Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 21:23:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mrznja na osnovu predrasude  (Pročitano 5138 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
mob
Samsung 111111
Ne ne , Pukovčani su strah i trepet.I odlican primer kako se ljudi drze zajedno.
A kad su zajedno,oni su sila. Smile
Sad mi mozemo da imamo predrasude ali cinjenica je da nikad niko od nas nije otisao u to selo i niko od nas ne zna zasto oni to rade..a da pri tom vec imamo dva gore negativna komentara.

Inace svaki put se slatko ismejem kad cujem neku pricu odalte..Evo sa vukajlije jedan deo XD

Citat
Omiljene žrtve su im fudbalske sudije i radnici Elektroprivrede. U poslednje vreme sudije duvaju u pištaljku i dižu zastavicu čim neko predje na pukovačku polovinu terena pa se broj invalidskih penzija u Fudbalskom savezu Srbije naglo smanjio. Nesrećnici iz Elektroprivrede još uvek nisu shvatili sa kime imaju posla pa im se dešava da im Pukovčani vežu šarplaninca za banderu kad se popnu gore da isključe struju.

http://www.juznevesti.com/Drushtvo/Pukovcani-zarobili-radnike-EPSa.sr.html

(evo i link zasto to rade)

Sad..Najinteresantije mi je bila ta vest koliko se oni drze zajedno kad su maltene lincovali Rumune  Smile

Citat
Prema nepotvrđenim informacijama u utorak popodne meštani sela u blizini Doljevca navodno su sprečili otmicu dece u koju su bili umešani strani državljani. Kako kažu meštani sela, u pitanju su bili Rumuni koji su u selo došli da prodaju šerpe, a onda hteli da otmu decu. Policija za sada potvrđuje jedino masovnu tuču.
http://www.vesti-online.com/



Meštani sela Pukovac kod Doljevca umalo nisu linčovali grupu sumnjivih rumunskih državljana. Danima pre tuče ulazili u dvorišta. Od udarca, jednom Rumunu otpao lažni brk

Grupa rumunskih državljana jedva je izvukla žive glave, kada su ih spopali meštani sela Pukovac u ponedeljak po podne. Više od 200 žitelja ovog i okolnih sela, na lokalnom putu ostrvili su se na Rumune koji su bili u automobilima, ubeđeni da su merkali srpsku decu da bih ih ukrali!

Pored pesnica, bili su spremni da potegnu i pajsere i štangle, ali je teže posledice sprečio Goran Ljubić, predsednik opštine Doljevac, koji je na licu mestu primirio revoltirane Pukovčane i sprečio linčovanje sumnjivih Rumuna.
.....
Pukovčani su Rumune izvlačili iz automobila i počeli da udaraju, ali su veoma brzo pojavile policijske patrole.

- Da nisu došli sigurno bi te automobile polili benzinom i zapalili - priča jedan od meštana. - A, kada smo jednog od tih Rumuna udarili, ispao mu je pola veštačkog brka, što nam je samo dokazalo da nisu bili čisti. Jer, ako su stvarno bili prodavci posuđa, zašto bi se maskirali stavljanjem lažnih brkova?


E sad dolazimo do tog dela koji je u skladu sa temom...

SESTRIĆI
MNOGI, kometarišući ovaj nesvakidapnji incident, kažu da su Rumuni izabrali pogrešno selo za prodaju posuđa. Jer, Pukovčanima su ponekad najbolji "argument" upravo pesnice. Možda baš zato popularne "sestriće", kako od davnina zovu meštane Pukovca, u širokom krugu zaobilaze i poreznici.

(novosti)

Ovaj zadnji deo je kao da kazes da su grobari i delije nasilni navijaci.
Sto niti je tacno niti netacno.Medju ima i ovih i onih.I nasilnih i dobrocudnih.Kao i svuda u svetu.
Dati im bilo kakav epitet je idiotluk.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
sve se sastoji od dvije strane...
da bi jednu volio..moras drugu da mrzis...

sem toga..nikad neces saznati sta je ljubav... ako nikad nisi mrzio...
sve u svemu zivot se svodi na vjecni rivalitet...izmedju čljubavi i mrznje..i to bash u svemu...

mada...nije tesko mrziti..to zna i moze svako...i ne treba ti neki poseban razlog...i u vecini slucajeva ta mrznja je
tipa"gdje mali mujica tu i svi ostali"

tesko je voljeti...i to rijetki znaju...i za to ti treba jako dobar razlog...



vise volim kad me neko mrzi...i kaze mi to...znamo sve...
ali kad mi kaze da me voli..
umiljava mi se...i sve oko mene...pa mi zabije noz u srce...
to je zesca patologija...
i to ne moze svako i za to treba covjek da se rodi... Smile
« Poslednja izmena: 23. Jul 2013, 16:36:44 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 21:23:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.