Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: na ekram mi s svremena na vrijeme dodje bag ...trazi da instaliram neke drajvere  (Pročitano 4183 puta)
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.205
Jbg, ja razumeh coveka al videh dalje postove i pomislih da je neka sala...  Smile
Jednostavno mu trzi driver-e za graficku. Ako zna koja je, samo nek skine i instalira...
A to sto trepce monitor, to se desava kada se ucitavaju driver-i, to verovatno Windows pokusava neke svoje da instalira...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Nokia C5-00
Знам и ја да су драјвери за графику Smiley
Али са друге стране, пасуљ не бацам, кугла пукла, па не знам коју графику има, зато сам му рекао да то напише, па да му дамо линкове, и да се разиђемо ко људи  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 567
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
SonyEricsson k800
vi ste botovi klasicni nerazumijete me  ja cu to napravit....isnevjerio sam se na burek..

,Dat cu sebi za pravo,da i sam prokomentarisem,navode doticnog kojeg razumem,jer u zadnje vreme mnogo puta sam imao priliku da vidim "sprdanje",ismijavanje,necijeg neznanja,ili problema,,kada se svi dobro zabave,onda se po obicaju,poziva na pravopis,na detalje,na sve ono sto "doticni"ne stavi,u objasnjenje svoga problema,.a to sve se moze odma i bez ismijavanja uciniti.postujem znanje koje izvesne osobe posjeduju,u ovom slucaju,po pitanju,problema  oko komp..ali u toj mjeri dok je ono predvidjeno samo i samo za resavanje ili pomaganje drugima oko njihovih problema,,cesto i sam postavljam teme ,na klinici,i bas da bih unapred izbegao necije,sasvim "slucajno"ismejavnje,potrudim se da se nasalim sam na svoj racun,i dodatno skrenem paznju,da sam svjestan,neznanja.svoga ali,da mi nisu potrebna tudja ismejavanja, vec pomoc.
-cini mi se da postoji,tema "biseri",(i sam sam zavrsio jednom tamo)pa,u tom slucaju,mjesto ismijavanja necijeg znanja,u njihovoj temi,zasto jednostavno ne postavite to u bisere,ako je vec toliko smesno,a ovdje se jednostavno i samo prepustite resavanju problema kako i sam naziv "doktori za vas komp."kaze.
nadam se da niko nece zameriti na ovome  Smile
IP sačuvana
social share
....U prevelikom zanosu, zbog mrve savršenstva događalo se da počinim obilje neoprostivih grešaka.
Najveća od njih je bila sto sam se bavio znacima, umesto da pazim na predznak....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Nokia C5-00
@cvijics

И када би свако такав прво погледао тему коју треба да погледа :
PC Klinika ~ Pravila i preporuke za clanove

У тој теми би видео рецимо ово :

1. Pre otvaranja nove teme i izlaganja problema pogledajte pomocu pretrage da li je vec otvorena slicna tema, u kojoj cete naci resenje.

2. Potrudite se da naslov teme odgovara problemu. Izbegavajte naslove poput: "Hitno", "U pomoc", "Help", "Problem" i slicne.

3. Potrudite se da detaljno opisete svoj problem, navedite od kada se problem pojavljuje, sta se tacno desava, sta ste radili pre nego sto se pojavio, i slicno, posto su to smernice koje u mnogome olaksavaju pronalazak resenja ( kod specificnih problema, pozeljno je da prilozite i Screenshot). Sto detaljnije opisete problem, problem ce lakse i brze biti resen.


____

То су само три ставке, од 7, и када би се макар та трећа ставка испоштовала, ствари би изгледале много другачије..

