Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 16:12:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: mrezna kartica  (Pročitano 2802 puta)
08. Dec 2012, 14:45:33
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 567
Browser
Chrome 23.0.1271.95
mob
SonyEricsson k800
ovako..kod kolege int.je u zastoju par dana,i u kontaktu sa M-tel,receno je da je problem u antivirusu Avast..da je on povukao drivere,ili update njihove na sebe,,dakle drivere od mrezne kartice,i njihov predlog je da se obrise avast,i ako ne proradi int.sljedeci korak da bude instalacija drivera za mreznu kartu..e sad...da li je dovoljno uci u device menager i pod Network adapters konstatovati ime mrezne karte,,u ovom slucaju to bi bilo ;broadcom netxtreme 57xx gigabit contoller-,ako jeste da,molio bi kratko upustvo kako da najlakse obavim to,dakle da stavim novi driver..(napomena da bi morao preko stika da instaliram novi driver posto,pomenuti komp,nema trenutno int vezu..a nema ni Cd od komp.nijedan)
..jos da napomenem da u device menageru ne prijavljuje nista dakle nema upitnika zutih....
IP sačuvana
social share
....U prevelikom zanosu, zbog mrve savršenstva događalo se da počinim obilje neoprostivih grešaka.
Najveća od njih je bila sto sam se bavio znacima, umesto da pazim na predznak....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Sta ja radim ovdje?

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 918
Zastava Banja Luka --- REPUBLIKA SRPSKA
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
SonyEricsson T630
http://forum.burek.com/pitanje-oko-avasta-t593949.html

izgleda da je ozbiljan i masovan problem.
« Poslednja izmena: 08. Dec 2012, 19:44:51 od akreca »
IP sačuvana
social share
Sasa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 567
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.95
mob
SonyEricsson k800
u kontaktu sa ljudima iz Mtel-a receno mi je da je masovan problem sa pucanjem neta..nisu znali u cemu je problem.pa su navodno angazovali visu tehnicku sluzbu(kao imaju je...vjerovatno srbijance kontaktirali)..da bi nakon 2 dana mi rekli,da zasigurno imam avast(doduse kolega,njegov komp je u pitanju)..sto je bilo tacno,,takodje je receno da svi koji su se zalili na problem pucanja neta,su imali instaliran avast..
..i da naglasim..meni licno pre godinu dana je bio identican problem,samo sto sam ga ja rjesio,deinstalacijom avasta.automatski sam dobio konekciju..
IP sačuvana
social share
....U prevelikom zanosu, zbog mrve savršenstva događalo se da počinim obilje neoprostivih grešaka.
Najveća od njih je bila sto sam se bavio znacima, umesto da pazim na predznak....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 567
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.95
mob
SonyEricsson k800
ajmo ljudiiii...kako da skinem taj driver,i instalisem.. Smile
IP sačuvana
social share
....U prevelikom zanosu, zbog mrve savršenstva događalo se da počinim obilje neoprostivih grešaka.
Najveća od njih je bila sto sam se bavio znacima, umesto da pazim na predznak....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Nije u pitanju net drajver, i da ga instaliras, opet ces ostati bez njega.
Pokupio si zarazu koje se prvo moras resti, pa tek onda instalacija icega.
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 567
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.95
mob
SonyEricsson k800
ajde onda pored anti malwera,sta jos ..koji bi dovoljan bio antivirus?da pokusam tu zarazu otkloniti..
IP sačuvana
social share
....U prevelikom zanosu, zbog mrve savršenstva događalo se da počinim obilje neoprostivih grešaka.
Najveća od njih je bila sto sam se bavio znacima, umesto da pazim na predznak....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
HTC 

Preuzmi program DDS na desktop   http://download.bleepingcomputer.com/sUBs/dds.scr
Dvoklikom pokreni DDS
Sacekaj malo, izbacice ti dva loga
Kopiraj mi log DDS.txt > koristi dodatne opcije i prilozi fajl.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 567
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.95
mob
SonyEricsson k800
ivice..problem je sto nije moj komp.vec kolegin..nemam mogucnost da to napravim..bio bi zahvalan na kakvom drugom rjesenju..(jedino ako on bude htio,da donese do mene svoj komp.pa da onda nekako tako probam)
IP sačuvana
social share
....U prevelikom zanosu, zbog mrve savršenstva događalo se da počinim obilje neoprostivih grešaka.
Najveća od njih je bila sto sam se bavio znacima, umesto da pazim na predznak....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
HTC 
Ovde imas Fix koji je izbacio Avast. Kad raspakujes rar fajl unutra imas uputstvo.
Znaci treba iskljuciti avast, pokrenuti bat fajl, restartovati, a zatim rucno azurirati Avast.

Bag je pogadjao samo XP sisteme, zadnjim apdejtom to je ispravljeno. SKoknuo sam do Avast foruma i video o cemu se radi. Pravo da ti kazem nisam znao, to se izgleda desavalo juce.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
avastfix.zip (1171.84 KB)
« Poslednja izmena: 09. Dec 2012, 11:48:52 od ivicaspas »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 567
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.95
mob
SonyEricsson k800
znaci..prvo sto sam mu napravio je bilo da sam mu Obrisao avast(jer slican problem sam i sam imao pre godinu dana,i rjesio ga tako ..deinstalacijom avasta)tako da mi to sada ne moze pomoci..cini mi se da sada vec pomalo tusim...ali,jbg sad..
..znaci..skidam ovaj free kaspersky 2013..cc cleaner..i antimalwere..i zamisao mi je da sa ta tri programa pokusam otkloniti to,,ako je vec u pitanju neka napast,,virus..il sta vec..koliko mi je ideja dobra??i u svakom slucaju nakon toga pokusat sistem restore,,kako je aleks pomenuo u slicnoj temi..gdje problem je avast..
IP sačuvana
social share
....U prevelikom zanosu, zbog mrve savršenstva događalo se da počinim obilje neoprostivih grešaka.
Najveća od njih je bila sto sam se bavio znacima, umesto da pazim na predznak....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 16:12:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.174 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.