Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: MTS prodao 500.000 paketa uz Čolin album  (Pročitano 8135 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Sta da li je tacno je za net,pa koliko puta sam uzimao tako net na mesec dana,koliko puta sam kupovao 15h,kupim za jedan mesec jedno 5 kartica po 15h,a racuna svaki mesec 3000din.Koristim internet skoro 1,5 god,i svaki mesec racunajte po 3000din pa ja sam mogao da kupim skoro ceo komp i to dobar
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung Galaxy S9+
Da budemo precizniji malo 1 sat na dial up kosta 22 din u skupoj tarifi a u jeftinoj 11 din(jeftina je od 15-17h i subota i nedelja non stop).Mislim naravno na telefonske impluse i to je razgovor u lokalu da ne koristite one 042 ili 041 bojeve sto su skuplji.I pored toga jos placanje vremena ili flat rate.Znaci ako je prosecan flat rate paket na ADSL oko 1500 din 256 kb/s mesec dana a za 1500 din imate 68 sati da budete na dial up u skupoj i 136 sati u jeftinoj onda vam je jasno koliko je "jeftin" dial up.A da ne pricamo to sto ne mozete da skinete nista vece od 50mb zbog veze koja je spora.Tako da je colin album bio velika prevara da se navuku ljudi na "dial up" i 064 mrezu.A vecina ljudi ce ostati na telekom dial up jer je bolji od prosecnih provajdera po Srbiji.Opet svaka cast telekomu na lepo smisljenom marketingu Smile Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 35
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Po opširnosti gore navedenih informacija neupućen bi zaključio da su merodavne.

Međutim, dial-up sa lokalnim brojem prevaziđen je još u aprilu, jer smin broj je ostao duplo jeftiniji.

Verujte meni, imam čak 1 post na Burek forumu Wink
« Poslednja izmena: 26. Dec 2006, 03:18:21 od mailman88 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 41
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6680
Slazem se sa prethodnim textom. Smile  Nemoj da neupuceni obmanjuju i zbunjuju narod.  Smile
Smin odn. 042 brojevi imaju razlicitu cenu u zavisnosti od prvog narednog broja.
Tako su najjeftiniji 042 1*******( cena lokalnog poziva) , a skuplji 042 2*******. itd.
Cena lokalnog poziva u jeftinoj tarifi je oko 5.6 din za 1 sat.
Postoji od nedavno Telekom "postpejd" broj 042500500 sa cenom u jeftinoj tarifi oko 21.din(placa se preko tel.racuna)
Dial-Up broj u paketu"ZColic" je 042 12 12 12, znaci samo 5.6 din sat i nista vise preko toga

Sve ovo je provereno 1000 puta a svako moze da se uveri ukoliko koristi uslugu Telekoma "moj racun".



 
« Poslednja izmena: 26. Dec 2006, 04:45:41 od srymil »
IP sačuvana
social share
eRepublik profil srkibos
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
MA jeste najbolje je da je 1h 5.6 din,ja sam dok sam bio kod Sezama(njihov broj 042 110220) oni meni za 3h uzmu 300din nekad i vise.Ma necu da pricam sve su to lopurde,a vidim da ima dosta njih koji imaju dial,i sta sad kazete da je on jeftiniji i bolji nego neki ADSL.Umesto da ljudi idu da strajkuju da se smanji cena ADSL da moze svako da ima vi jos hvalite,alo bre pa u Svajcarskoj 6Mbs placa se 40e mesecno,a ja ovde placam 256Kbs 20e. Smile
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung Galaxy S9+
hmmmmm.Prvo te cene vise nisu tacne!Ovo sto sam napisao je tacno.Ako ne znas telekom Srbija je povecao svoje cene.Da ne ispadne da govorim napamet evo link telekoma pa proveri http://www.telekom.nadlanu.com/PRIVATNI/Tarife.aspx?ac=solo&br=7
Cene su naravno bez PDV-a.Ja sam koristio dial up do poskuljenja i istina je da je u jeftinijoj tarifi bio 5.6 din sat vremena 1 sat u lokalu ali te cene vise ne vaze.Cena implusa je ostala ista 0.3644 din 1 implus sa PDV ali je skraceno vreme trajanja implusa.Ako je taj na dlanu dial up nesto specijalno jeftiniji to ne znam ali znam da vecina dial up provajdera koriste ili 042 broj koji se naplacuje kao lokalni poziv ili npr 021 broj ako je u NS koji se naplacuje isto kao lokalni poziv.
PS:potpuno se slazem sa kolegom @milan91 a ostali ako vec pricate o cenama sledeci put bar pogledajte cene na zvanicnom sajtu pa onda kritikujte sta sam napisao Smile Smile



