Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 08:03:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mrlje, tackice pred ocima  (Pročitano 61588 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
SIE-C65 04
mob
SonyEricsson Xperia mini
Evo isao sam danas drugom privatnom oftamologu..da bas budem siguran nema sta covjek mi je lijepo objasnio..cak i on ima te "musice" i rekao je kao i svi ostali "Moras se naviknuti na to" dijagnoza je "Opacitater CV OU" bezveze sam samo dao bruku para po privatnim klinikama al' nema veze..samo vi strucnjaci i dalje..nemoj se igrati otidi drugom doktoru..vid je u pitanju...bla bla..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Citat
Opacitater
CV OU

Proverio sam na yahoo i wikipediji, ta dijagnoza ne postoji u internet zajednici.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
SIE-C65 04
mob
SonyEricsson Xperia mini
Pardon veliki "Opacitates CV OU" ali trazi samo Opacitates ili floaters (musice,muscea volitantes ...) pa javi sta si nasao..izvinjavam se malo jedem slova..pogledj jos www.floatershell.com i drzi se za nesto...Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


arogantan sam i uglavnom bezobrazan

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1172
Zastava doboj republika srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson D750
ma nemoj se sikirati i kod mene je to bilo prije par godina, samo smanji čitanje, gledanje u monitor i televizor i nemoj na jako svetlo, mislim sunčane naočare itd.
IP sačuvana
social share
partizan u srcu, zvezda ciganima ali čergašima.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
Mozda zvuci glupo od mene... al' meni se ovo totalno pogorsalo... ja ne znam svi govore proce to, nestace to.... ja cekam i cekam a ono sve gore i gore... ako moze neko da me posavjetuje ko ima ovaj problem ili je imao... hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ges who???

Zodijak
Pol
Poruke 2116
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia N 73
He , ma ti doktori su shit! Ja ponekad imam problema pocne da mi blica pred ocima,sa strane neke tackice i mrlje a kad me to prodje zaboli me glava! Odem kod cika dr.a oni mi bez veze prepisu neku dioptriju,koja mi uopste i ne odgovara!
Glavno je da sam pukla para i para, i sad mogu da ih bacim pa da idem da me opet zajebavaju!! Oni ako ne znaju sta ti je lupaju cisto da bi nesto rekli!!!
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
Citat
Ja ponekad imam problema pocne da mi blica pred ocima,sa strane neke tackice i mrlje a kad me to prodje zaboli me glava!
E to se i meni desava ponekad kao da te neko blicom slikao ispred nosa ili kao na TV-u kad nema kanal pa one bele tackice sto se mrdaju.. isto tako! i pocne da blinca u ocima i tako nekih 15-20 minuta traje i pomera se, sa desne strane ide na levu ili obrnuto, kako kad, i sve tako dok potpuno ne nestane i posle toga obavezno ceo dan boli glava!

Isao sam kod privatnog ocnog lekara po cvike jer nisam dugo nosio naocare (7-8 godina mozda i vise), oduvek sam imao dioptriju (pre -0.25 desno, -0.85 levo, a sad -1 desno, -1.5 levo) i kaze mi da to blincanje nije nista i da nema nikakve veze sa ocima.

I evo sad vec 6 meseci nosim naocare i za to vreme mi se samo 2-3 puta u pocetku pojavljivalo to blincanje. Dok nisam nosio naocare, blincanje je bilo mnogo cesce i do 3-4 puta u toku jednog meseca.

A vidim, spominjete i kao te baloncice koje padaju... ja sam ih isto primecivao, obicno kad se probudim ujutro i zagledam se u neki predmet ali to je bilo odavno pre ko zna koliko a sad ih vise ne primecujem. Smile

Inace, ceo dan provodim za kompom, imam crt monitor i lekar se zacudio kako dobro vidim sa naocarima, doduse sa levim okom malo slabije (skoro neprimetno) na vecu razdaljinu al sta je tu je. Smile
« Poslednja izmena: 03. Nov 2007, 07:50:23 od kope »
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
SEC-SGHX680 1.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
Stvarno vise nista ne znam... i ja sam bacio ogromnu hrpu para na te doktore i rekli su mi da vise ne dolazim.. privatni mi je doktor oftalmolog po misljenju mnogih najbolji u gradu rekao da ce  te "musice" biti u mojim ocima dok sam ziv samo da ih necu primjecivati.. i da ne dolazim vise... a meni se to pogorsalo da mi se nekada navuce ogromna kao paucina da jedva vidim i zuto mi svjetlo uzasno smeta sve vise i vise..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
idi kod retinologa da ti pregleda ocno dno i onda si miran
musice same po sebi nisu opasne, verovatno ces ih imati do kraja zivota, ali mreznjacu treba kontrolisati tu i tamo...
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
Pa valjda bi ocni doktor to preporucio.. ja mislim da bi tu jos nesto moglo biti osim musica... sve sumnjam na neki tumor na mozgu... posto mi je svjest totalno poremecana... recimo npr. kad se nalazim na nekim vecim skupovima i kad se svi raspricaju tacno ne osjecam ko sta prica totalno se izgubim sve oko mene bruje glasovi... onda me krenu pucati deja vu-i nenormalno... a negdje sam cuo da to svjetlucanje pred ocima moze biti znak tumora na mozgu... i jos imam hrpu problema kao sto su nesanica,depresija,nervoza itd.. ima li iko predstavu ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 08:03:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.