Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:13:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Na ivici sam ludila  (Pročitano 7222 puta)
19. Okt 2007, 11:10:23
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
Ovo je dosta duga prica stoga cu da nastojim da je skratim sto vise mogu...

Ucenik sam drugog razreda srednje tehnicke skole i putujem u skolu. Prosle prve godine sam bio u domu za ucenike srednjih skola i nisam nista ucio (tu sam pogresio). Prosao sam sa 3.60 , imao sam i problema sa vladanjem (dvojka iz vladanja jer sam pravio neka sra*a). U dom ove godine nisamo upao, konkurisao sam ali me nisu primili (bio sam 195. na listi a primaju 187, da stvar bude jos gora jedna ocena mi nosi 0.48 bodova a meni je falilo 0.5 da upadnem) .
Putujem od pocetka skole do sada, bio sam u domu da vidim mogu li me primiti...
Situacija sledeca -

vegalna verzija (kako bi trebalo da bude)
-upadaju  drugom roku redom oni koji su bili preko crte (pod uslovom da su se prijavili da hoce da budu u domu)
Javio sam se ja, jedna devojka sto je bila 200+ mesto na listi i jos neki (svi su 200+ mesto na listi, dakle prvi sam bio na listi za drugi krug)
Nadao sam se da cu biti primljen vrlo brzo, mada sam i sam znao kako to ide...

nelegalna verzija (kako jeste)
Od drugog kruga nista... Upadaju ono koji imaju najbolju vezu i koji imaju najvise para. Od doma su dvojica odustala, koji su vec bili domu. Dakle trebao bih biti primljen automatski po onoj listi...
Ali ne!!!!!
Korumpirani direktor je utrpao mog bivseg cimera koji je prosao sa 2.70 jer ima jebacku vezu i pun ku*ac love, primio je jos trojicu za koje nemam pojma ko su. I primio je par devojaka (jedna je bila predzadna na listi negde 250+)

sta radim trenutno
- isao sam kod direktora i molio ga da me primi, pisao molbe, objasnio situaciju... sve!!!
- obecava mi vec mesec dana kako ce me primiti a ono nikako samo trpa ove ilegalce.

problem sa putovanjem
Sad kad idem poslepodne krecem od kuce u 10:00 , autobus ide u 10:15 , u selu do mog sam u 10:30 i cekam autobus koji je tu u 11:00 (jos me je*e to sto cekam na cesti, nigde ni drveta ako pocne padati kisa ili slicno..) zatima sam u gradu u 12:00 a nastava pocinje u 13:10 a zavrsava u 17:00 i onda idem na autobus koji polazi u 20:00, dolazim do onog sela i pesacim i usput stopiram do mog sela 8km!!!  Bar dva puta nedeljno dodjem do kuce peske...
Dakle kuci sam oko 10:00, pojedem nesto, spavam, probudim se oko 7:00. Dok se razbudim nesto malo ucim i spremam se od 9:30 i u 10:00 sve ponovo..


Svestan sam da sam sam sebe uveo u ovo sranje i da sam za sve ja kriv, ali jednostavno moram da krivim i ovu jeb*nu drzavu i da pizdim na sve to. Ovo je samo jedan primer kako nam je drustvo usrano, i kako je nemoralno. Zar je tom je*enom direktoru vaznije 100 evrica i prase od trunke morala. Onda jos stignem u skolu, misljenja podeljena, vecina profesora se sazaljavaju a oni koje sam prosle godine napadao zbog nepravde i nepostovanja njihovog i njihove korupcije se smeskaju i gadjaju me losim ocenama. Pokusavam da se inatim, da im jos prkosima ali vise nemam snage, ocene sam u pocetku imao odlicne sada polako slabe.. Razredna je dobra, ali i ona bi da me odstrani iz skole da se prebacim u drugu, jer je svesna da me profesori imaju na nisanu zbog moje drskosti i smelosti da im kazem sta mislim i kazem slobodno javne tajne za koje se svi prave da ne znaju. Naravno nastojim da budem kulturan, nikad se ne derem nikad ne vredjam direktno i nista mi ne mogu sto se tice vladanja, ali kad je u pitanju ocenjivanje, recimo da su mi kriterijumi za ocene malo veci...
« Poslednja izmena: 19. Okt 2007, 11:12:30 od IKOss »
IP sačuvana
social share
Novac je kao seks, čini se mnogo važniji kad ga nemaš... - Čarls Bukovski
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Da vidimo šta se može promeniti:
1. Možeš da nabaviš moped ili mali motorcikl i da ne ideš peške ili autobusom, samo ako si pametan da obazrivo voziš. Ne bi te koštalo puno a ne bi ni zavisio od autobusa. Ne znam koliko je daleko ali možda možeš i biciklom.
2. Možeš da napraviš strehu na autobuskoj stanici da ne stojiš na suncu i kiši.
3.Možeš da promeniš strategiju pa umesto rog u rog sa profesorima i direktorom doma da više učiš i manje se sukobiš. Tada će ti i ugled porasti pa ćeš možda bolje završiti razred i lakše sledeće godine ući u dom.
4. ne teraj sukob sa direktorom doma do tačke kad bi imao opravdanje da te više nikad ne primi u dom
« Poslednja izmena: 19. Okt 2007, 12:11:59 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Sve bih ucinila za moje sence:)