У интеракцији две особе, потребно је међусобно поштовање, ако желиш да ти неко помогне, не да ти помогнеш, него да добијеш помоћ, најмање што можеш да урадиш је да се потрудиш да проблем добро опишеш. Ако то не урадиш, са којим правом очекујеш поштовање друге стране, пошто је први корак твој..?  Smile

Толико пута се прелази преко тога, толико пута се објасни да се детаљно опише проблем, али се понекад наступи и овако као на овој теми..
Да ли то треба.. Вероватно не треба...
Али ако ја на врата свог стана напишем да звониш само ако си поштар, пријатељ, полиција, или родбина.. Можда ћу према свима који то нису, а звонили су, бити љубазан, али можда ћу неког и отерати тамо где сунце не сија..  Smile

Ето, лика више ни нема, толико му је стало до проблема, или је просто само дигао нос, и сад верујем да други чланови неће моћи да спавају  Smile

А зашто постоје толике теме, у којима нема оваквих коментара.. Да ли концепт онога који тему отвори утиче на ток теме, или нешто друго.. Најчешће то како је тема конципирана..

Јесте испало безвезе, али људима то понекад досади, јер ова Клиника је на добровољној бази, и са аспекта пацијента, и са аспекта доктора, а на таквим клиникама треба увек бити захвалан, ма колико помоћи да се добије  Smile
« Poslednja izmena: 23. Apr 2011, 23:48:56 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.205
A gde to sunce ne sija... ?  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Apple iPhone 12, S21
choda objasnio:

Citat
Ето, лика више ни нема, толико му је стало до проблема, или је просто само дигао нос, и сад верујем да други чланови неће моћи да спавају

ukoliko treba da ostavim temu otkljucanu javite mi putem privatnih poruka...

u protivnom ide katanac  Smile Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 567
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
SonyEricsson k800
sve to stoji,i ja postujem,,samim tim se i trudim da moje teme budu tako i postavljene,,ali,,sve to ne opravdava,(naravno to je Samo moje misljenje)podrugljiv nacin na koji se neki obracaju,tj odgovaraju,na pomenute probleme,,
sala,kao sala,da ne bi bila zlonamerna, se navede u istom kontekstu,i sa preporukom,i sa mogucim objasnjenjem pomenutog problema,,a,kada si vec spominjao postare,policiju,pa i rodbinu,,vjerujem da ja ne bih se doticao ovoga, da se forum zove "majstori za komp"..ili bilo kako drugacije, sto ne nosi u nazivu Titulu,,a doktori,ipak jeste titula,koja sem znanja,vuce za sobom i odredjene, druge kvalitete kao sto su strpljivost,postovanje,i pre svega profesionalizam,,a,kada se neko "izruga"nekome,a da nije prozvan,i da nije u samoobrani,tone dolikuje,nikome a,ponajmanje osobama,koje kraj svog imena.imaju,prefiks dr.,(pa taman taj prefiks bio i virtuelnog karaktera)
--e,sad se stavrno izvinjavam,i opet naglasavam,,da je ovo samo moj osvrt,nista licno,ni prema kome,
-toliko od mene u ovoj temi,, Smile
IP sačuvana
social share
....U prevelikom zanosu, zbog mrve savršenstva događalo se da počinim obilje neoprostivih grešaka.
Najveća od njih je bila sto sam se bavio znacima, umesto da pazim na predznak....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Nokia C5-00
Citat
sto ne nosi u nazivu Titulu,,a doktori,ipak jeste titula,koja sem znanja,vuce za sobom i odredjene, druge kvalitete kao sto su strpljivost,postovanje,i pre svega profesionalizam,,


када се прима плата, и иде стаж, свакако.. Када помажеш комшијиној тетки, или случајном пролазнику, који нема паре за болницу, него је дошао код тебе, да му даш савет, и он ти каже:
-"Докторе, помозите ми, боли ме."
-"Где вас боли?"
-"Па не знам, ту негде?"
-"Па кад је почело да вас боли?"
-"Па не знам.."
-"Јесте ли боловали некад од неке теже болести?"
-"Не знам"
Онда можеш да му кажем само :
-"Ок, у том случају узмите не знам који лек, и пазите да не радите не знам шта..."

Притом, ти му помажеш само зато што си расположен, и ако му кажеш само -"Болница је на тој и тој адреси, преглед је 800 динара, то је знак добре воље.."
Али ако он притом неће да сарађује, то је нешто друго...
И доктори знају да се нашале, био сам и ја код неких, а многе и познајем..  Smile

Иначе, тема је остала откључана због евентуалног доласка аутора, али ок, ето и ја сам завршио  Smile

едит:

Primetices da su to clanovi koji nisu redovni na klinici.

