Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: N-Gage forum  (Pročitano 9330 puta)
Pocetnik


insert coin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8
mob
Nokia 8800
Moze se "nadoknaditi", samo sto se to svodi na slusanje radia preko interneta tj. gprs-a... sto je em neprakticno, em skupo, a na kraju i glupo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 25
Zastava
ma man'te se gprs-a na ovu skupocu :-D

elem, imam jedan problem, na mom N-Gageu flash ne radi kako treba, tj player se instalira, on ucita fajl, ali vidim samo prvih 5 frejmova (slicica) animacije, i to je to. Probao sam sve skoro sto mi palo na pamet (posto se bavim inace Flashom, znam da optimizujem fajlove za Flash lite koji koriste telefoni), ali ne mogu da ga namestim da radi, ima li neko neki predlog?

nadam se da nije do mog telefona, smrc :-(
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
mob
Nokia Lumia 1020
Nisam cuo da je iko potvrdio da crackovana verzija flashlite-a radi!idi na ovaj link i vidi sta sam napisao http://www.burek.com/phpbb2/viewtopic.php?t=19018 .A mozda ne moze da se koristi na n-gageu!
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 25
Zastava
Poslao sam mail na onu adresu, pa se nadam da ce fini ljudi iz macromedje da mi odgovore, ako nista drugo.
Da zivimo u normalnoj drzavi verovatno bih imao njihov softver licenciran, medjutim, zna se kako se kod nas koristi softver :-))

Kad sam vec poceo da kukam, ajd da se pozalim i na ovo. Kod mene ni jedna verzija bilo kog IM messengera nece da radi, posto inace puno koristim Yahoo messenger, taman sam se obradovao IMu-u kad sam kupio telefon, ali.. sta da kazem, nadam se da nije kod mene samo ta varijanta "Pa toliko ste platili" :-))

Strucni momci i devojke iz telekoma me non stop za svaku stvar koju imam slucajno da pitam, kazu lepo da rasetujem telefon, zaboga pa nisam bas toliko glupav, al eto koliko je strucna tehnicka podrska. Jedno vreme su me ubedjivali da je nemoguce ostvarivati GPRS vezu kompjutera i mobilnog preko comport kabela, pa sta da vam pricam dalje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 25
Zastava
E pa ni kod stare babe nema za dzabe, bar ne vise. Eto ljudi ako zelite Flash lite da vam radi, kupite ga po neverovatnoj ceni od 8eur, a ako ga narucite u narednih 30 minuta, dobicete i jos dva tiganja potpuno besplatno.

Ej, da vam kazem, pa i nije puno 8 eur, pocinjem da se kolebam...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
mob
Nokia Lumia 1020
Probaj za IM+ da koristis gprsinternet umesto gprswap za access point.(ne da promenis ime konekcije nego podesavanje unutar nje) Meni su tako proradili neki programi kao wireless irc!
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 25
Zastava
Pretpostavljao sam da moze biti i do toga, jer mi jedno vreme mms nije radio dok nisam namestio parametre rucno, umesto onih iz servisne poruke.

Jel bi ti bilo tesko da mi napises ovde "gprsinternet" parametre koje koristis na tvom telefonu? Bio bih ti krajnje zahvalan.

Da inace ne rekoh, ni jedna verzija Opera browsea nije htela isto da mi radi, ustvari bilo sto sto bi inace koristilo normalne internet uslove sa racunara, mada browser u telefonu radi OK
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
mob
Nokia Lumia 1020
Malo su drugacija podesavanja portova za 6600 i n-gage.Idi na tools,settings,connection,access points i tu otvori podesavanja koja trenutno koristis.U nova podesavanja upisi sve sto pise i tu osim u access point name,tu umesto gprswap stoji gprsinternet!(password je 064,ako ne znas) A za ovo drugo...fabricki browser definitivno ne radi ok!Ja koristim net front,bolji je od opere,instaliraj to ako nadjes.Opera ne moze nista da downloaduje,cak ni melodije zbog nekog buga.Ali evo kako bi mogao da podesis operu(nemam instaliranu,pa idem malo napamet):u programu odes na settings,pa connection.Za accsess point treba da ti stoji onaj obican mts blablabla(ne gprsinternet).Enable proxy:yes.Za proxy host(ili ip,ne znam) upisi 172.017.088.198,znaci ista ip adresa kao u podesavanjima za access point.U polju/poljima za port treba da stoji verovatno 9201 za n-gage,meni na 6600 stoji port 8080,isprobaj oba.Ja mislim da je to sve...reci da li ti je ista proradilo(inace meni radi yahoo messenger iz im+,a ovu poruku pisem sa mobilnog,znaci radi mi i net front/opera:)
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 25
Zastava
ej, Yahoo mi radi kao sat preko IM+
skinuo sam Net Front, pa cu da ga sad probam, a posto kazes da je bolji od opere, onda cu i da ga koristim.
Sve u svemu, hvala ti nevidjeno :-D, nadam se da cu moci nekako i ja tebi da pomognem. HVALA
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 15
Zastava Beograd
Da li neko moze da mi kaze posto ili sam glup ili ne znam sta ali nism uspeo da namestim yahoo preko n-gagea i 064 mreze...

Moze li neko da posalje koji tacno koristi program i kako ga konfigurise, moze i na private da ne smeta drugima...

Mnogo bi mi znacilo...

THX

Nego jel neko nasao neki link za igre:?:
IP sačuvana
social share
C'est La Vie...

Carpe Diem!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.