Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muslin odlazi iz Crvene zvezde?  (Pročitano 796 puta)
15. Maj 2004, 12:37:37
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Muslin odlazi iz Crvene zvezde?

Fudbaleri Crvene zvezde će, najverovatnije, uskoro ostati bez trenera Slavoljuba Muslina. Trofejni trener kluba, koji je za dve sezone u prvom mandatu, pre tri godine, i sada, posle godinu dana rada, osvojio, ukupno pet trofeja, ipak će otići iz kluba.

Muslin, kako je rekao, nije uspeo da se izbori za tražena stručna prava u klubu, pa je u četvrtak najavio odlazak iz Crvene zvezde u kojoj je, kako je planirao, želeo da ostane do penzije, još desetak godina. Kad je prošlog leta došao u Crvenu zvezdu na dve godine i kad je tražio dvostruku ulogu, ulogu tim-menadžera (direktor i trener) želeo je da bude rukovodilac kompletnog stručnog rada. Međutim, to je, prema rečima Muslina, teško ostvariti.



Ne smemo ovo sebi dozvoliti.

“Dogovor nije ispoštovan. Funkciju tim-menadžera imam samo na papiru. Ovlašćena koja imam imao sam i u prvom mandatu. Znači, uprkos dogovoru ništa nije izmenjeno. Sve je ostalo isto. Prava su mi svedena samo na teren, a ne i na kreiranje cele stručne politike Crvene zvezde. Ja sam neke trenere, za koje smatram da bi trebalo da idu iz kluba, isključio iz rada, ali oni su ipak ostali na platnom spisku. Viđam ih na tribinama. Oni kritikuju moj rad i rad svih trenera. Oni rade direktno protiv interesa Crvene zvezde, a ostali su u klubu”, kaže Muslin, “Sudeći po razvoju događaja bliži sam odlasku nego ostanku. Ali sastaću se ovih dana sa predsednikom Draganom Džajićem i ostalim vođama kluba pa ćemo o svemu razgovarati.”

"Ne želim da radim sa gubitnicima!"

Muslin kaže da su u klubu, verovatno, zadovoljni rezultatima, ali da je očekivao kompletnu reorganizaciju kluba, do čega nije došlo.Odluka o tome da li će ostati zavisi od procene da li klub ‘može da ide napred’

“Ako ćemo stalno da osvajamo "duple krune", a ne možemo da igramo u Ligi šampiona neznam da li je to rešenje. Za neke ljude u klubu možda jeste, ali za mene, sigurno, nije. Hoću da učestvujem u radu kluba koji će imati sve pretpostavke, stručne i administrativne, za učešće u Ligi šampiona. Želim da imamo dugoročne planove sa ljudima koji te planove mogu da ostvare. Želim rad sa stvaraocima, a ne sa gubitnicima. Plan sa prodajom igrača i rad bez perspektive mene apsolutno ne interesuje. Stvarno me ne interesuje.”

Muslin, u slučaju da ode iz Zvezde ne mora da brine o sledećem poslu:

“Dobijam informacije da me želi grčki Olimpijakos. Imam i konkretne ponude iz Ukrajine, iz Šahtjora i iz jednog drugog ukrajinskog kluba. Hoću da vodim ekipu koja će igrati u Ligi šampiona. Jer, ova politika koja se sada vodi u Crvenoj zvezdi meni uopšte ne odgovara. Neću tako da radim. Osvajanje "duple krune" neće, imam utisak, pokrenuti klub nabolje.”

Muslin tvrdi da novac nije presudan u njegovim planovima.

“Nije. Kad je Crvena zvezda u pitanju ne stavljam novac u prvi plan. U junu prošle godine, kad sam dolazio u Crvenu zvezdu, imao sam povoljniju novčanu ponudu, koja je tri puta bila veća od ove koju sam dobio u Crvenoj zvezdi, ipak prihvatio sam ponudu Crvene zvezde. Zato moj odlazak iz Crvene zvezde, ako do njega dođe, sigurno neće biti iz finansijskih razloga”, istakao je Slavoljub Muslin.

(02. May 2007, 21:32:25)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Slavoljub Muslin , jedan je Slavoljub Muslin , Slavoljub Muslin .....


Uprava napolje , Uprava napolje ....

jebem im mater lopovsku ....
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 351
Ваљда ће остати тим менаџер Муслим, ту је наша шанса...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Bila je tu i ove sezone, i ostale 2 koje je trenirao.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Priznajem da je Muslin jako dobar trener iako navijam za Partizan.
Ne bih zeleo da ode iz Zvezde i HOCU DA ZVEZDA ODE U LIGU SAMPIONA!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Filipe , druze , davno je Muslin otisao iz Zvezde ... nazalost ali sta da se radi .. mora Dzaja jos malo da pokrade .... Lopovi , Lopovi .. Uprava napolje ....
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.