Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:54:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Na ulici ubio ženu i sebe  (Pročitano 1960 puta)
02. Sep 2006, 10:13:36
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
 Porodična tragedija u Velikom Mokrom Lugu u Beogradu
Na ulici ubio ženu i sebe

BEOGRAD - Radivoje Todorović (40) iz Velikog Mokrog Luga juče, pola sata posle ponoći, kod broja 69 u Ulici Nikole Grulovića, hicem iz pištolja usmrtio je svoju suprugu Vesnu (37), a zatim se ubio.

Motiv ove tragedije nije poznat jer rođaci tvrde da je bračni par živeo u slozi i bez svađa. Niko od komšija Todorovića nije čuo pucnjavu, a Vesnino telo našli su mladići koji su se vraćali iz lokalnog kafića.

- Oni su bili u automobilu kada su sa desne strane ivičnjaka ugledali telo. Zaustavili su vozilo i videli da je reč o ženi. Tek kada su joj prišli, utvrdili su da je u nesvesti i da na levoj slepoočnici ima veliku ranu - priča za „Blic“ jedan meštanin Velikog Mokrog Luga, koji je bio u kafiću kada su mladići vratili i saopštili tužnu vest.

Gazda kafića odmah je pozvao Hitnu pomoć. Iako su lekari došli brzo, Vesna je preminula pre nego što su je dovezli u Urgentni centar.

Telo pored puta


- U tom trenutku niko od nas nije ni posumnjao šta se zaista dogodilo. Nismo je ni prepoznali i posumnjali smo da je neko izbacio njeno telo iz automobila - priča naš sagovornik.

Međutim, posle dva sata, samo pedesetak metara od mesta gde je nađena Vesna, jedan muškarac, vraćajući se sa posla ugledao je nepomičnog Radivoja. Odmah je pozvao policiju, koja je pored njegovog tela našla pištolj. Utvrđeno je da je Radivoje iz tog pištolja ispalio Vesni u glavu smrtonosni hitac, a zatim se ubio, pucajući sebi takođe u glavu.

- Radivoje je išao da sačeka Vesnu sa posla, što je stalno činio. Šta je kvrcnulo u njegovoj glavi, samo on i Bog znaju. Nisam ni znao da ima pištolj - kaže za „Blic“ Mile Todorović, Radivojev rođeni brat.

On kaže da su Radivoje i Vesna izvanredno slagali, da su se voleli i da su iza sebe ostavili dvoje dece, sina Ivana (15) i ćerku Katarinu (11).

- Radivoje je radio kao magacioner u Građevinskom preduzeću „Standard“, a Vesna je bila viši sanitarni inspektor na aerodromu. Voleli su se i svojim rukama su sve ovo stvorili. Svaki njihov dinar znao se gde ide - priča Mile i pokazuje na jednospratnu kuću u Carevića ćupriji 163.

Ni ostali Radivojevi rođaci koji su okupili kod Mileta, nisu mogli da kažu zašto je Radivoje ubio Vesnu i sebe. Potvrđuju Miletove reči da su njih dvoje mnogo voleli i da su želeli da sebi i deci pruže bolji život.

Nije bio nasilan


Vesnini rođaci, porodica Stošić, koja živi oko 200 metara dalje u istoj ulici, juče, međutim, nije bila raspoložena za priču. Kod njih su, kako nam je rečeno, bila Vesnina i Radivojeva deca. Vesnin brat je zamolio novinare da ih ostave na miru jer su u žalosti.

- Voleli su se još u mladosti. Nisu se svađali, ali pre nekoliko godina imali su problema u braku jer je Radivoje počeo da pije. Ipak, ubrzo je ostavio alkohol i sve je bilo u redu među njima. Koliko znam, nikada Vesnu nije maltretirao ili udario. Jednostavno nije bio nasilan tip - kaže za „Blic“ jedan Vesnin rođak koji je insistirao da mu se ime ne pominje u novinama.

Ono što je jedino izvesno je da je u noći tragedije između Radivoja i Vesne na ulici izbila svađa, koju Radivoje nije mogao ili hteo da prekine drugačije nego mecima.

A. Ž. Adžić

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
ZLOČIN IZ STRASTI

Rade Todorović iz Velikog mokrog luga ubio suprugu Vesnu, pa izvršio samoubistvo jer je bio patološki ljubomoran
Mesto tragedije...


Godinama se plašio da će ga Vesna prevariti, vodio ju je i vraćao sa posla!

