Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 08:10:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mud (2013)  (Pročitano 1210 puta)
06. Feb 2013, 13:48:20
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
http://www.imdb.com/title/tt1935179/

Mud is a 2012 American coming-of-age film written and directed by Jeff Nichols. The film stars Matthew McConaughey, Tye Sheridan, Jacob Lofland, and Reese Witherspoon. The film competed for the Palme d'Or at the 2012 Cannes Film Festival. It will be shown at the Sundance Film Festival in January 2013, before having a limited release in selected theaters on April 26, 2013.


Premise


Mud is a fugitive who becomes friends with Arkansas teenagers Ellis and Neckbone. The fugitive attempts to reunite with his love Juniper, and the teenagers help him evade the authorities.


Cast


    * Matthew McConaughey as Mud
    * Tye Sheridan as Ellis
    * Jacob Lofland as Neckbone
    * Reese Witherspoon as Juniper
    * Michael Shannon as Galen
    * Sarah Paulson as Mary Lee
    * Sam Shepard as Tom Blankenship
    * Stuart Greer as Miller
    * Ray McKinnon
    * Joe Don Baker
    * Paul Sparks
    * Dalton Gray
    * Michael Abbott Jr. as James
    * Bonnie Sturdivant as Maypearl

Izvor: Wikipedia


« Poslednja izmena: 06. Feb 2013, 13:48:35 od monk13 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 23.0
  Došao je danas red i na pvaj, primetio bih, malo precenjen film u kom je M.Mekonahju dočekao svojih pet minuta. Nije se loše snašao u ovom žanru (drami) i to me je malo iznenadilo jer je uglavnom igrao u nekim komedijama, bar ga ja tako pamtim. Njegov lik mi po mnogo čemu liči na H.Fina, doduše odraslog. Tvenov jumak je takođe imao čitavu zbirku raznoraznih gluposti i gadosti koje su ga čuvale protiv uroka, ujeda zmije i svega ostalog. Slično ima i Mad ali uz dodatak posebne košulje koja mu uje takođe talisman. Košulja mi jeste čudna ali samo zato što se nijednom nije isprljala iako se sve uglavnom dešava u prirodi.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 08:10:45
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: dmg Mud

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.