam...na koji nacin drzim casu niti flasu... Smile
uzmem je lijevom rukom u tu lijevu ruku......i pogleedam malo u nju... Smile
ne dugo jedno dve tri sekunde...
( tj...zavisno koliko sam pijan..ili zamisljen...dok razmisljam o nekim vaznim stvarima)
i zavisno od pica koje se nalazi u casi...kako cu ga popiti..ako je pivo...
popijem pola case u jednom gutljaju..posto sam ljencuga...da svaki cas nesto stalno  pijuckam.. Smile
ako je vino...onda sam vec dobro pijan..jelte cim pijem vino... Smile
i onda se ne sjecam kako ga pijem... Smile a ako je nak zesca...udahnem duboko...
prinesem je zednim ustima i na iskap je istresem direkt u grlo... Smile
ne'am kad cekat da putuje od usta do grla.... Smile i onda uradimjedam fuuuuuuuuuuu....izdisaj...
ako je tekila u pitanju... Smile a pak ako je rum...onda se malo zgrozim i pomislim
sta koji ku*** pijem ovo sranje....nisam ja mornar nit gusar... Smile
a votku ne pijem....pa ne znam kako je pijem... Smile
dok jeger, vlahov i pelin pijuckam malo, onako na usne... Smile
a wiski pijem...samo kod kuce kad nemam sta drugo da pijem...i tad pijem kako god hocu..
jer sam ja glavni u svojoj kuci i radim sta hocu... Smile
ili na nekim proslava pijem viski.... Smile svadbama , slavama, krstenjima...djecijim rodjendanima i tako..
gdje moras biti pristojan i kulturan... Smile dok ne popijem pola flase...onda pojedem casu...
i odvalim se smijati... Smile i nastavim piti iz flase...sve redom sto ima na stolu.... Smile
i onda oko dva ujutru prvo dodje obicna murija...
njima odma kazem da se nose u pi*** materinu i da mi ne prilaze...blizu... jer ce ih biti sramota ujutru...Smile
e kad specijalci i vatrogasci dodju i kad harmonikas i pjevaljka sidju sa lustera......prestanem  pit... Smile
u ujutru me malo glooova boli.... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Apocalypse Now Redux

Zodijak
Pol
Poruke 8213
Zastava 0
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
ja je drzim razbijenu... vala izgleda najlakse  Smile
IP sačuvana
social share
Smile
Deadwood
ako moze Maradic mogu i  Ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
ja je drzim na moj nacin  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.57
Ledena kraljica  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
istina  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
drzim je u ruci jbg Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
mob
Sendo 
ja pijem samo sa česme Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.