Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:26:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Može fotka?  (Pročitano 11125 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
offtop: niste gledali Misery  Smile  Smile
http://www.imdb.com/title/tt0100157/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia N97
Gotivim Kana u ulozi Sonija Korleonea, ali ovo cu preskochiti, hvala lepo.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.10
mob
Apple iPhone 6s
Ljudi su zeljni paznje...
Facebook je jedan od na kanala da do nje dodju...
Masovan a besplatan...

Nema tu neke posebne filozofije...

To see ourselves as others see us is a most salutary gift. Hardly less important is the capacity to see others as they see themselves.

Aldous Huxley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Kad skontam - nisam se nikad slikao sa svojim idolima, a ne znam ni dal bi se slikao.

Vjerovatno bi se s njima porazgovarao o onom po cemu im se divim... muzika, filozofija, film, fotografija...
da nesto naucim ili mudro cujem.

Al od slike nemam neke vajde. Nisam sentimentalan Smile  a nit me zanima kul faktor.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.50
mob
Samsung 111111
hehe dobar tekst  Smile

Inace nemam ni jednu sliku sa poznatom licnoscu..I ne treba mi,sta ce mi  Smile
Slikam se samo sa ljudim koji su mi bliski da se nekad kasnije prisetim tih momenata..Sta ce mi koji moj poznata licnost na slici,cega da se setim ? Ja i on nismo prijatelji,nismo poznanici..sto bih se slikao stvarno nemam razloga..
Inace pocelo je opasno da mi se jebe za poznate licnosti..Pogotovo kad pocnu da pricaju o njima ..pa pricaju..pa pricaju..Ja samo cutim,jebote zenice im se sire kad pricaju o omiljenim poznatim licnostima Smile
Inace budale ne shvataju da kad bi ih upoznali da bi im se misljenje promenilo za 360 stepeni..garant bi se razocarali.Niti bih pricao sa "zvezdama" niti bih se slikao,niti me interesuje njihov privatni zivot kakav uticaj oni imaju na moj zivot da bih ja njih gledao kao u Boga ?
Inace kad ih vodim onako na televiziji ljudi su nesto umisljeni da je to preslo sve granice  Smile
Pa jebote sto li misle da su oni nesto bolji od nas ?! Pa kao covek na coveka imamo apsoluto istu vrednost..
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.127
Inace drug mi se skoro lansirao u lokalnu muzicku zvijezdu, i ljudi koji ga ne poznaju ga glorifikuju da je to smijesno,
ja mu znam mane kao i vrline- dobri smo drugovi..

a eto napravi se ta fama i magla oko covjeka, Jes on onako lijep, i faca, solidno talentovan - i odma ljudi misle neka "zvjezda".


---
A oko "umjetnika" , da kazem, se stvara fama, cak se i meni desavalo da se ljudi bolesno odusevljavaju.

Previse je tu mistifikacije. Ko sto na engleskom art znaci i zanat - pa umjetnost je zapravo zanat.
Ista neka "senzibilnost" i neki "dar od Boga" treba jednom kovacu kao i muzicaru.

Nema tu niceg nesvakidasnjeg i izuzetnog. Svako to u sustini moze radit u odredjenoj mjeri.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 978
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
To što svako može da radi u određenoj meri i jeste zanat.

Ono što stvaraju umetnici je umetnost, i jeste izuzetna.

Onaj ko je "solidno talentovan" i sada je "muzičar", nije time postao umetnik.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ništa mi nije gore nego kada mediokritet pokušava da se bavi nečime što se po prirodi stvari ne može raditi mediokritetski... a to je upravo umetost. Za to ili imaš ili nemaš dar, a i kad ga imaš - pitanje je u kojoj meri.

Mediokritet znači prosek i kao što smo se već ranije sporazumeli, nije nužno loša stvar. Međutim, kada je u pitanju talenat i umetnost... o da, i te kako je nepoželjno i loše... Bavili se time iz hobija, ljubavi ili za hleb.

Naravno da ljudi mogu da rade šta god žele a da pritom ne sede ne 'ladnom betonu, blablabla... ali neka onda svoje ''umetničke'' radove ne nazivaju tako, jer to je blasfemija... Pade mi onaj krvavi tampon na pamet... to vam je čista umetnost.  Smile

Ovo sve kažem iz perspektive nekoga ko je za umetnost vrlo netalentovan (nekako volim da verujem da mi je Sila podarila pragmatičnost, a oduzela umetničku kreativnost, iako se te dve stvari ne moraju nužno međusobno potirati)...

Dakle, manje laprdanja i manje shvatanja toga kao mukotrpnog rada u njivi (ne kažem da to nije težak rad, već da nije za svakoga i da ne može svako da ga radi), pa ćemo imati manje smeća kao što je Kiki Lesendrić... i milion i po ostalih.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1621
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.127
B@mbin@
Cure vole da se slikaju i da budu lijepe, to je negdje i prirodno. Lijepota je vise zenski kvalitet.

Ne slažem se. To što me ne privlače muškarci uopšte ne znači da su ružniji. Uostalom, baš zato što su toliko lepe žene i ne izlaze iz kuće bez šminke.  Smile Zamisli da su žene neizdepilirane, ošišane kao muškarci, nenašminkane... jednom rečju prirodne. Na šta bi to ličilo?
« Poslednja izmena: 26. Avg 2010, 22:27:06 od framling »
IP sačuvana
social share
@nikolajovic "People arguing over gods, religions, and national boundaries, which are absolutely imaginary." - Neil Gaiman

Očekivano, momci sa manjkom pameti i viškom adrenalina su iskorišćeni, ali #BGPride je protekao mirno a čuo sam i da žurka tek počinje. Wink
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.127
Ma da skratim pricu.

Kod nas je rjec umjetnost sinonim za visoka duhovna ostvarenja, Boziji dar i sl.

Na engleskom znaci i zanat, artist je izvodjac (50 cent... itd )

Englesko tumacenje mi je blize.

« Poslednja izmena: 26. Avg 2010, 22:33:59 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:26:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.