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 37
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Mislim da je simijon u pravu,moraces malo da uvuces rogove jer ljudi koji drze do svog obavezno najebu da izvines:).A to da li je direktoru bitno 100 e i prase? Pa naravno da jeste!!Ti zivis u Srbiji!Tri glavne stvari u Srbiji: mito,korupcija,veze...Navikni se jer koliko se meni cini u skorije vreme nece biti bolje Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
Psiholog online? Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 
Мислим да немаш права да се љутиш, да си учио и имао просек бољи него што јеси, имао би место у дому и не би имао све ове проблеме.Дакле, увуци рогове и потруди се да не направиш исту грешку и ове године.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Budi uvek ti!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 14178
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung E870
Razumem te, ali od pomoci nista...
IP sačuvana
social share
Zivot je put kojim treba trcati sa prijateljem koji ce nam osmehom, cutanjem, daljinom, postojanoscu, strpljenjem i secanjem dokazati da vredimo onoliko koliko znamo da volimo...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Alcatel 258
Nepravda boli...
iskreno ja bi odlepio ili se ispisao iz skole da je takva situacija...
a direktora doma bi sacekao pred kolima ili pred gajbom i objasnio mu situaciju sa nekim oruzijem po mogucstvu letvom marke fosna Smiley maskiran da ne mogu da te dignu i dolazis smeskas  se posle 2 sata puta Smiley i blejis u direktora koji se ne moze popeti uz stepenice,,,
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N95
Ma jebi im kevu svima i reci sta mislis,napusi ih sve komplet,iz iskustva znam prijatelju da nema nazad,budi ono sto jesi,nemoj praviti vece probleme time sto ces neku sledecu nepravdu u sebi da trpis,time dolazi do nekih drugih problema pa cak i depresije i drugih sranja.jednostavno takav si i gotovo,naravno nisi zivotinja pa da neznas kada je dosta i kaa treba da stanes.tesko ces moci kod ustogljenih komunista da promenis misljenje.To je tako,takvog su te registrovali i tu je 98% kraj.Dok se budes popravljao ziviot kao zivot donosi nova iskusenja,dali ces moci sa tvojim karakterom da istrpis sve???Ako moze a da ne patis onda super,uradi kako su ti rekli ljudi pre mene
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia N97
E ovo josh nisam video na ovom forumu. Pa ne znam koji je savet gori.

Prvo, da se konfrontira sistemu, nema poente. Nije Srbija na tom nivou razvijenosti.
Drugo, dechko ima dovoljan prosek za dom i one priche da je sam kriv ne piju vodu.
Trece, kako da napravi nastreshnicu ? Nije on zidar za Boga.
Cetvrto, kako da ide mopedom u shkolu po kishi i snegu ?

Jebi ga momak ili nadji blizhu shkolu ili trpi. Svima je tako.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 
Citat
Prosao sam sa 3.60 , imao sam i problema sa vladanjem (dvojka iz vladanja jer sam pravio neka sra*a). U dom ove godine nisamo upao, konkurisao sam ali me nisu primili (bio sam 195. na listi a primaju 187, da stvar bude jos gora jedna ocena mi nosi 0.48 bodova a meni je falilo 0.5 da upadnem) .

oчигледно није имао довољно бодова за дом
да је имао бољи успех и боље владање, сад не би имао проблем
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:13:10
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: ludila ivici

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.