Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:16:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NA STA DANAS PADAJU RIBE???  (Pročitano 41661 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Prvo što svakako zamijetimo na suprotnom spolu je izgled i od toga ne možemo pobjeći. Negdje sam pročitao da će žensku pažnju prvo privući sportski auto, lice za filmska platna i lijepa stražnjica, no također da će skoro svaka žena izabrati osobnost ( substance) prije izgleda ( flash).
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 685
Zastava trenutno Šabac
Citat: cbbj
Padaju na svojim glupostima!


Potpuno istina.
A kada bi se pitanje preformulisalo u: Sta je potrebno da bi vas neka devojka primetila- upoznala- zavolela?, vec bi bio drugaciji odgovor....

otprilike da bi za noramalne devojke trebao da bude ovakav kriterijum
da bude prirodan (ne isfoliran), pri razgovoru da se uoci bar trunka inteligencije (ili malo-mnogo vise), da bude kulturan...ostalo se upozna vremenom

za drolje... dobar privezak za kola, da joj plati pice, da joj mlati zlatom ispred nosa i td.

Zakljucak: bolje prvi kriterijum.
IP sačuvana
social share
Red, rad i disciplina.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Hm... a sto neko mora da bude kulturan?  Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
... da bude prirodan..

Tjera na razmišljanje i to zbog toga što poznam mnoge djevojke/žene koje govore da su im se dečki/muževi promijenili. Kako su se mogli promijeniti? Stalno gledaju tv, piju i kartaju s prijateljima, rade svakakve gluposti... Možda su takvi prirodno, a da bi se svidjeli djevojci, morali su malo glumiti. Koliko poznajem nas muškarce, svi smo takvi u početku, no s vremenom padne maska i postanemo prirodni, onakvi kakvi jesmo, a to se, u većini slučajeva, ne sviđa drugom spolu. Za početak mislim da ovaj kriterij trebamo odbaciti.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Izvucena poenta: Prirodan i kulturan ne idu zajedno Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Potaknut nekim događajima malo sam razmislio o ovom pitanju i, na žalost, došao do nekih zaključaka za koje nisam ni bio siguran hoću li ih iznijeti ovdje, no kako ovo pišem možete shvatiti što sam odlučio. Napisali smo ovdje mnogo raznih stavova i sve ih uvažavam i prihvaćam zbog toga jer je u stvarnosti doista tako. Dok sam ja zastupao mišljenje koje je u skladu s općevažećim današnjim trendom " imati, a ne biti", mnogi su zastupali onu drugu, možemo reći romantičnu, stranu. Mogli bismo tu pisati do besvijesti i naklapati sve i sva, no možemo zaključiti da ne možemo znati što ljude uopće privlači i čime se osvajaju. No, u tome nema ničeg inovativnog, nego je samo to konstatacija stvarne situacije, a ako sam razmišljao, kako sam na početku rekao, morao sam i doći do nekih rezultata. Tu je nastao onaj problem o pisanju zaključaka. Kad se sada osvrnem na ono što smo pisali ali gledajući i situaciju oko sebe, primjećujem da nismo pisali prave vrijednosti koje bi nekoga mogle privući, a koje su najvažnije. To su prije svega poštenje, radinost, poštivanje drugoga u njegovoj slobodi,... Mogu reći da se danas baš i ne treže ove vrijednosti, nego su one zamijenjene drugima. Te druge su humor, zaigranost, brzopletost, naglost, muljanje... Tako će djevojke " pasti" na mladića koji je u centru pažnje, smiješan, macho, glasan,..., a isti taj mladić će izmuljati djevojku. Kao da je tu, odmah na početku, predkazano  sve ono što će se cijeli život događati, tj. međusobno se neće dovoljno upoznati, nego će sve ostati na nekakvom površinskom sloju i dogoditi će se negdje u budućnosti upoznavanje, kad su oboje ušli u ozbiljnu vezu i kad se očekuje neka stabilnost, koje će dovesti do raspada veze/braka. Koliko god bili napredni i sebe smatrali emancipiranima i izgrađenima uvijek zaboravljamo ono što je najvažnije u upoznavanju i mogućoj vezi, a to je budućnost. Budućnost koja treba počivati na sigurnosti i stabilnosti, poštivanju i slobodi, a koja proizlazi iz ljubavi. Danas se od upoznavanja ne traži navedeno nego, budimo iskreni, barem za muškarce, sex. Djevojke/žene kao da zaboravljaju da muškarci u gačama nose dvogodišnjaka koji ima samo jedan cilj, a taj je dobiti ono što želi pod svaku cijenu, pa i obećavajući i izjavljivajući sve i svašta. Djevojke, ako ste se nasmijale na ovo i mislite da je tako i da vi niste na tom nivou, nego razvijenije i samosvjesnije, ne zaboravite da ti dvogodišnjaci upravo vas muljaju i to poprilično uspješno, jer dobivaju ono što žele. Tako današnjim svijetom upravljaju dvogodišnjaci, s velikom podrškom...., pa nije ni čudo da se događaju svakakve gluposti.

Pozdrav
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Moje skromno misljenje, uz dovoljno truda svaka devojka moze biti moja, ali bukvalno svaka jer postoje sve devojke ne mogu da odole nekim stvarima... mogu da odoljevaju, ali ako si uporan dovoljno ne mogu da odole. Dakle imati devojku nije neki narocit problem, jer cilj u tom slucaju nije da je razumes i da te ona razume nego da je prevaris.
Razumeti... kad bih to mogao razumeti debelo bih to unovcio, ali kao sto one nas ne kontaju, i kao sto mi sami sebe ne kontamo, ne kontamo ni mi njih veoma cesto Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 354
A znaci ti mozes da muvas i Ribe. Ja sam mislio da se na tebe pale samo ortaci.
IP sačuvana
social share
Ako to do sada niste ucinili obavezno posetite: http://www.burek.com
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Hm... evo razlog vise da te povredim kad te vidim Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


My job is my family. It's fuckin' job, Sonny boy!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6409
Zastava Kada saznam, javicu...
mob
HTC Touch
Citat: SerbianFighter
Hm... evo razlog vise da te povredim kad te vidim Smiley

Nemoj, SF, nemoj, smiri zivce i popij koje pivo sa covekom. Manje ce ga boli kada je pijan  Smile  Smile  
IP sačuvana
social share
- 420 miles to Chicago, full tank of gas, half box of cigarettes, it's night and we are wearing sunglasses.
- Let's go!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:16:01
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.