Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:37:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mucnina  (Pročitano 4649 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
Inhibitori protonske pumpe se piju mesecima, najkrace mesec dana, nakon akutnih upala sluznice, do dve godine.. ko ima hronicni gastritis.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
ne znam morat cu to provjeriti... Smile Smile Smile

zezam se... Smile

po mom nestrucnom misljenju...on ima samo hronicno neuredan nacin zivota..
sto je uzrokovalo opstu pometnju  u njegovom oraganizmu...
i najbolje mu je da ode kod ljekara....dok nije dobio taj akutni hronicni gastritis...i da mu vise nema pomoci...
pa da ga ti i ja ovdje moramo ljeciti... Smile

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.57
mob
HTC Sensation
Jedan od mogucih uzroka moze biti i popularna bakterija u zelucu,Helikobakter pilori. U svakoj privatnopj laboratoriji se moze raditi merenje odredjenih parametara koji ukazuju da li je aktivnost te bakterije u zelucu povecana. Ukoliko je to u pitanju,piju se 3 leka i za par nedelja se mucnina i problemi generalno smanje.

To je samo jedan od mogucih problema,videh da niko o tome nije pisao pa eto mozda je to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Chrome 32.0.1700.55
danas imas malene pilulice koje progutas..i cike u bijelom pomocu njih sve u tvojim crevcima vide sta se zbiva..
na monitoru..takvom u kakav i ti gledas... Smile tako sam ja cuo... sad ne znam... Smile

inace bez ljekara...mozes ti da surfas tri mjeseca...i da trazis simptome...slicne...
i jos ti je gore do svega...sto ces gutati te tablete....na svoju ruku...
i na kraju ces od silnog gutanja tableta...postati i imun na njih...i onda ces otici ljekaru u svakom slucaju na kraju svega...svi odo na kraju..samo za neke bude kasno...

i kad ti budu trebali pomoci sa nekim drugim lijekovima...
koji mogu da sdrze dobar dio tvari na koje si ti imun zbog onih tableta...
nece ti biti pomoci...

bez ljekara i njegovog uputstva.... nemoj da pijes nista..na svoju ruku....

nikakve tablete za zeludac i sl..se ne piju duze od 7 dana...

i mora se prekinuti sa terapijom na neko vreme..da bi se opet pocelo....
inace..svasta se dogodi....jetra netekne ko tvoja glava kad si mamuran...
a ti sve miskis zeludac se naduo..i sve i dalje i dalje rokas..tablete zs zelzudac i sl...
dok ne popusis neko jetrenop oboljenje.. Smile Smile

ljekaru idi....stomacne tegobe danas nisu nimalo bezazlene....


Kralju otisao ljekaru,imao napad na jetru,kao neka upala jetre.Osim ovih gore simptoma sto sam naveo jos sam bio pozutio.Eh,sad lezo sam 20 dana u bolnici,radili mi sve pretrage nista nisu nasli.Znaci nalaze 13 onih ampula izvadili,radili nalaze na hepatits a,b,c hronicni negativni,nalaze na bakteriju negatvini,na virus negativni.Mama jucer otisla doktorici kaze joj doktorica mi njemu pojma nemamo od cega je dobio napad na jetru.Znaci,nista kaze da sam eto pio bilo kakav lijek paracetamol ili sta vec,pa da kazu od lijekova,nista znaci.Onda 2 puta ekg radio,2 puta ultrazvuk abdomena,pluca sliko i gastroskopiju nista mi nisu rekli.Eh sad sta mene najvise brine ja sam dosta bolje sada,zutila imam jos malo u ocima ali se izvlaci,ali jos uvijek imam bolove u stomaku i to su sad nekako koncentrisani ispod rebara i djelomicno u rebrima.A osim ovoga redovno me ziga u nogama,rukama,ledjima i tako to.Ali eto mama mi kaze mora to dok potpuno ne ozdravim jer u mene je jos bjelorubin(ako znas sta je) povisen i to dobro,ja nisam jos uvijek ozdravio pa to valjda mora tako dok se u potpunosti ne oporavim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Chrome 32.0.1700.55
ljudi ja sam evo podigao novu temu,za jetru,znaci da se ne zamarate sa zelucom,pisete o nekim tabletama problem je bila jetra.Iako sam a i sad Bogami imam ta neka odredjena probadanja,ziganja u zelucu nije zeludac u pitanju jer gutao sam sondu i nisu mi nista rekli,znaci uredan nalaz.Ja bar tako mislim jer da su mi nasli nesto,tipa cir,gastritis ili sta vec vjerovatno bi mi zabranili neku hranu ili sta vec a receno mi je da mogu sve jesti,znaci od cevapa,hamburgera i tako tih stetnih i iritantnih stvari za zeludac.Znaci i da se i vi ne zamarate i pisete bezveze,otisao sam ljekaru nakon sto sam pozutio i napadnuta mi je jetra i malo je ostecena.
Eto tako xD
P.S. vise nemam mucninu,apetit mi se vratio cak sam se i udebljao 2-3 kile,jedem bolje nego ikad.Uglavnom imam eto jos ta neka probadanja,ziganja a pogotovo kad se naprezem,sto je vjerovatno zbog jetre jer mi je naradjeno strogo mirovanje a ja ne mogu mirovat da me roknes.
« Poslednja izmena: 04. Jan 2014, 14:37:35 od junduk »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:37:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.