Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:46:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: MSI K8N Diamond  (Pročitano 4725 puta)
05. Jan 2006, 13:05:22
Poznata licnost


.::I am a man who walks alone::.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2996
Zastava Valjevo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson P1i
Sta mislite o ovoj ploci ? - socket S939

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

K8N%20Diamond_board_big1.JPG
(47.02 KB, 410x336)
« Poslednja izmena: 05. Jan 2006, 13:18:48 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K800i
Pa to je najjaca MSI-jeva ploca za 939, ali mislim da ne vredi toliki novac.
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


.::I am a man who walks alone::.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2996
Zastava Valjevo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson P1i
Evo nesto malo o njoj:

MSI postavio novi rekord u 3D Mark-u predstavljanjem MSI K8N Diamond matične ploče za AMD Athlon 64(FX) koja je probila barijeru od 10215 3DMark poena

Posle predstavljanja MSI K8N Neo4 Platinum matične ploče sa nVidia nForce4 Ultra čipsetom, predstavljena je K8N Diamond matična ploča sa nVidia nForce4 SLI čipsetom, pružajuci najbolje perfomanse ikad viđene. Korišćenje najnaprednijih funkcija prilikom konstrukcije MSI K8N Diamond matične ploče poput Dual PCI Express x8, nVidia nForce4 SLI cipseta, Serial ATA2 i NVRAID 2.0, omogućili su postavljanje novog rekorda u 3DMark-u sa neverovatnih 10215 poena. Vrhunske komponente koje upotpunjuju vrhunske perfomanse MSI K8N Diamond matične ploče su SoundBlaster Live! 24-bit, 10x USB 2.0, 6x SATA2 i 3x Firewire.
 

Od trenutka kada su AMD Athlon 64 i Athlon64(FX) procesori osvojili krunu najbržeg i tržište 64-bitnih procesora, korisnici očekuju velike rezultate u radu.


PCI Express x16 je od sada dostupan i za AMD platformu, tako da je eliminisano ograničenje koje je postojalo kod AGP 8x standarda. MSI ide korak dalje predstavljanjem nVidia SLI tehnologije, koja upotrebom dve grafičke kartice u SLI režimu ubrzava perfomanse sistema za preko 180%. Grafički interfejs se može podesiti za rad jednog PCI Express x16 ili dva PCI Express x8 standarda.

MSI K8N Diamond pruža korisnicima odlične mogućnosti za povezivanje sa drugim računarima upotrebom dve gigabitne mrežne karte. Jedna od mrežnih karti je zasnovana na PCI Express LAN standardu i pruža protok podataka od 2.5 Gb/s. Drugi gigabitni adapter podržava nVidia Active Armor Technology (Tehnologija aktivnog štita), čija je odlika hardverski firewall zadužen za sprečavanje upada sa interneta. U poređenju sa softverskim zaštitama, nVidia Active Armor Technology smanjuje zauzeće centralnog procesora obrađujuci većinu koraka prilikom inspekcije paketa koji se šalju i primaju preko mreže.

SATA2 je novi interfejs integrisan u MSI K8N Diamond matičnu ploču, i omogućava transfer podataka brzinom od 300MB/s, što je duplo brže od prethodnog SATA1 standarda. NVRAID 2.0 Vam može pružiti neuporedive perfomanse uredaja za skladištenje podataka brzinom treptaja oka. Skalabilnost vam omogućava konfigurisanje SATA i IDE diskova kao jednu RAID celinu.


MSI Diamond serija je zamišljena da pruži korisnicima najbolje komponente koje se u datom trenutku mogu naći na tržištu, tako da je prilikom izrade MSI K8N Diamond matične ploče upotrebljen jedan od najkvalitetnijih zvučnih čipova za vrhunski kvalitet 24-bitnog zvuka pri 96KHz - SoundBlaster Live!


Ekskluzivne tehnologije ugrađene u MSI K8N Diamond matičnu ploču uključuju i MSI CoreCell cip, D.O.T. tehnologiju, Meta I/O i Komunikacioni slot namenjen opcionim MSI Komunikacionim karticama poput Dual-Net kartica koje kombinuju 802.11g bežičnu mrežu sa Bluetooth tehnologijom.
Želja kompanije MSI da korisnicima predstavi najpotpunije i najsavršenije proizvode rezultovala je predstavljanjem Diamond serije. Diamond serija po svom kvalitetu i rangu se sa lakoćom pozicionirala iznad V-Class, Platinum i ostalih serija, a MSI K8N Diamond predstavlja prvenac i perjanicu trenutne ponude vrhunskih proizvoda kompanije MSI.

MB Soft

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


.::I am a man who walks alone::.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2996
Zastava Valjevo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson P1i
Pitao sam, zato sto i nju uzimam sledece nedelje, kosta oko 14000 dinara.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Jednog dana ljudi ce shvatiti da postoje proizvodi koji se kupuju jer vrede koliko kostaju i donose koliko treba i proizvodi na koje se novac baca u nedostatku druge zabave.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K800i
Izvini, reci mi zasta ce ti ovakva ploca? Vidim da ona ima samo x8 kada se stave dve PCIe graficke karte. Tek MSI Diamond PLUS ima podrsku za x16.
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


.::I am a man who walks alone::.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2996
Zastava Valjevo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson P1i
Nisam ja bas zahtevan korisnik...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K800i
Nisam ja bas zahtevan korisnik...
Onda uzmi Platinum verziju neke druge MSI (non-SLI) ploce i gotova stvar.
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
slazem se sa Draganom...ja sam uzeo k8n platinum ali sli verziju(nikad se ne zna kad moze da kapne jos koja para za jos jednu graficku Smile ) a i cena u odnosu na non sli je stvarno bizarna...inace svaka preporuka za plocu
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


.::I am a man who walks alone::.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2996
Zastava Valjevo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson P1i
Dobro, ne znam u kom si tacno smislu ovo napisao, ali SLI ima i Diamond, i odlucio sam nju da uzmem!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:46:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.