И ово је такође тачно..  Smile
« Poslednja izmena: 24. Apr 2011, 01:35:36 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Apple iPhone 12, S21
@cvijics procitaj temu od prvog posta na ovamo...prociatj pazljivo, obrati paznju na ljude koji su komentarisali, koji su koristili tudje neznanje kao polugu za svoje dobro raspolozenje...

Primetices da su to clanovi koji nisu redovni na klinici.
Nije ovo opravdanje njihovog ponasanja, niti nase tolerancije istog, samo ti skrecem paznju da ljudi koji su ovde redovni, koji pomazu sto to zele, svoje znanje daju drugima za dzabe...oni se na taj nacin ne sale...
Kada vidis neku temu koja je otisla u off, u salu na neciji racun, obicno je to na racun nekoga od nas...

Moja je greska sto temu nisam ispratio na vreme i usmerio u dobrom pravcu, ali zato ste tu svi vi da mi skrenete paznju, za cega postoji opcija ?

Sada kada se tema razvila kako se razvila, nema puno pameti...
Da ne ulazim uopste u tu pricu na koji nacin se otvaraju nove teme, kako su problemi objasnjeni...to je sve dacha napisao u svojo poruci i u pravu je...

U svakom slucaju, ovaj deo foruma je malo specifican i ne dozvoli da troje ljudi koji ponekad zakutaju i napisu koji komentar koji nije prikladan, pokoleba tvoje misljenje o svemu ovome...

Svi smo tu da olaksamo jedni drugima...
Pojedinci koji nisu...njih ili ignorisi, ili prijavi, pa cu ja da resim  Smile Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 567
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
SonyEricsson k800
@cvijics procitaj temu od prvog posta na ovamo...prociatj pazljivo, obrati paznju na ljude koji su komentarisali, koji su koristili tudje neznanje kao polugu za svoje dobro raspolozenje...

Primetices da su to clanovi koji nisu redovni na klinici.
Nije ovo opravdanje njihovog ponasanja, niti nase tolerancije istog, samo ti skrecem paznju da ljudi koji su ovde redovni, koji pomazu sto to zele, svoje znanje daju drugima za dzabe...oni se na taj nacin ne sale...
Kada vidis neku temu koja je otisla u off, u salu na neciji racun, obicno je to na racun nekoga od nas...

Moja je greska sto temu nisam ispratio na vreme i usmerio u dobrom pravcu, ali zato ste tu svi vi da mi skrenete paznju, za cega postoji opcija ?

Sada kada se tema razvila kako se razvila, nema puno pameti...
Da ne ulazim uopste u tu pricu na koji nacin se otvaraju nove teme, kako su problemi objasnjeni...to je sve dacha napisao u svojo poruci i u pravu je...

U svakom slucaju, ovaj deo foruma je malo specifican i ne dozvoli da troje ljudi koji ponekad zakutaju i napisu koji komentar koji nije prikladan, pokoleba tvoje misljenje o svemu ovome...

Svi smo tu da olaksamo jedni drugima...
Pojedinci koji nisu...njih ili ignorisi, ili prijavi, pa cu ja da resim  Smile Smile
mnogo problema svojih sam resio ovdje,tako da moje misljenje,je stabilno.uvek veran Smile.pokusao sam samo reagovati,jer mi bilo zao sto je doticni,otisao,a vjerovatno je mogao resiti svoj problem ovdje da je tema krenula na drugaciji nacin.,u svakom slucaju ovo tvoje izlaganje na jednostavan i precizan nacin meni je dalo mnoge odgovore,tako da je sad sve jasnije..zahvaljujem na izlaganju,(sory na zarezima prekobrojnim,to mi je kao govorna mana)
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
....U prevelikom zanosu, zbog mrve savršenstva događalo se da počinim obilje neoprostivih grešaka.
Najveća od njih je bila sto sam se bavio znacima, umesto da pazim na predznak....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.