Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: N-Gage forum  (Pročitano 9329 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
to sto si ti kupio, taj konverter, ja sam dobio u pakovanju od n-gage kada sam kupio Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 25
Zastava
to sto si ti kupio, taj konverter, ja sam dobio u pakovanju od n-gage kada sam kupio Wink


Eh nismo svi takve srece ;-)
Uglavnom posto sam odustao od potrage za maskom u Novom Sadu, zaposlih druga, koga su takodje debelo nasetali i nakraju, nije nasao masku ni u jednom mobil shopu. Umesto toga, masku je slucajno nasao na buvljaku, za 400din. (usput jedan lik u ns, trazio mi je 30eur za "originalnu masku koju ce poruciti direktno od nokie" lol, parce plastike da vredi trecinu telefona, dobar fazon :-)))
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
ja sam cuo da ima maska u
MOBICOM PLUS
011/361-29-26
to je u Beogradu..
e sad ne znam, i ja bih kupio drugu, smorena mi ova..
moram pogledati dal imaju u ComTrade-u accessories za n-gage..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 242
Zastava Beograd - Karaburma
mob
Nokia N 70
ima i u Apolo-u preko puta robne kuće BEOGRAD....pored zvezdinog šopa.....kod Beograđanke Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 25
Zastava
ima i u Apolo-u preko puta robne kuće BEOGRAD....pored zvezdinog šopa.....kod Beograđanke Smile

Proverio za info, i upravu si, ali IDENTICNA maska koja tamo kosta 600din na buvljaku je 400din. U svakom slucaju, nabavio sam napokon i masku, samo jos i BlueTooth slusalice, i kompletirao sam telefon. Usput, moze li preko BT slusalica da se slusa MP3 (za radio kontam da sigurno ne moze, posto mu treba antena)?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 242
Zastava Beograd - Karaburma
mob
Nokia N 70
eto vidiš TO nisam znao....ma sve u svemu budža je zakon....keve mi!!! ima da odma sutra odem i nakupujem sve i svašta  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 25
Zastava
E ovako, kupio sam BlueToth slusalicu i moram da se pozalim. Na N-gage slusalica nece da radi uz MP3 plejer (hardverski)  Smile
sto znaci da ni melodije ako stavis u mp3 formatu nece raditi, vec ce pustati onu podrazumevanu.

Ljudi zna li kako se menja Default melodija telefona? (ona koja se uvek ukljuci ako je npr zauzeta kartica na kojoj se nalazi mp3(amr/wav/midi) melodija) od nje sam gubio zivce i pre, a sad, da ne pricam posto je neki uzas al bash!
Ne bi da se odricem mp3 zvona, jer ne koristim bluetooth stalno.

evo je slusalica koju sam kupio http://www.svezakucu.co.yu/www/singleitem_buy.php?id=1097
nije tako velika, cak je i dopadljiva, al me je ovo sa mp3 dotuklo. Mislim moze da se slusa ako koristis softverski plejer tipa UltraMP3, al razlika u zvuku i performansama telefona je neverovatna u odnosu na n-gage hardware mp3.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
Dobro, i zasto si iskopao ovu temu kad si mogao da napravis novu?  Smile

IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 25
Zastava
pa imam je u bookmarku :-D al ako je bas tako strasno zapocecu novu, nije problem
« Poslednja izmena: 25. Okt 2005, 15:09:38 od residentgood »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
Ma ne moras sad..
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.