Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:16:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Na nebu piše Rusija  (Pročitano 9974 puta)
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


bog je put istina i zivot

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 123
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia N-70

 8)nemoj da brines,nije harp,i pojave su trajale 6 meseci,plamen na nebu je sila duhovna koja nam je na dobro.pogledaj sliku manastira ostrog.pravog,pa ce ti sve biti jasno.bilo bi lepo da pokazes urednicima sajta gde se nalazi rusija.kako da ti ovde postavim fotku koja je  kulminacija i poruka zlatnog andjela?sve objave su nama srbima i hriscanskom svetu,po meni i ne
mam dilema akteri su sv vasilije i sv stefan decanski koji je moj predak.tvoja prica je genijalna,odakle ti toliko detalja?

samo da znas mediji u srbiji su totalno blokirali fotke i dvd koji sam uradio . pomamljeni su naplasili su sve novinare,neke znam 20 godina,ali tabla! javi ekipi koju zanima da pogleda.da ti se nadje,zoranstefan@gmail.com
IP sačuvana
social share
nema sile do duha svetoga,nema boga do boga jednoga...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


bog je put istina i zivot

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 123
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia N-70
sirkane,slabo sa snalazim s comp,ajd molim te pokazi anea.c@ther!nee i sasaborg,ljudi ne vide
IP sačuvana
social share
nema sile do duha svetoga,nema boga do boga jednoga...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
sirkane,slabo sa snalazim s comp,ajd molim te pokazi anea.c@ther!nee i sasaborg,ljudi ne vide
Pa,evo napisao sam plavim slovima preko oblaka da znaju gde da gledaju...a kako si postavio ove fotke,postavi i tu  najvazniju  da vidimo
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


bog je put istina i zivot

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 123
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia N-70
ok,dodacu na na nebu pise rusija,pogledaj nebeski ostrog,isto ovde u svastari.neka neka,premestice oni sami,samo da se nadje naziv za ovo
IP sačuvana
social share
nema sile do duha svetoga,nema boga do boga jednoga...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
ok,dodacu na na nebu pise rusija,pogledaj nebeski ostrog,isto ovde u svastari.neka neka,premestice oni sami,samo da se nadje naziv za ovo
Moj savet,posto si nov ovde...postuj sve sto imas od materijala,na recimo,ovoj temi...bice preglednije i tebi i nama koje eventualno zanima sta imas da kazes o ovome,i jos jedan praktican savet,nemoj da linkujes ka svom ili drugim sajtovima jer je to zabranjeno.Ako hoces da se raspravlja o tvom vidjenju situacije,naci ces ovde prave i dobre likove,jer je ovo svakako forum koji posecuje najvise ljudi,pa ti nece trebati ni novinari da se promovises,ako me razumes sta hocu da ti kazem...dakle,samo napred,cekamo dalje postove Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


bog je put istina i zivot

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 123
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia N-70
ok brate.problem je sto treba da naucim gde se sta na bureku nalazi i kako da...sve sto sam uradio,i sto je potpuno okrenulo i usmerilo moj zivot nalazi se na postovima,imam jos dosta materijala,pa cu ga pokazati.to za linkove cu naravno ubuduce postovati......to sto si napisao o vanzemaljcima je po meni vrlo blizu istine,oni su veliki brat.ovo ce biti za istoriju sveta.nemaju duse,nemaju emocija i ovo sto sam doneo ne mogu da shvate.duhovna sila koja je dala ove slike je nad njima,bice zabave,veruj mi.da ti podvucem,od kad sam dosao u srbiju,svi mediji su potpuno blokirani za fotografije neba,sta mislis zasto?sta je tu problem?  n e   m o g u   d a   s h v a t e !!!
IP sačuvana
social share
nema sile do duha svetoga,nema boga do boga jednoga...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
ok brate.problem je sto treba da naucim gde se sta na bureku nalazi i kako da...sve sto sam uradio,i sto je potpuno okrenulo i usmerilo moj zivot nalazi se na postovima,imam jos dosta materijala,pa cu ga pokazati.to za linkove cu naravno ubuduce postovati......to sto si napisao o vanzemaljcima je po meni vrlo blizu istine,oni su veliki brat.ovo ce biti za istoriju sveta.nemaju duse,nemaju emocija i ovo sto sam doneo ne mogu da shvate.duhovna sila koja je dala ove slike je nad njima,bice zabave,veruj mi.da ti podvucem,od kad sam dosao u srbiju,svi mediji su potpuno blokirani za fotografije neba,sta mislis zasto?sta je tu problem?  n e   m o g u   d a   s h v a t e !!!
Nista se ne brini,i mene gledaju ko crnu ovcu kad im serviram neke informacije,pa ponekad malo i pazim sta im postavljam da ne bude previse...ali ima ovde ljudi koji su itekako upuceni i nacitani,u svakom slucaju imaces sagovornike ovde Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


bog je put istina i zivot

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 123
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia N-70
pa nista se slucajno ne dogadja.to sto duhom predaka tumacim ova dogadjanja je istina.al ajde lagano.stvarno je za lagano objasniti.nastampao sam tvoj tekst,idem da citam...
IP sačuvana
social share
nema sile do duha svetoga,nema boga do boga jednoga...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
HTC Wildfire S
A što je napisano latinicom?
Јел нису могли ти руси бар да се удостоје да промене фонт, мајку му...
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


bog je put istina i zivot

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 123
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia N-70
Nisu to pisali Rusi,nisam ni ja,da je pisalo Amerika,isto bi objavio.Činjenica je da u cg ima dosta Rusa koji su ostali da žive,ali ima i amera,iraca, francuza engleza,baš svih.Jedan rus me pitao:a jel imaš da piše italija?(ha ha ha)Posle pola sata došao je sa ženom i kupio sliku i dvd,danima posle se javljao i bio srdačan.Oni ovakve poruke shvataju 100%,i bliski su nam skroz.I muslimani isto,ja sve ljude koji u Boga veruju poštujem.Kad bi mogao da ti pokažem fotku 20x30 cm,da vidiš detalje,imao bi još puno pitanja.Treba nam neko ko zna to da tumači,nisam ni ja expert. Smile
IP sačuvana
social share
nema sile do duha svetoga,nema boga do boga jednoga...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:16:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.