BEOGRAD - Rade Todorović (40) iz Velikog mokrog luga ubio je svoju ženu Vesnu, a potom izvršio samoubistvo! Motiv ubistva je Radetova patološka ljubomora, koju je njegova žena godinama trpela. Rade je preksinoć, oko jedan sat posle ponoći, sačekao da se Vesna vrati sa posla. Sačekao ju je na mostu u Lipovici u Velikom mokrom lugu i posle kraće svađe pucao u nju, pa u sebe! Nesrećna žena preminula je na putu za Urgentni centar, dok je Rade ostao mrtav na licu mesta.
Žika Stošić, Vesnin otac, kaže da je Rade svake večeri čekao Vesnu kada se vraćala sa posla i pratio je do kuće plašeći se da će ga prevariti! Kontrolisao ju je toliko, da je povremeno tražio da je dovodi na posao u restoran "Radmilovac", gde je radila kao konobarica. Sedeo bi sa njom na poslu ceo dan i vraćao je kući. Njegovu ljubomoru dodatno je "podgrevalo" to što je na poslu u restoranu upoznavala puno ljudi.
- Više puta joj je pretio batinama i ubistvom ako ga prevari. Stalno ju je pratio, proveravao, propitivao gde je i s kim bila... Nije imala mira, ali je sve stoički trpela. Razvod joj nije padao na pamet, jer se plašila da će deca mnogo patiti, i eto šta joj se dogodilo - kaže Stošić.
Rade i Vesna bili su u braku oko 15 godina. Imaju sina Ivana i Katarinu. Rade je radio kao fizički radnik u Građevinskom preduzeću "Standard". Ljubica Todorović, Radetova majka, kaže da je njen sin obožavao ženu i da nikoga nije hteo da pusti u kuću!
- Nije on nju čekao jer je bio ljubomoran, nego da ona bude sigurna jer se vraćala sa posla posle ponoći. Sve što imaju napravili su svojim rukama. Ne znamo šta ga je nateralo da je ubije. On je Vesnu obožavao, nikome nije dozvoljavao da kaže nešto ružno o njoj - kaže Ljubica.
Radetov sin Ivan video je kada je njegov otac prekjuče doneo pištolj u kuću, ali nije mu ni na pamet palo za šta će ga upotrebiti. Taj pištolj inače je vlasništvo Radetovog najmlađeg brata Gorana.
- Dete nije znalo. A da ga je samo neko video sa pištoljem, sprečio bi tragediju - kaže Stošić.
Radetov najstariji brat Dragan kaže da ništa nije slutilo na tragediju.
- Preksinoć sam ga video poslednji put. Došao je kod sestre. Bio je lepo raspoložen, pričao je da će sutra da podigne platu da deci kupi knjige i sveske. Juče smo u prodavnici saznali šta se desilo. Čuli smo od komšija... Najteže mi je što sad treba da kažem našim sestrama i bratu. Srce će im prepući - priča kroz plač Dragan, i dodaje:
- Rade nije bio psihički bolestan. Jeste bio ljubomoran, ali nismo ni slutili da će ovako nešto da uradi.
NA. STOJANOVIĆ


Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Alcatel One Touch
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Hi­tac u že­nu pa u se­be
J. PE­TRO­VIĆ, 2. septembar 2006

BE­O­GRAD - Ra­di­vo­je To­do­ro­vić (40) ubio je u pe­tak uju­tru, u Uli­ci Ni­ko­le Gru­lo­vi­ća 69 u Ve­li­kom Mo­kr­om Lu­gu, su­pru­gu Ve­snu (35), a ne­ko­li­ko mi­nu­ta ka­sni­je pu­cao se­bi u sle­po­oč­ni­cu. Mo­tiv ubi­stva, za sa­da, ne­po­znat.
Be­ži­vot­no te­lo Ve­sne To­do­ro­vić, u nji­vi po­red pu­ta vi­de­li su mla­di­ći ko­ji su od­mah po­zva­li po­li­ci­ju i Hit­nu po­moć. Na­ža­lost, le­ka­ri su mo­gli sa­mo da kon­sta­tu­ju smrt. Smr­to­no­san je bio hi­tac is­pa­ljen iz pi­što­lja u Ve­snin po­ti­ljak.
Dok je po­li­ci­ja ra­di­la uvi­đaj, pro­la­znik je pri­ja­vio još je­dan leš. Na sa­mo de­se­tak me­ta­ra od su­pru­ge le­žao je Ra­di­vo­je. U ru­ci je dr­žao pi­štolj. Jed­nim hi­cem is­pa­lje­nim u sle­po­oč­ni­cu od­u­zeo je se­bi ži­vot.
- Ne­ko­li­ko sa­ti pre ubi­stva, bio sam kod bra­ta i sna­je. Oni ži­ve u uli­ci Cve­ta­no­va ću­pri­ja 163 - oči­ma pu­nih su­za ob­ja­šnja­va nam Go­ran To­do­ro­vić, Ra­di­vo­jev ro­đe­ni brat. - Već pet­na­est go­di­na su u bra­ku, sem ma­lih su­ko­ba ni­su ima­li ve­ćih po­ro­dič­nih pro­ble­ma. To ve­če mi ni­šta ni­je na­go­ve­šta­va­lo da će ubi­ti Ve­snu, a ka­sni­je i se­be.
Za sa­mo­u­bi­stvo i ubi­stvo ko­je je iz­vr­šio Ra­di­vo­je, Go­ran je od­mah sa­znao od kom­ši­ja ko­ji su mu ja­vi­li. Gla­vom bez ob­zi­ra otr­čao je na nji­vu. Za­te­kao je je­ziv pri­zor. Na sa­mo ne­ko­li­ko me­ta­ra u lo­kvi kr­vi bi­la su dva te­la.
- Ne mo­gu da ve­ru­jem šta je ura­dio! - do­da­je Go­ran. - Ni­sam ni znao da je imao pi­štolj, mo­ra da ga je ku­pio u pe­tak uve­če.
Ra­di­vo­je To­do­ro­vić ra­dio je kao ma­ga­ci­o­ner u Gra­đe­vin­skom pred­u­ze­ću "Stan­dard", a Ve­sna je bi­la sa­ni­tar­ni in­spek­tor na aero­dro­mu.
To­do­ro­vi­ći ima­ju dvo­je de­ce, Ka­ta­ri­nu (15) i Iva­na (11) ko­ji su od­lič­ni đa­ci. Sa­hra­na će se oba­vi­ti u nedelju na Mo­kr­o­lu­škom gro­blju.
 

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:54:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.