   


   

« Poslednja izmena: 26. Dec 2006, 11:12:12 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Cene su naravno bez PDV-a.Ja sam koristio dial up do poskuljenja i istina je da je u jeftinijoj tarifi bio 5.6 din sat vremena 1 sat u lokalu ali te cene vise ne vaze.Cena implusa je ostala ista 0.3644 din 1 implus sa PDV ali je skraceno vreme trajanja implusa.
Tačno tako. Cene su gotovo duplirane da sada umesto 5.6 din sat vremena u jeftinoj tarifi taj sat košta nekih 10 dinara ....
To i "tarifa" dokazuje - slika priložena dole.
No, ovde govorimo o tom poklonu od mesec dana koji nikome ne radi. Tj., prihvate oni formiranje korisničkog naloga i na kraju napišu da će biti aktiviran u toku sledećeg dana ... ali kog to "sledećeg" - e to nisu rekli!

Naravno, ova tarifa dole se odnosi samo na korisnike koji koriste SMIN vezu tj., broj koji počinje na 042-1xxxxxx

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Untitled-2 copy.jpg
(40.76 KB, 412x173)
« Poslednja izmena: 26. Dec 2006, 16:58:50 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung Galaxy S9+
Cene su naravno bez PDV-a.Ja sam koristio dial up do poskuljenja i istina je da je u jeftinijoj tarifi bio 5.6 din sat vremena 1 sat u lokalu ali te cene vise ne vaze.Cena implusa je ostala ista 0.3644 din 1 implus sa PDV ali je skraceno vreme trajanja implusa.
Tačno tako. Cene su gotovo duplirane da sada umesto 5.6 din sat vremena u jeftinoj tarifi taj sat košta nekih 10 dinara ....
To i "tarifa" dokazuje - slika priložena dole.
No, ovde govorimo o tom poklonu od mesec dana koji nikome ne radi. Tj., prihvate oni formiranje korisničkog naloga i na kraju napišu da će biti aktiviran u toku sledećeg dana ... ali kog to "sledećeg" - e to nisu rekli!

Naravno, ova tarifa dole se odnosi samo na korisnike koji koriste SMIN vezu tj., broj koji počinje na 042-1xxxxxx
Konacno da neko i cita i prati cene sa zvanicnih sajtova a ne prica napamet. Smile Smile.Zaboravio sam jos jednu stvar.Kad istekne taj flat rate besplatan placa se 600 din mesec dana.Mislim na telekom dial up,Posto je ADSL 1500 din mesec dana znaci da za 900 dn mozete da provedete 40 sati u skupoj i 80 sati u jeftinoj tarifi.Tako da se iz prilozenog vidi koliko je u Srbiji dial up skup.Mada i ADSL je jos uvek skup s obzirom kakve su cene u EU i kakve su tamo brzine interneta.
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 35
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Ovde je zvanična informacija sa zvaničnog sajta
http://www.telekom.nadlanu.com/OPSTE/VaznaObav.aspx?ac=snews&ui=3507
Ne proveravam račun svakodnevno, ali verovatno još uvek važeća.

Hajd malo i da ih parafraziram pošto će ovaj forumski post nadživeti link...

Citat
042/1xxx-xxx   Prepaid tarifni interval je 4 minuta u periodu slabog saobraćaja.
(...)
Kao što možete da vidite, korišćenje Interneta preko SMIN mreže (numeracija 042/1xxx-xxx) omogućava korisnicima upola jeftiniji saobraćaj od telefonskih poziva u tarifnoj zoni 1. Ovakvom tarifnom politikom želimo da stimulišemo razvoj Interneta i dalje pospešimo našu saradnju.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti Tatijani Stošić, tel. 011/2244-097.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung Galaxy S9+
Jedino ako ti placas 5din sat vremena a cela Srbija placa duplo skuplje Smile Smile.Mozda ti imas specijalnog provajdera.Daj i nama podeli da ne budemo svi ludi a ti jedini pametan Smile Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.155 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.