Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:40:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muž me tuče,razvod ili da trpim!!!  (Pročitano 37192 puta)
10. Feb 2008, 14:45:18
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Pišem jer imam veoma velik problem!Udana sam 2 god.i prozivljavam pravi pakao!Muz me tuče za svaku sitnicu i svaku moju grešku i često pije i ide u kladionicu sto ja oduvek mrzim!Ja sam dosta teska osoba i previse sam perfekcionista sto se svega tice,i onda dodjem s posla a u stanu kaos i onda ja počnem da vičem i to najčešće završi time što me on prebije i sutradan kao da ništa nije bilo!A ja ga glupača volim i uvek mu oprostim!Ovako je jako dobar,nije škrt,kupuje mi poklone,izvodi me,kuva mi kavu u krevet!On je sinoć otišao od kuće,stvarno neznam sta da radim da ga molim da mi se vrati ili da se razvedem!Molim vas da mi iskrenim savetima pomognete,jer se plašim one izreke jednom te udari,uvek će te tući!!Hvala puno!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Prijavis ga za zlostavljanje, razvedes se i sledeci put otvori cetvero ociju. Nemoj biti glupaca, niko ne voli osobu koja ga maltretira osim ako nemas psihickih problema pa uzivas u tome. A i za to ima leka.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Твој муж би требао кривично да одговара за оно што ти ради, а ти питаш требаш ли му опростити?!  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 594
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Sta god da radis, da li ces ostati s njim ili ces se razvesti, najpre ga prijavi u policiju za batine.

Saglasni smo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
a da odes na neki kurs samoodbrane, pa kad te sledeci put udari, ti mu vratis? pa kad vidi da si jaca od njega, prestace ??  Smile


nego, jel te tukao dok ste se zabavljali, kako to odjednom????

joj sad mi pade na pamet jedna zena, slican problem ima... oterala ona njega, ali on je molio da se vrati, ona mu oprostila, on se vratio, medjutim problemi isti, on je tuce, svadjaju se ... mislim da ce se razvesti ... jednostavno ne ide ...

razmisli dobro .. koliko imas godina, hoce li ti biti kasno ili teze da se organizujes sama ako nastavis tako jos nekoliko godina.... i shvatis da to nije to ..
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Pišem jer imam veoma velik problem!Udana sam 2 god.i prozivljavam pravi pakao!Muz me tuče za svaku sitnicu i svaku moju grešku i često pije i ide u kladionicu sto ja oduvek mrzim!Ja sam dosta teska osoba i previse sam perfekcionista sto se svega tice,i onda dodjem s posla a u stanu kaos i onda ja počnem da vičem i to najčešće završi time što me on prebije i sutradan kao da ništa nije bilo!A ja ga glupača volim i uvek mu oprostim!Ovako je jako dobar,nije škrt,kupuje mi poklone,izvodi me,kuva mi kavu u krevet!On je sinoć otišao od kuće,stvarno neznam sta da radim da ga molim da mi se vrati ili da se razvedem!Molim vas da mi iskrenim savetima pomognete,jer se plašim one izreke jednom te udari,uvek će te tući!!Hvala puno!!!

Ma jok, nastavi da trpis.
Sto da te neko ne bije kad ovaj moze da te udara.
Kome su zanimljivi jos normalni ljudi, zamisli da se i sutra prema tvom detetu ponasa dobro, da je ne bije i to... mislim budi srecna sto si nasla nekog da te bije i tretira te kao objekat, to je danas retkost.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
Pre pozivanja policije... i tako to... obrati se Sigurnoj kuci... ne znam kako se to u Hrvatskoj zove... ali to su sklonista za zene i decu zrtve nasilja...
Zasto ne odmah policija... Zato sto su policajci svuda vise na strani muskaraca... Hrvatska, Srbija, Zimbabve... prvo sto ce reci je: "Ko ti je kriv?"
OK... ima i postenih... ali...
Ti nisi glupaca jer mu oprastas vec si previse zaljubljena i zaplasena... sta vise... vise zaplasena...
Takodje... ti nisi kriva sto si takva... znao je kime se zeni... tako da i tu tvoja greska otpada...

Znaci... sad je najvaznije da se sklonis iz kuce... porodica, prijatelji, socijalna sluzba...
Ne plasi se da nazoves SOS telefon za zene zrtve nasilja...
Puno srece u izlasku iz pakla...

BTW. Ovde mozes naci nekoliko prirucnika za zene zrtve nasilja:

http://forum.burek.com/index.php/topic,269246.msg4115454.html#msg4115454
« Poslednja izmena: 10. Feb 2008, 15:12:53 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Bili smo u vezi 5 god. i nikad maltene nije glas digao na mene a kamoli me udario i nakon pola god.braka je sve počelo!U vezi smo bezbroj puta raskidali i mirili se,totalno smo različit karakter,npr.ja nevolim kad mi od cigara smrdi stan,kad stvri baca po stanu kad kupatilo ostavi kao da je uragan prošao kroz njega,ne dam mu da nigde izadje bez mene jer mislim da muz i žena treba da su zajedno,a celo njegovo društvo se švalera pa me i to muči i onda ja stalno zanovetam a on poludi i udari me!I moji i njegovi roditelji su na njegovoj strani jer tvrde da ja previše njega podcenjujem i imam previše dug jezik!Volim uvek da naredjujem al opet zar sam zaslužila da me neko tuče zbog toga!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Imam 22 godine,nemamo djecu,imam posao!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


In time of chimpanzees I was a narwhal

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 788
Zastava Novy Belgrad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Isuse, moja generacija...  Smile

Zašto trpiš? I zašto vičeš? Nikad mi nisu bili jasni oni koji trpe bol, a i on da te voli nikad ne bi ni pomislio da te udari. Smile
« Poslednja izmena: 10. Feb 2008, 15:18:47 od Kowakian Monkey - Lizzard »
IP sačuvana
social share

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:40:39
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.