Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muzički ukus Bože Đelke Đelića...  (Pročitano 1212 puta)
07. Dec 2009, 18:03:55
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Sony 

Boža Đelić sluša Seku Aleksić
Ponedeljak, 7. decembar 2009. 11:15    

Potpredsednik Vlade Srbije Božidar Đelić ima širok muzički ukus - od Ane Stanić do Seke Aleksić i Slavice Ćukteraš.

Gostujući u "Nacionalnom dnevniku" TV Pink, Đelić je pričao o vizama, političkoj situaciji, ali i o muzici uz koju se opušta, pa je, između ostalog, rekao:

"Dopadaju mi se folkerke Seka Aleksić i Slavica Ćukteraš. Ja volim žene sa stavom, a Slavica je baš čvrsta, a Seka je ona naša bezobrazno srpska lepota."

Seka i Slavica su, prenose beogradski listovi, oduševljene komplimentima koje su dobile od potpredsednika vlade.

"Oduševio me naš potpredsednik Đelić jer očigledno nema problema s dvojnim moralom. Ne izjavljuje javno da voli da sluša Šopena i Baha, a krišom se veseli uz trube i harmonike, nego iskreno kaže onako kako jeste. Oduševljena sam tom iskrenošću, drago mi je što uživa u mojim pesmama i uzvraćam mu sve komplimente", rekla je za "Alo" Seka Aleksić.

Taj list podseća da je svojevremeno Đelić, pričajući o muzici, izjavio da bi voleo da upravo Seka Aleksić zabavlja goste na njegovoj svadbi, naravno, kada se bude odlučio na taj korak.

Slavica Ćukteraš kaže da joj je Đelić sada "još simpatičniji".

"Mama mi je prenela vest da je Đelić na Pinku izjavio da smo Seka i ja njegove omiljene pevačice. Zaista mi to imponuje i rado bih mu zapevala uživo. On je kao pojava jako simpatičan, ali ne bih komentarisala kakav je političar, jer se u politiku uopšte ne razumem", rekla je Slavica za "Press".

Inače, Boža Đelić je ovih dana zatrpan poslom - uči napamet delove finskog narodnog epa - "Kalevala", jer je to obećanje koje treba da ispuni komesaru EU za proširenje Oliju Renu.

(MONDO)


Svaki komentar je suvišan , samo ću reći svaka mu čast...
« Poslednja izmena: 07. Dec 2009, 18:04:39 od Pouckovic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
божа ђелић светски човек Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6300
Evropski bRe! Palma i on kad se udruže, pa počnu da piče Betovena, Šopena, Seku, Slavicu, Cecu... Možda pošalje boža neku od svojih miljenica malo na Eurosong da šire proevropske vrednosti na srpski način  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Sony 
ništa nije nemoguće kad je Đelka u pitanju....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 
E,kakva smo mi zemlja...predsednik nam peva po kafanama narodnjake,podpredsednik obozava Grand pevacice,onaj djembeli bi slusao Baha,ali je bio mali kad je ovaj umro....e pa,stvarno....nije ni cudo sto propadosmo,ko nam vodi zemlju... Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Sony 
E,kakva smo mi zemlja...predsednik nam peva po kafanama narodnjake,podpredsednik obozava Grand pevacice,onaj djembeli bi slusao Baha,ali je bio mali kad je ovaj umro....e pa,stvarno....nije ni cudo sto propadosmo,ko nam vodi zemlju... Smile
nemoj zaboraviti i Mlađu Dinkića , koji pravi falsifikate od pesama , pa ih bojkotuje na evroviziji , pa ga valjda zato i prozivaju u nekim pesmama , tipa Dinkiću care naduvaj nam kare i slično...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 
E,kakva smo mi zemlja...predsednik nam peva po kafanama narodnjake,podpredsednik obozava Grand pevacice,onaj djembeli bi slusao Baha,ali je bio mali kad je ovaj umro....e pa,stvarno....nije ni cudo sto propadosmo,ko nam vodi zemlju... Smile
nemoj zaboraviti i Mlađu Dinkića , koji pravi falsifikate od pesama , pa ih bojkotuje na evroviziji , pa ga valjda zato i prozivaju u nekim pesmama , tipa Dinkiću care naduvaj nam kare i slično...
u da...njega sam nepravedno preskocio... Smile
On mi ponajvise ide na ganglije... Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
LG Frizider
Је л су га питали који му је омиљени цртани? Мора да је неки Дизнијев Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.