Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:22:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Musko zenski odnosi????????  (Pročitano 12955 puta)
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 43
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
Citat
Dakle dolazimo do poente. Ti kao takav kakvim si se napravio, mozda ces privuci mnoge zenske osobe, ali ces zadrzati samo jedan mali broj onih koje su ti slicne. Osoba koje su proracunate, kojima pokazivanje emotivnih slabosti takodje predstavlja cin ogoljavanja i moguceg povredjivanja. Dakle na duze staze, ti nisi potencijalni kvalitetan partner nekome ko je u dusi emotivac i ko zeli da zivi kroz primopredaju emocije kroz gest, rec, dogadjaj. eto to...

Da se menjam zbog drugih necu, a ako ne budem imao zenu onda je necu imati. Meni u zivotu nije cilj da po svaku cenu imam zenu, brak i decu.




Slazem se sa tobom,ne trebamo se mjenjati zbog drugih!Nekada i ti drugu treba da prihvate nas kakvi jesmo i kad kazu ,,Volim te,,da to bude iskreno.A u brak ne vjerujem ako hocu da zivim sa nekim zivicu ne zbog nekog papira tamo! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Nikad ne mozes napraviti istu gresku dva puta,zato sto drugi put kad je napravis to nije greska vec izbor.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.46
mob
Nokia krntija
Листам овај пдф, видим ову тему и сетим се једног зонфића...

Две другарице засебно проводе вече са својим момцима који су такође другари. Сутрадан се нађу да сумирају утиске...

- Де си Мицииииии :****
- Де си Цекииииии  :*****
- Јој како си ми лепа
- Хвала цоко, лепа моја
- Како ти је било синоћ?
- Ма ужас. Он дошао код мене на вечеру, ја поставила сто он почео да крка као свиња, ја гледам неверуем. Прибор? Шта је то? Па кад сам узела да преберем он ме дохвати са леђа и појебе ме читавих 50 секунди. Нисам се ни окренула он је већ отишао да спава. Устаје ујутру, попије пола литре вина и оде кући. Катастрофа. А теби како је било?
- Јао мени је било екстра! Ишли смо у један дииииивни ресторан са тако пријатном атмосфером и музиком... имали смо дииииивну вечеру, причали о свему и свачему.... а онда ме је отпратио до куће. Кад смо стигли нисам могла да се суздржим, одвукла сам одмах у спаваћу собу. Имала сам најбољу предигру у животу, сат времена ми је лизао... а онда још сат времена лудог секса. После смо се целу ноћ грлили и мазили и причали... Феноменално!

Два ортака се сутрадан налазе да сумирају утиске

- Е
- Е
- Како ти је било синоћ?
- Брате мени било врх. Дошо ја код ње, сачека ме пун сто којекаких ђаконија. Ја узео да једем, не знаш шта је лепше. Ја је гледам, она мни виче "узи узи немој да се стидиш"... најео се као краљ! Онда смо се доватили мало у кухињи, па сам отишо да спавам. Усто ујутру, мало нешто попио и дошо кући. Супер. Како било теби?
- Боле тебе курац. Ма шта како је било, срање невиђено. Дошли у неки фенсерај од ресторана, она поручује сат времена шта ће да једе... кад је стиго рачун замало се нисам шлогирао. На крају нисам имо паре за такси него сам морао са њом пешке, а она дао Бог 3 сата удаљена од ресторана, ноге ми отпадоше. Кад смо стигли, нисам био ни за курац а она хоће да се јебе... узо да јој лижем сат времена јер ми то некако било лакше. Онда она крене да ме јаше, 3 дана не може да сврши. Кад је коначно свршила, реко фалим ти се Боже мало да одспавам... кадоно курац, она хоће да се нешто мази, чешка идпучкуматерину... поче нешто да прича, ја се правим да је слушам, климам главом да би што пре завршила... Ма катастрофа.

Smile
« Poslednja izmena: 16. Feb 2012, 01:35:17 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 43
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.46
mob
Nokia 
Листам овај пдф, видим ову тему и сетим се једног зонфића...

Две другарице засебно проводе вече са својим момцима који су такође другари. Сутрадан се нађу да сумирају утиске...

- Де си Мицииииии :****
- Де си Цекииииии  :*****
- Јој како си ми лепа
- Хвала цоко, лепа моја
- Како ти је било синоћ?
- Ма ужас. Он дошао код мене на вечеру, ја поставила сто он почео да крка као свиња, ја гледам неверуем. Прибор? Шта је то? Па кад сам узела да преберем он ме дохвати са леђа и појебе ме читавих 50 секунди. Нисам се ни окренула он је већ отишао да спава. Устаје ујутру, попије пола литре вина и оде кући. Катастрофа. А теби како је било?
- Јао мени је било екстра! Ишли смо у један дииииивни ресторан са тако пријатном атмосфером и музиком... имали смо дииииивну вечеру, причали о свему и свачему.... а онда ме је отпратио до куће. Кад смо стигли нисам могла да се суздржим, одвукла сам одмах у спаваћу собу. Имала сам најбољу предигру у животу, сат времена ми је лизао... а онда још сат времена лудог секса. После смо се целу ноћ грлили и мазили и причали... Феноменално!

Два ортака се сутрадан налазе да сумирају утиске

- Е
- Е
- Како ти је било синоћ?
- Брате мени било врх. Дошо ја код ње, сачека ме пун сто којекаких ђаконија. Ја узео да једем, не знаш шта је лепше. Ја је гледам, она мни виче "узи узи немој да се стидиш"... најео се као краљ! Онда смо се доватили мало у кухињи, па сам отишо да спавам. Усто ујутру, мало нешто попио и дошо кући. Супер. Како било теби?
- Боле тебе курац. Ма шта како је било, срање невиђено. Дошли у неки фенсерај од ресторана, она поручује сат времена шта ће да једе... кад је стиго рачун замало се нисам шлогирао. На крају нисам имо паре за такси него сам морао са њом пешке, а она дао Бог 3 сата удаљена од ресторана, ноге ми отпадоше. Кад смо стигли, нисам био ни за курац а она хоће да се јебе... узо да јој лижем сат времена јер ми то некако било лакше. Онда она крене да ме јаше, 3 дана не може да сврши. Кад је коначно свршила, реко фалим ти се Боже мало да одспавам... кадоно курац, она хоће да се нешто мази, чешка идпучкуматерину... поче нешто да прича, ја се правим да је слушам, климам главом да би што пре завршила... Ма катастрофа.

 Smile



Iskreno nemam rijeci nasmijao si me pravo! Smile Smile Smile Smile  Zavisi kako gledamo iz cijeg ugla takvi su i odnosi,ali ajde nisu valjda svi isti mozda ima i obrnuto!  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Nikad ne mozes napraviti istu gresku dva puta,zato sto drugi put kad je napravis to nije greska vec izbor.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:22:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.